Жената Везни - 5 част

  • 55 140
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 517
А нормално ли току-що да си започнал връзка с един човек (разбираме се добре и като характер и сексуално), но да мислиш за друг (с него нямахме възможност да се опознаем и ми остана като тръпка ...)?  Blush
Съвсем нормално, щом е нещо неизживяно, особено когато настоящата връзка е less than perfect. Човек храни илюзията, че е пропуснал нещо. Все пак ако можеш, гони тези мисли, за да не разрушат нещо истинско в полза на една химера. Ако не, мъже има много пък в крайна сметка. И за всеки влак - пътници. Mr. Green
Мауче  Hug Гоня, махам, пропъждам ии се случи да го видя "случайно" и ... Rolling Eyes
Разкажи малко за Лъва ..бях служала едно изказване на една астроложка, че уважава нас везните, именно затова, че можем да се справим и се разбираме с лъвовете  Flutter

# 586
  • Мнения: 1 517
Луната е във Везни до 2-ри юли в 18:59 Simple Smile

# 587
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Какво ще рече това, agi  Simple Smile

# 588
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Какво ще рече това, agi  Simple Smile

И аз това се почудих  Laughing

# 589
  • Мнения: 331
И аз съм Везни . Най - хубавата зодия  Grinning Heart Eyes

# 590
# 591
# 592
# 593
  • Мнения: 13 092
Ей Везнички,как сте😘 При мен положението е нашествието на бившите. Което съответно ми докарва главоболия. От седмица съм в дупка. Мисля да избягам малко с детето в привинцията,да си почина малко от всичко.

# 594
  • Мнения: 17 546
Хаха, явно нещо витае във въздуха...Grin
Аз избягах ей тук
Скрит текст:

# 595
  • България
  • Мнения: 6 273
Мислех си тия дни, че нашата тема замря.
Топло ми е. Мразя жегите.
X-RayLily, вчера това казах на 1/2ра- искам планина, не море да се пържа цял ден.  Mr. Green
Местенцето от снимката изглежда чудесно  Heart Eyes .
Къде е?

# 596
  • Мнения: 17 546
Ето тук и идваме от Ягодина, там онзи ден беше 11 градуса!!!

# 597
  • Мнения: 7 006
Последните ден-два и на мен са ми скапани. Crossing Arms Ракът, имаше РД, но този път не го поздравих умишлено. Отвътре ми дойде. Mr. Green
Сънувах сън, който ме хвърли пак в размисли (свързан с човек, който преди години избрах да ми бъде само приятел). ooooh!
Появи се един образ, който преди време бях отписала.
Набелязала съм си един представител на Дева Crazy Хвана ми окото, така да се каже. Laughing
Въобще - някаква каша настана в душата ми. Crazy

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 22:30 от неЖност

# 598
  • Мнения: 13 092

И на мен много ми влияе ако сънувам нещо. Блъскам си главата по три дни след това. От доста време сънувах този бивш,а той пък взе,че се появи. Замислил е нещо,ясен ми е. Само чакам да видя какво ще ми надроби този път. Дано не успее да ми направи проблем с мъжа ми,че тогава ще стана звяр.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 23:32 от ARIA*

# 599
  • България
  • Мнения: 6 273
Върнах се назад в темата, за да видя кой е X-RayLily  smile3530.
На добро място си се покрила.  Heart Eyes

Вие пък как се хванахте точно за сънищата  Confused.
Тази нощ сънувах бивш съученик, който почина преди две години.
Влязох в профила му и видях, че днес е щял да има рожден ден.  Cry
Сънувах, че иска да гледа филм (предполагам "Игра на тронове") и да си купи някакво бижу.
Аз съм като шопа, на такива неща не вЕрвам, но все пак се запитах, мога ли да направя нещо- да раздам, да запаля свещ, нещо?
   

Общи условия

Активация на акаунт