БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 448
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 1 516
Здравейте!Търся добър детски невролог и кардиолог.

# 1 441
  • София
  • Мнения: 570
Д-р Красен Демирев, кардиолог!!!

# 1 442
  • Мнения: 2 744
С питане съм за дерматолог за възрастен, има бенка за премахване и съответно преглед.
Ще се радвам да препоръчате.

# 1 443
  • Мнения: 476
С питане съм за дерматолог за възрастен, има бенка за премахване и съответно преглед.
Ще се радвам да препоръчате.
На прима виста бих казала доц. Весел Кантарджиев от ВМА, стори ми се много компетентен и съм доволна от прегледа, беше много подробен и за първи път изобщо някой ми прави тест за фоточувствителност, но аз бях при него за алергия.

# 1 444
  • Мнения: X
С питане съм за дерматолог за възрастен, има бенка за премахване и съответно преглед.
Ще се радвам да препоръчате.
Др. Тодор Йорданов, МЦ "Дерма"

# 1 445
  • Мнения: 1 288
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали офталмолог в София от който сте доволни, има хубава апаратура, работи със ЗК, и не се чака с месеци.
Предварително благодаря!

# 1 446
  • Мнения: 383
Аз ходя в клиника Зора. Имат всякаква техника и преглеждат винаги много внимателно. И децата водя там. Имат детски лекар.Работят с направления.

# 1 447
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали офталмолог в София от който сте доволни, има хубава апаратура, работи със ЗК, и не се чака с месеци.
Предварително благодаря!
Препоръчвам доцент Чернодринска във Визус, прегледа на детето ми мина изцяло по каса, като доплатих нещо от рода на 40-50 лв, за да погледнат очните дъна с един апарат, вместо да разширяват зеници.

# 1 448
  • Мнения: 94
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.

# 1 449
  • Мнения: 925
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.

Аз съм доволна от д-р Китанова. Д-р Иван Димитров също е добър специалист.
Зависи за какво и в кой район на София търсите.

# 1 450
  • Мнения: 94
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.

Аз съм доволна от д-р Китанова. Д-р Иван Димитров също е добър специалист.
Зависи за какво и в кой район на София търсите.
Благодаря за препоръката. Трябва ми както за профилактични прегледи, така и за правене на фоликулометрия, да ме ориентира при засичането на овулация. Виждам,че Китанова практикува и във Вита, та предполагам ще може да ми помогне с моите въпроси.

# 1 451
  • Мнения: 925
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.

Аз съм доволна от д-р Китанова. Д-р Иван Димитров също е добър специалист.
Зависи за какво и в кой район на София търсите.
Благодаря за препоръката. Трябва ми както за профилактични прегледи, така и за правене на фоликулометрия, да ме ориентира при засичането на овулация. Виждам,че Китанова практикува и във Вита, та предполагам ще може да ми помогне с моите въпроси.

За Фоликулометрия може и Баев в Малинов на мен той ми я проследи.

# 1 452
  • Мнения: 13
Здравейте. Препоръчайте ми добър хирург за гр. София, за операция на хронична анална фисура

# 1 453
  • Мнения: 34
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.


Бихте ли споделили защо не Христова? Ако желаете, разбира се. Към момента и аз съм разочарована, но чакам да ми дойде часа за трето мнение, та тогава ще кажа със сигурност.

# 1 454
  • Мнения: 94
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.


Бихте ли споделили защо не Христова? Ако желаете, разбира се. Към момента и аз съм разочарована, но чакам да ми дойде часа за трето мнение, та тогава ще кажа със сигурност.
Привет! Аз не съм разочарована, за профилактични бих ходила при нея, но много време се чака за час, преди години не беше така. Разбирам,че е заета,добра и много търсена, но като вляза в супердок, виждам часове за май месец. На мен ми трябва да фоликулометрия и ако трябва да я чакам, значи да пропусна април и да си карам на лентичките/по неин съвет/. Като я питах ако известно време нямаме успех в бебеправенето, какво да правя, ми беше казала да не превръщаме този процес в ходене по болници и чак след година,ако не стават нещата ,да идем на лекар. Аз съм съгласна с нея,но е факт ,че нямам 1 изследване пуснато, а й казах,че стартираме опити. Не знам каква е практиката при други лекари,но наскоро бях при различен АГ и ми каза, че ако до 6тия месец опити нямаме успех,да ходим за изследвания. Тук в темата за изследвания се ориентирам какво да си пусна и мисля този месец да действам на моя глава, а с препоръките тук да запазя час за лекар и да ходя да ги види. А Вас какво Ви разочарова?

Общи условия

Активация на акаунт