БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 868 048
  • 1 444
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 155
Привет, интересувам се някой има ли мнение за АГ Д-р Бехтерева...за гр.София става въпрос

# 871
  • Мнения: 24 115
Моля за препоръка за дерматолог от ВМА

# 872
  • Мнения: 1
Искам да изкажа огромната си благодарност на доктор Илия Карагьозов от болница Вита за направената на майка ми операция за премахването и без разрез на корема и пластиката на пикочния мехур и правото черво,които бяха усукани и смъканати.Майка ми е на почти 84 години и аз бях много притеснена.Доктор Карагьозов извърши перфектно операцията,без разрез на корема,което беше много щадящо за майка ми на тази възраст и тя много бързо започна да ходи и бързо се възстанови.Той идваше всеки ден да я види и да й казва какво да прави и беше винаги внимателен и отговаряше на въпросите ни.

След хистологичното изследване на матката се оказа,че има рак ин ситу на шийката ,а преди това 6 доктора не разбраха това.Той я прегледа и каза ,че има голямо смъкване и декупитслни рани от усуканите матка,черво и пикочен мехур и препоръча премахване на матката и пластика на другите органи.Дотогава никой не й беше казал това,даже в Шейново й правиха абразио!!!
Никой не й беше предложил премахване,което е безумно в нейното положение.
Но доктор Карагьозов е и коремен хирург и се справи с тази нелека задача и същевременно отърва майка ми от бъдещ рак метастазии!

Препоръчвам го като най-добрия и като гинеколог и като човек доктор ,а болница Вита
също е една прекрасна болница като условия и като отношение на медицинския петсонал.
Аз и майка ми препоръчваме този доктор и с това искаме да помогнем и на други жени с гинекологични проблеми.Можете да му се доверите напълно!

# 873
  • Мнения: 24 115
Може ли да споменавате какви специалисти са лекарите, от които сте доволни?

# 874
  • Мнения: 1
Д-р Методий Генов - акушер- гинеколог, ръководи Медициски център "Вяра". Прекрасен доктор с много опит и отношение към пациентите. Винаги, когато съм посещавала центъра е пълно с хора, което може би е най-добрата оценка за един специалист. Пожелавам му много здраве, защото той донесе такова на мен и моето семейство. Мястото му е тук сред добрите примери в нашия град.

# 875
  • София
  • Мнения: 3 695
Д-р Методий Генов - акушер- гинеколог, ръководи Медициски център "Вяра". Прекрасен доктор с много опит и отношение към пациентите. Винаги, когато съм посещавала центъра е пълно с хора, което може би е най-добрата оценка за един специалист. Пожелавам му много здраве, защото той донесе такова на мен и моето семейство. Мястото му е тук сред добрите примери в нашия град.
А кой е вашия град?

# 876
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Д-р Методий Генов - акушер- гинеколог, ръководи Медициски център "Вяра". Прекрасен доктор с много опит и отношение към пациентите. Винаги, когато съм посещавала центъра е пълно с хора, което може би е най-добрата оценка за един специалист. Пожелавам му много здраве, защото той донесе такова на мен и моето семейство. Мястото му е тук сред добрите примери в нашия град.
А кой е вашия град?

Чичо Гугъл каза, че е София. Този пост по-скоро прилича на реклама.

# 877
  • у дома
  • Мнения: 1 160
В коя болница в София ми препоръчвате за разбиване на камък в бъбрека с лазер.

# 878
  • София
  • Мнения: 4 895
В коя болница в София ми препоръчвате за разбиване на камък в бъбрека с лазер.
Отделението по урология в Токуда, началник е д-р Давидов - истински Лекар и велик Човек!
Друг изключителен лекар, който е и детски уролог - д-р Златанов.

# 879
  • Мнения: 10 174
Е, хайде да не "пресоляваме манджата" с "великия човек" Давидов. 🙄 Много се радвам, че е помогнал на други, но мен ме попита най-нагло колко години искам да живее мой близък, че съм тръгнала да търся лечение и аз никога няма да забравя това.

# 880
  • София
  • Мнения: 4 895
Това е "Бял списък". Всеки споделя собственото си положително мнение за лекарите, изхождайки от личния си опит. Ако не сте доволна от д-р Давидов, темата, в която можете да споделите това, е "Черният списък", а не тук.
И не "пресолявам" нищо, тъй като това е моето лично мнение, изказано на точното място.

# 881
  • Мнения: 580
Д-р Фани Лулчева - хематолог
Innocent

# 882
  • Мнения: 4 239
Моля, освен името и специалността, пишете града и болницата, в която работи лекаря.

Много доволни от д-р Иван Димитров - акушер-гинеколог в София, болница Софиямед и в МЦ ЛюлинМед. Следеше бременността на дъщеря ми, води раждането; много внимателен, с чудесно отношение. Аз също му се доверих - направи ми много обстоен преглед, откри проблема ми, допълнителни изследвания на скенер, оперира ме, сега ходя на контролни прегледи. Обяснява ми всичко много подробно. Приемаме го като доверен лекар и като много благ човек /което за мен също е от голямо значение/.

# 883
  • Мнения: 580
д-р Деница Димитрова - пулмолог - град София
МЦ по Белодробни болести
София
бул. Акад. Иван Е. Гешов 19 (вход ул. Хан Пресиян)
Телефон: 028513950

Страхотен специалист. Препоръчвам. Heart Exl

# 884
  • София
  • Мнения: 3 943
Здравейте, бих искала актуални координати и отзиви за добър очен лекар, работещ с НЗОК. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт