Тривитаминол

  • 200 838
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
А не мислите ли че причината да ви расте косата по бързо и да е по хубава идва от другите съставки на маските-Икаров,зехтина,бадемовото-всички те са стимуланти.Може благодарение на тях да става по хубава косата ,а не на тривитаминола?!

# 31
  • Мнения: 1
А не мислите ли че причината да ви расте косата по бързо и да е по хубава идва от другите съставки на маските-Икаров,зехтина,бадемовото-всички те са стимуланти.Може благодарение на тях да става по хубава косата ,а не на тривитаминола?!
Ами аз не мисля така, понеже си мажа косата САМО с тривитаминол и забелязвам растежа ,спиране на косопада и  доста положителни неща като цяло Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 12
Аз лично си я правих месец и половина преди всяко къпане и съм доволна. Смесвах си тривитаминола с лимонов сок, водка, бадемово масло и масло от гроздови семена (регулира омазняването). Резултата е , че ми расте малко по-бързо, поникнаха ми нови космИ, които се виждат като се изправя, защото са по 4-5 см дълги и стърчат нагоре от пътя на косата  Laughing и като цяло е по-жива, по-мека и по-блестяща. Може да го смесваш с много неща, най-добре е да погледнеш тази тема, и ще си отговориш на въпросите.
За предозирането не знам дали е истина, аз лично не се осмелих да си я правя повече, но след месец мисля пак да си я направя няколко пъти.

# 33
  • Мнения: 1
Аз не сам правила чести почивки, като изключим моментите, когато просто съм забравяла да се мажа или съм бързала. От няколко години ползвам тривитаминола, а спирането  на употребата му беше само през бременността.

# 34
  • Мнения: 0
Привет.регистрирах се в този сайт за да напиша моето мнение за тривитаминола.Аз правех маска 1 месец но невидях никаква промяна.получих косопад.Може би трябва да се използва извесно време за да се види резултат.Като цяло не съм доволна и не мисля да си я правя пак.Маската я правех с жълтък,кисело мляко и оцет.но ставаше много мека косата,и много зависи според мен от шампоана който ползвате.аз си я миех отначалото с Shauma,Wash&Go.после сестра ми беше купила на арома някакъв и много кофти ми ставаше косата и установих че е важно с каква комбинация шампоан ще се къпя.И така.Но в крайна сметка,на всеки различно му деиства.Лека вечер  newsm03

# 35
  • Мнения: 14 453
Може да ви се стори странен въпроса,но от къде купувате тривитаминола?
В няколко аптеки питах и получих отрицателен отговор.

# 36
  • Мнения: 158
От зоомагазин или ветеринарна аптека. Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 158
На мен ветеринарът ми препоръча( как звучи само Laughing), да го ползвам чист, каза, че няма смисъл да го разреждам с други неща. Мажа си се директно с него.

# 39
  • Мнения: 0
Аз сум мн доволна от маската с Тривитаминол.Използвам го самостоятелно,като с памуче намазвам скалпа.Мисля че , постоянството е важно.С една или две маски не става.
Правила съм маска с Тривитаминол и Екзематин(също ветеринарен продукт) и също съм доволна 

# 40
  • Мнения: 0
тути-фрути,искам да те питам как ти е косата следкато го ползваш чист,по-добре ли е

# 41
  • Мнения: 158
Ами не бих казала, че  стана някакво чудо, но определено ми расте по бързо, и има страхотен блясък. Не забелязвам да ми се е сгъстила или да е е станал по дебел косъма, но определено се отразява добре на косата ми. Аз го ползвам от януари, всяка седмица или през седмица. Мисля още малко, и да направя няколко месеца почивка, защото знам, че не е хубаво да се прекалява. Зарибих много колежки и приятелки, и са супер доволни. А как ми се подиграваха в началото... Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 1 296
Здравейте! Имам въпрос към ползващите тривитаминол.Имам 13 год. дъщеря, която се е побъркала на тема "коса". Косата и е хубава,но тя все нещо не и харесва.Заведох я при позната фризьорка и тя я посъветва да си направи маска с тривитаминол, но аз се притеснявам.Не е ли малка за такава маска?Как ще и се отрази на косата? Имате ли представа дали децата могат да я ползват? Ако не се съглася пак ще има сърдене,мръщене, изрази от рода" ти си най-задръстената майка" и т.н.Решила съм да я направим под мой контрол,но сърцето ми се е свило от притеснение.Моля ви помагайте.

# 43
  • Мнения: 8
Аз съм доволна от комбинацията бадемово масло, вит. Д или деавит, жълтък, лимонов сок, ракия, мед и Икаров - стимулант.

# 44
  • Мнения: 0
polia72,аз мисля,че не бива да се използва от малки деца.по-добре попитай във ветеринарната аптека.на други места по разни форуми съм чела,че не е подходящо за деца и бременни.според мен е важна консултацията с ветеринар

Общи условия

Активация на акаунт