Как съчетавате личния / сексуалния си живот с детето си?

  • 16 885
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54 912
Ясно , мерси !  bouquet

# 61
  • Мнения: 6 937
                              Като начало научи детето си винаги да спи само в неговата стая.После сложи ключ или райбер на спалнята си и така няма да изпадаш в неудобно положение.
За райбера не знам, но наистина не по-добре според мен детето първо да се научи да спи самО. След това ще е много по-лесно.

# 62
  • Мнения: 47
Ми то, като не й пука на авторката - какво ни пита? newsm78
Да се пуска шус както е решила и това е! Всеки си прави сметка каква цена за какво иска да плати. Щото безплатен обяд няма и така. Peace



Въпреки разочарованието от мъже като баща ми и този на дъщеря ми не съм и нямам намерение да се превръщам в мъжемразка – прекалено съм хетеросексуална и чувствителна за това. Рано или късно, да сме живи и здрави, всички стигаме до менопаузата, естрогена започва да спада, а с него и желанието ни за секс.

Това, че част от отговорилите ми тук вече са в тази фаза и не ме разбират, значи единствено, че не е необходимо да си дават мнението в тази тема. Питах хора, които са в моята ситуация, т.е. сингъл мами, които освен такива държат да са и истински жени, които харесват мъже, които са харесвани от мъже и съответно държат да имат и качествен личен живот.
 
Имам предвид жени като morgana с повече от 5000 поста за няколко години и особено happy mama, която има повече от 7000 само за 2 години! Времето, в което те са писали и войаорствали в бг-мама по най-различни теми аз съм го прекарала пълноценнно с детето си, с приятелите си и с интимните си партньори!

Ясно е, че жени-жертви и майки-орлици  с нулево либидо, на които най-голямото развлечение е да пишат за сушилни, стийм мопове и други подобни, не могат да ме разберат и съответно тяхното мнение не ме интересува. Аз не съм писала десетки постове, плюейки БНД-то, колкото и кофти избор да е. Продължавам напред без да мрънкам като наблягам на живото общуване с приятни за мен хора вместо виртуално да имитирам живот пред компа, твърдейки колко ми е хубаво без мъже и какви мухльовци са те.

# 63
  • Мнения: 47
Въпреки разочарованието от мъже като баща ми и този на дъщеря ми не съм и нямам намерение да се превръщам в мъжемразка – прекалено съм хетеросексуална и чувствителна за това. Рано или късно, да сме живи и здрави, всички стигаме до менопаузата, естрогена започва да спада, а с него и желанието ни за секс.

Това, че част от отговорилите ми тук вече са в тази фаза и не ме разбират, значи единствено, че не е необходимо да си дават мнението в тази тема. Питах хора, които са в моята ситуация, т.е. сингъл мами, които освен такива държат да са и истински жени, които харесват мъже, които са харесвани от мъже и съответнодържат да имат и качествен личен живот.

Имам предвид жени като morgana с повече от 5000 поста за няколко години и особено happy mama, която има повече от 7000 само за 2 години! Времето, в което те са писали и войаорствали в бг-мама по най-различни теми аз съм го прекарала пълноценнно с детето си, с приятелите си и с интимните си партньори!

Ясно е, че жени-жертви и майки-орлици  с нулево либидо, на които най-голямото развлечение е да пишат за сушилни, стийм мопове и други подобни, не могат да ме разберат и съответно тяхното мнение не ме интересува. Аз не съм писала десетки постове, плюейки БНД-то, колкото и кофти избор да е. Продължавам напред без да мрънкам като наблягам на живото общуване с приятни за мен хора вместо виртуално да имитирам живот пред компа, твърдейки колко ми е хубаво без мъже и какви мухльовци са те.

# 64
  • Мнения: 3 634
На всеки новорегистриран като му свършат аргументите започва да брои публикациите на опонентите. В темата имаше много добри предложения, но е по-лесно да се концентрира авторката  върху хората, които не споделят мнението й. Щом е толкова сигурна, че разсъждава и действа правилно защо пуска темата?!

# 65
  • Мнения: 6 214
И аз това се чудя. Като не и са необходими еди кои си мнения, защо пуска тема. Очакваше палави истории и пикантерии ли? Не знам със златен ли или с колко чифта трябва да го намеря, за да си заключа детето.  Stop

# 66
  • София
  • Мнения: 6 477
На всеки новорегистриран като му свършат аргументите започва да брои публикациите на опонентите. В темата имаше много добри предложения, но е по-лесно да се концентрира авторката  върху хората, които не споделят мнението й. Щом е толкова сигурна, че разсъждава и действа правилно защо пуска темата?!
И аз това питам?
И чак два пъти!!! е постнала едно и също нещо? Но във второто има и болднат текст, да не би случайно някой да не го е видял първия път  Joy Joy Joy Joy

Мацка, не разбрах тогава що си губиш и ти времето във форуми след като не искаш виртуално общуване?
Давай смело напред - с гаджето и хлапето под една завивка и това е! Успех! Wink

И за протокола - излиза, че съм писала по 1,68 поста на ден, шоколадова  Wink

# 67
  • Мнения: 47
Всеки сам решава как да живее .
Аз не съм останала сама , заради детето , но се съобразявам задължително с нея , специално за личния / интимен живот . Никакви жертви не правя , за никого .
Намерила съм си мой начин за постигане на хармония и спокойствие .
Някой светъл ден , с порастнало дете , може и да ми притрябва мъж , сега - не . Peace

Морги , мила , голямо гуш от мен ! Hug Hug Hug Hug Hug

Когато детето ти е пораснало, с някой мъж най-много да си сменяте взаимно памперсите, а на детето няма да му пука от жертвите ти!
Колкото до начина ти за постигане на хармония - това очевидно е кисненето и писането в бг-мама. Щом си хепи с това – ок, но не се изказвай по проблеми, които не те касаят и които не можеш да почувстваш.

# 68
  • Мнения: 54 912
Ох , Боже ! Crazy Crazy
Толкова е зле , завалийката , че 2 пъти е постнала едно и също нещо ! Joy Joy Joy

Особено happy mama !   bouquet И го болднала даже !

За твое сведение бях точно на  твоите години , когато се разделих с БНД ! Naughty
Каква менопауза те е подгонила ? Joy Joy Joy

Колко поста имам , си е лично моя работа , ти като не искаш да чуеш всичко , не пускай теми , както каза Морги , давай шус ! Peace

# 69
  • Мнения: 47
На всеки новорегистриран като му свършат аргументите започва да брои публикациите на опонентите. В темата имаше много добри предложения, но е по-лесно да се концентрира авторката  върху хората, които не споделят мнението й. Щом е толкова сигурна, че разсъждава и действа правилно защо пуска темата?!
И аз това питам?
И чак два пъти!!! е постнала едно и също нещо? Но във второто има и болднат текст, да не би случайно някой да не го е видял първия път  Joy Joy Joy Joy

Мацка, не разбрах тогава що си губиш и ти времето във форуми след като не искаш виртуално общуване?
Давай смело напред - с гаджето и хлапето под една завивка и това е! Успех! Wink

И за протокола - излиза, че съм писала по 1,68 поста на ден, шоколадова  Wink


Сигурна съм, че можеш да четеш, но май предимно по диагонал и пропускаш най-важното – интересувам се от мненията на жени като мен, а не на фригидни мъжемразки. А фактите са си факти – независимо дали ги изтъкват нови или стари форумки.

# 70
  • Мнения: 3 634
интересувам се от мненията на жени като мен....

Това, че не намери други споделящи леглото с детето и любовника едновременно не те ли накара да се замислиш? Защо има потребители, които ти дават съвети, а не те аплодират заради постъпките ти? Права си, да. В нас е проблема.  Tired

# 71
  • София
  • Мнения: 6 477
интересувам се от мненията на жени като мен, а не на фригидни мъжемразки
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Искрено ме разсмя!
Милата тя! Да ти кажа кака е с доволно богат опит и никога не е мразила мъжете.
Просто има едни думички  като приоритети и дълг.

Но какво да говорим - ти си решила проблема с общите завивки, така че не виждам що продължаваш с този леко заядлив тон, характерен за жени с нарушен хормонален баланс  Grinning Grinning Grinning

# 72
  • Мнения: 47
Ох , Боже ! Crazy Crazy
Толкова е зле , завалийката , че 2 пъти е постнала едно и също нещо ! Joy Joy Joy

Особено happy mama !   bouquet И го болднала даже !

За твое сведение бях точно на  твоите години , когато се разделих с БНД ! Naughty
Каква менопауза те е подгонила ? Joy Joy Joy

Колко поста имам , си е лично моя работа , ти като не искаш да чуеш всичко , не пускай теми , както каза Морги , давай шус ! Peace


Аз съм професионалистка в работата си, не в бг-мама. И за това ми плащат добре, имам самочувствие и комуникирам с истински хора. Една удовлетворена жена има много по-интересни неща за правене; вместо да виси по цял ден тук и да се изказва за щяло и нещяло.

Очевидно си имате приказката с morgana – чудя се само защо спамите сериозните теми на хората, а не си говорите по телефона или не си чатите по скайпа?

# 73
  • София
  • Мнения: 6 477
Щото искаме да ги спамиме "сериозните теми" за общите завивка на мама+детето и гаджето й.
Никъде не е забранено я!  Peace Peace Peace

# 74
  • Мнения: 47
На всеки новорегистриран като му свършат аргументите започва да брои публикациите на опонентите. В темата имаше много добри предложения, но е по-лесно да се концентрира авторката  върху хората, които не споделят мнението й. Щом е толкова сигурна, че разсъждава и действа правилно защо пуска темата?!


Ценя добрите предложения, оценявам ги и смятам да ги приложа.
Вече няколко пъти споменах защо я пускам и няма да се повтарям.
Но със сигурност не е за да си чешат езиците нещастно-зарязани женици, които не са помирисвали мъж от много време.

Общи условия

Активация на акаунт