БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 570
  • 1 479
  •   2
Отговори
# 975
  • Мнения: 38
Здравейте, моля препоръчайте ми добър педиатър за гр. София по здравна каса, предварително благодаря!
Очаровани сме цялото семейство от д-р Соня Каменова от МДЦ "Кристал". Препоръчаха ми я преди 6 г.за детето и все го благославям тоя момент. Не знаех, че има джи пи-та такива добри специалисти. Но е една близка успоредна на Опълченска- ул.Осогово. Може  и далече да ви е. Успех!

# 976
  • София
  • Мнения: 702
Night_Bloom благодаря Ви за отговора. Не написах квартал, тъй като местоположението не ми е критерии, стига да е добър специалист, ще пътувам, колкото е нужно. Още веднъж благодаря! Flowers Bouquet

# 977
  • Мнения: 223
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър очен лекар?

# 978
  • Мнения: X
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър очен лекар?

Аз съм доволна от Д-р Светлана Бумбарова в МЦ Медкрос.

# 979
  • Мнения: 1 226
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър очен лекар?

Аз съм доволна от Д-р Светлана Бумбарова в МЦ Медкрос.
Аз не съм доволна. Явно няма много клиенти, защото по едно време имаше ваучери за прегледи.

# 980
  • Мнения: 639
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър очен лекар?

Д-р Трендафилова Simple Smile

# 981
  • Мнения: 858
Уролог - Д-р Халачев - работи във МВР болница и в Болница "Здравето" в София, работи по здравна каса. Внимателен и обяснява подробно.

# 982
  • Мнения: 1 849
Привет, моля за мнение за доктор Мартин Иванов (рехабилитатор)от Спортмед.

# 983
  • Мнения: 132
Здравейте!
Моля, препоръчате ми лекар за къса юздичка на бебе. Ще се радвам и да споделите личния си опит - на колко беше бебето, какъв метод използва доктора, как го избрахте, имаше ли някакви последствия от манипулацията?
Благодаря предварително и успешен ден!
Др. Гацов от Токуда, дъщеря ми беше на 40 дни. Срязаха юздичката с ножица,  с локална упойка.  Направихме манипулацията,  защото късата юздичка пречеше на малката да суче. Положението се подобри драстично около седмица след това.

# 984
  • Мнения: 246
Здравейте, трябват ми контакти на добър Гастроентеролог в гр. София! Ще се радвам, ако споделите мнение.
Благодаря!

# 985
  • Мнения: 858
Здравейте, трябват ми контакти на добър Гастроентеролог в гр. София! Ще се радвам, ако споделите мнение.
Благодаря!

Д-р Николай Кацаров в болница "Здравето". По здравна каса може, прави там, може би най-добрия е за колоноскопии и гастроскопии.

# 986
  • Мнения: 38
Д-р Катя Кирова - УНГ. Страхотен лекар и най-вече човек с уникален подход към децата.

# 987
  • Мнения: 44
Ето моите препоръки:

Доц.Олег Чолаков - (месторабота - Пирогов) Коремен Хирург, имах опасения и сложени от други лекари "препоръки" за операция на панкреаса, но при него всичко мина като приказен сън с нужните медикаменти и лечение БЕЗ ОПЕРАЦИЯ! (Имам телефон за връзка)

Доц.Янко Попов - Кожни и венерияски (месторабота Пирогов) Имах обриви по цялото тяло от не ясен характер той ме прати за изследвания след като излязоха ми даде един вид хапчета и крем за мазане. За 5-7дни всичко изчезна. (Имам телефон за връзка)

Д-р Рангачер и Д-р Станисалв Йорданов (месторабора ИСУЛ) след синузит и възпаляване на ухото със страхотни болки за 2дни стационар бях нов човек. (Имам телефон за връзка)

Д-р Юри Хранов - АГ - Гинеколог (месторабота майчин дом) По всички женски въпроси съм при него, елегантен и не комерсиален! (Имам телефон за връзка)

Д-р Даниел Стаменов - Естетична медицина (месторабота - беше в Олимпия Клиник, но ми казаха че вече е в друга клиника) Всичко по лицето ми Устни,скули и ботокс са направени от него уникална ръка, не комерсиален и консултациите бяха безплатни, като никога не злоупотребява с това, за което имаш нужда! (Имам телефон за връзка)

Д-р Кемалова - личен лекар (место работа 17-то ДКЦ) Отлично отношение, дава направления и съвти за всичко - уникален специалист. (Имам телефон за връзка)

# 988
  • Мнения: 9 662
Някой знае ли д-р. Джонгова дали преглежда другаде освен в МЦ Лора? Отворих superdoc да си запиша час за нея, но там има часове само вторник и сряда. Дали приема другаде в останалите дни от седмицата?

# 989
  • Мнения: 156
Здравейте, търся дерматолог в гр. София за бебе на 4 месеца. Ще съм благодарна на всички отзовали се

Общи условия

Активация на акаунт