Тривитаминол

  • 200 839
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3
Здравейте,
Знам, че има много теми относно това което ще питам, но видях, че има и негативни отзиви и мненията по въпроса са малко старички. Та относно тривитаминола можете ли да ми кажете дали има смисъл от цялата работа с маските или не, наистина ли може да доведе до косопад и също така ако някои от вас е ползвал конския шампоан "ДЕРМОКАН" също да сподели мнение, за него ми каза една фризьорка, каза че го е ползвала и е доволна  Simple Smile ще чакам с нетърпение мнения и предложения за маски.
Благодаря ! Simple Smile

# 106
  • Мнения: 332
За косопад от тривитаминол не съм чувала, но се получава понякога и засилено окосмяване на други места.

# 107
  • Мнения: 65
От опит знам, че тривитаминолът действа прекрасно на косата, поне на моята действаше така, когато го ползвах.
Всъщност преди да родя съм правила какви ли не маски, но тази е наистина уникална.   bouquet

# 108
  • Мнения: 44
Аз също съм чувала добри отзиви за тривитаминола, че сгъстява косата и пораства по-бързо, но друго, което са ми казвали е, че се омазнява доста косата... Понеже и аз мислех да си купувам, та косата ми доста бързо се омазнява, а пък и ако от това се омазнява още повече...

# 109
  • София
  • Мнения: 10 858
От около два месеца си правя маслени маски с тривитаминол и масла - само сгъстяване, нова коса и подхранване съм получила. Не мисля, че би довел до косопад, стига да не се прекалява с него.

# 110
  • Мнения: 3 989
Аз наскоро писах и в една друга тема за Тривитаминола. Не мога да си представя кога започва окапване на косата от него. Може би ако го правиш всеки ден ли... не знам. И пак ми е трудно да си го представя.

Аз от месец и нещо-два си правя маската когато се сетя. Понякога всяка седмица. Стоя по много часове. По цял ден. (Обикновено в почивния си). Косата дори за толкова малко време откакто я мажа с тази маска, видимо живна, залъска. А аз се боядисвам в корена на всеки 10 дни. Сиреч доста третирана е. Освен това е много дълга.

Явно резултатът е съвсем видим, защото и две колежки ми казаха, че някак се е променила.

Само че аз не слагам само Тривитаминол а комбинирам мас, газ, тривитаминол, бадемово или аграново масло, хининова вода, ракия и оцет. Всичко в равни количества.

Маската е подходяща тъкмо за сега, защото в летните горещини когато се изпоти главата... лекичко замирисва. През лятото правете с коприва.

# 111
  • Мнения: 65
Аз наскоро писах и в една друга тема за Тривитаминола. Не мога да си представя кога започва окапване на косата от него. Може би ако го правиш всеки ден ли... не знам. И пак ми е трудно да си го представя.

Аз от месец и нещо-два си правя маската когато се сетя. Понякога всяка седмица. Стоя по много часове. По цял ден. (Обикновено в почивния си). Косата дори за толкова малко време откакто я мажа с тази маска, видимо живна, залъска. А аз се боядисвам в корена на всеки 10 дни. Сиреч доста третирана е. Освен това е много дълга.

Явно резултатът е съвсем видим, защото и две колежки ми казаха, че някак се е променила.

Само че аз не слагам само Тривитаминол а комбинирам мас, газ, тривитаминол, бадемово или аграново масло, хининова вода, ракия и оцет. Всичко в равни количества.

Маската е подходяща тъкмо за сега, защото в летните горещини когато се изпоти главата... лекичко замирисва. През лятото правете с коприва.

Точно това е маската.
На мен са ми казвали, че е хубаво да се прави само веднъж седмично и така съм я правила.

# 112
  • Мнения: 168
Здравейтее Simple Smile много мислех преди да пиша, защото така или иначе всеки ще вярва на каквото поиска ,но ..направих си регистрация и ето ме :Д та.. Не знам, защо  някои хора се опитват да саботират под някаква форма тривитаминола, но аз направих нещо като проучване и изчетох доста мнения и забелязах, че маските ,в които се смесва тривитаминол с ракия или някакъв твърд алкохол предизвикват някои странични ефекти като косопад, омазняване и тн. Знам, че алкохола подпомага свалянето на цялата мазнотия, но явно не е хубаво да ги смесваш.На момичетата със "купи си лореал" искам да кажа :замислете се колко по-скъпи щяха да са продуктите с естествен материал  ,но ние сме свикнали всичко скъпо да е хубаво.. Мм не Simple Smile направих си следната маска :
2 жълтъка
2с.л сминдух
Малко ябълков оцет
4 глави лук(сока)
4 картофа(сока)
2 л мед
2 счукани аспирина
3 витамин Ц
2 с. Л зехтин
1с.л кисело мляко
2 с. Л свинска мас
И половин шишенце тривитаминол. Правя си го в бурканче и ми стига за около месец. Затоплям сместа, понеже я държа в хладилник Simple Smile мажа от корените по цялата дължина.. Мирише ужасно, но по-ефикасво нещо не съм слагала на главата си!

# 113
  • София
  • Мнения: 760
Аз наскоро писах и в една друга тема за Тривитаминола. Не мога да си представя кога започва окапване на косата от него. Може би ако го правиш всеки ден ли... не знам. И пак ми е трудно да си го представя.

Аз от месец и нещо-два си правя маската когато се сетя. Понякога всяка седмица. Стоя по много часове. По цял ден. (Обикновено в почивния си). Косата дори за толкова малко време откакто я мажа с тази маска, видимо живна, залъска. А аз се боядисвам в корена на всеки 10 дни. Сиреч доста третирана е. Освен това е много дълга.

Явно резултатът е съвсем видим, защото и две колежки ми казаха, че някак се е променила.

Само че аз не слагам само Тривитаминол а комбинирам мас, газ, тривитаминол, бадемово или аграново масло, хининова вода, ракия и оцет. Всичко в равни количества.

Маската е подходяща тъкмо за сега, защото в летните горещини когато се изпоти главата... лекичко замирисва. През лятото правете с коприва.


A само в корените ли мажеш или цялата коса ?

# 114
  • Мнения: 55
Аз съм слушала само за тривитаминола, но не знаех какво е и за какво се използва. Питах фризьорката ми, и тя ми каза, макар че е създаден за животни, е много благоприятен за косата. Започнах да си правя маски с него - из нета ги има навсякъде, и още от първото/второто иползване на маските косата ми беше видимо променена (в добрия смисъл). Веднъж седмично я правих два месеца след това я спрях за около един и след това наново.
Моята коса е къдрава и поради това е суха. Маските, в които слагам тривитаминола, са за суха и изтощена коса.  Wink И на мен ми влияят много добре.
Също така, фризьорката ми, ме посъветва да си взема хининов шампоан и хининова вода. За по-бърз растеж на косата. Използвам ги от около 1-2 седмици и все още не мога да кажа дали имат ефект. Но ще видим : Praynig Peace

# 115
  • Мнения: 3
Аз съм слушала само за тривитаминола, но не знаех какво е и за какво се използва. Питах фризьорката ми, и тя ми каза, макар че е създаден за животни, е много благоприятен за косата. Започнах да си правя маски с него - из нета ги има навсякъде, и още от първото/второто иползване на маските косата ми беше видимо променена (в добрия смисъл). Веднъж седмично я правих два месеца след това я спрях за около един и след това наново.
Моята коса е къдрава и поради това е суха. Маските, в които слагам тривитаминола, са за суха и изтощена коса.  Wink И на мен ми влияят много добре.
Също така, фризьорката ми, ме посъветва да си взема хининов шампоан и хининова вода. За по-бърз растеж на косата. Използвам ги от около 1-2 седмици и все още не мога да кажа дали имат ефект. Но ще видим : Praynig Peace


На мен Хининовият шампоан или водата дори ми омазняват страшно много косата и започва да ми капе пробвала съм и не расте, за мен хинина на всеки влияе различно както и всичко друг де   Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Използвала съм Тривитаминол няколко пъти (няколко курса) но ефект не видях,след последния път може да се каже,че видях само дефект-скалпа започна много по-бързо да се омазнява, трябваха ми няколко месеца (след спирането на маската), че да се оправя.

# 117
  • Мнения: 282
Използвала съм Тривитаминол няколко пъти (няколко курса) но ефект не видях,след последния път може да се каже,че видях само дефект-скалпа започна много по-бързо да се омазнява, трябваха ми няколко месеца (след спирането на маската), че да се оправя.
Сиси, за съжаление и аз ще се присъединя към твоето мнение. Отделих му доста време и постоянство, но някакъв невероятен ефект не видях.

# 118
  • Мнения: 55
Вие какъв тип маска си правите ?  newsm78 Simple Smile

# 119
  • Мнения: 282
Аз си я правех преди години, когато стана популярен. Не си спомням много конкретно, но със сигурност слагах свинска мас и тривитаминол. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт