Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 6

  • 58 616
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ето ме и мен сред вас.Никога до сега не съм спазвала диета,но слад раждането преди 4 години,тялото ми не си върна старата форма и реших да се заема.Днес ми е първия ден по програмата,но чуствам голям глад и си мисля за торти и шоколади.Някой може ли да сподели този глад ще поизчезне ли скоро и кога се пренастройва организма. Към кат88 на която също и е първи ден:Щте се радвам да си споделяме резултатите и да се окуражаваме,а към по старите:Радвам се, че имате резултати и че споделяте опита си.

# 46
  • Мнения: 109
Много се радвам,че има още някой,който започва същият ден. Аз започвам от 79 килограма. Много се надявам да успея да сваля 10 килограма поне. Вие как мислите да се захранвате? Аз не усещам глад,по скоро ми се дъвче нещо. Пия кафе обаче,защото иначе ми е замаяно и ми пада много кръвното. Много се надявам това да не се отрази на килограмите.

# 47
  • Мнения: 0
Добре дошла, kotka_rSimple Smile
От този режим учудващо не съм изпитала глад досега. Дано тенденцията продължи.
Прочетох, че при други, които са го правили, най-трудно е било до 4-тия ден. Дръж фронта, гладът ще отмине. Повечко вода пий, а ако ти прималее, може да куснеш една лъжичка сироп.  Peace
Аз преди 2 месеца правих за пръв път житен режим за 7 дни и да ти кажа честно кленовият сироп ми върви много по-леко.

kat88, за захранване още не искам да мисля, тъй като съм решила да изкарам максимално дълго на този режим. За начало целта ми е 14 дни и ако се чувствам добре ще продължа.
Отслабването едва ли ще се повлияе от кафето. Виж, пречистването от токсините, със сигурност.

# 48
  • София
  • Мнения: 980
някой поръчвал ли е кленовия сироп от  iherb.com
Търсих за Мадал бал но няма.

# 49
  • Мнения: 0
някой поръчвал ли е кленовия сироп от  iherb.com
Търсих за Мадал бал но няма.

Като гледам в Щатите хората си правят тази диета с чист кленов сироп. Не виждам проблем да поръчаш от този сайт, ако ти е по-удобно. Гледай само да е тъмен на цвят (Grade B или Grade A - Dark Amber)  Peace

Аз моя си го взех от Метро, горе-долу 47 лв. излиза литъра, тъмничък е на цвят и определено има по-изразен вкус от Grade A - Amber, който имам от преди. Ето този е:
http://www.famillemichaudapiculteurs.com/-Maple-Joe-R,90-.html

(на снимките изглежда доста по-светъл, отколкото е в действителност)

Aко се справяш с английския, този сайт може да ти бъде интересен:
http://themastercleanse.org/

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 01:48 от Цветката

# 50
  • Мнения: 109
Добро утро Wink Как сте днес? Аз съм с - 1кг. Пия си сиропчето,не усещам глад. Малко ме наболява главата,но чета,че е нормално първите дни. И аз си правя по литър и половина.
Хубав ден и много минусчета.

# 51
  • София
  • Мнения: 980
някой поръчвал ли е кленовия сироп от  iherb.com
Търсих за Мадал бал но няма.

Като гледам в Щатите хората си правят тази диета с чист кленов сироп. Не виждам проблем да поръчаш от този сайт, ако ти е по-удобно. Гледай само да е тъмен на цвят (Grade B или Grade A - Dark Amber)  Peace

Аз моя си го взех от Метро, горе-долу 47 лв. излиза литъра, тъмничък е на цвят и определено има по-изразен вкус от Grade A - Amber, който имам от преди. Ето този е:
http://www.famillemichaudapiculteurs.com/-Maple-Joe-R,90-.html

(на снимките изглежда доста по-светъл, отколкото е в действителност)

Aко се справяш с английския, този сайт може да ти бъде интересен:
http://themastercleanse.org/

 Hug  МНого ти благодаря, точно това се чудех, защо няма грейд С, а само А и Б.

# 52
  • Мнения: 295
Здравейте, дами! Вече 4 ден съм на кленовия сироп и се чувствам прекрасно!Това е моя сироп:  http://www.maple-bg.com/products/2litra.html Първите 2 дни бяха Ад.. особено 2я  ooooh! но удържах!!! Hug Та.. интересното при мен, е че чак сега на 4я ден започнах да ходя по голяма нужда, даже се притеснявах, защото съм чела в някой от коментарите, че ходят доста често  newsm78  Не знам колко кг бях като стартирах, но видимо съм отслабнала и хубавото, е че е равномерно!   bouquet Забелязах днес, че тена ми се е избистрил. Не изпитвам глад, но като видя храна и започва да ми джабурка стомаха  Shocked Пия по 5-6 чаши на ден, не мога повече просто. Стискам ви палци да успеете!

PS. Споделяйте вашите резултати и наблюдения.  Simple Smile

# 53
  • USA
  • Мнения: 5
Хайде хоп и при вас-на плодове сам от 5 дни,от днес и на сиропче за вечеря!
Някой правил ли е този вариант-ще съм ви много благодарна,ако споделите  bouquet

# 54
  • Мнения: 109
Здравейте. 3 ден,чувствам се добре. Вечерите са ми много трудни,когато всички вкъщи ядат. Глад не чувствам. И аз забелязвам намаляне на обиколката и съм много доволна. Хубав ден с много минусчета Hug

# 55
  • Мнения: 0
Ех, каква чудна групичка се заформи!  Hug

Аз вчера нямах минуси, но пък днес съм -0,600кг. Равносметката до тук: -2,9кг за 5 дни Peace Кожата ми се е позагладила. Езикът ми е обложен и го стъргам сутрин и вечер. Тази сутрин почнаха да ми се стичат секрети от носоглътката, не е много приятно  Laughing

Maya Borisova, аз също имах проблеми с тоалетната. Ходих на първия ден и после ми се приходи чак на 5-тия (т.е. вчера). Беше много гадно преживяване, съпроводено с гадене, виене на свят, потене на краката и треперене, а резултатът беше нищожен. После 1-2 часа съм лежала още замаяна. Според мен си го докарах сама с не-пиенето на лаксатив, който да очисти токсините по-бързо,  и поне 1,5л. вода. От днес реших да спра кафето, а снощи си взех подходящ чай и тази сутрин резултатите не закъсняха, не мога да ти опиша каква чернилка излезе  Sick

х_diabet_mama, радвам се, че успях да помогна! Надявам се скоро да те видим в нашите редици!   bouquet

kat88, браво за добрите резултати!   bouquet Аз този път реших да не се мъча с ядящи хора около мен и съм си сама в апартамента. Като отида при нашите и видят, че не хапвам много много и майка ми почва да се изявява в кухнята  Laughing

tumbi999, много добре си направила, че си подготвила организма с плодчета. Ако започвах сега, и аз бих направила така  Peace

Слънчев ден, мили дами!  Hug

# 56
  • Мнения: 295
Здравейте, днес 5я ден се чувствам просто невероятно добре!  newsm44 за съжаление бях от 7ч сутринта на университет и изпих само една чаша, бях си приготвила в едно шишенце от напитката, НО го забравих та чак ей сега си глътнах малко. Цветката, моля те обясни ми какво си пила и как си го пила. Задължително ли е да пием допълнително литър и половина вода, защото аз не изпитвам никаква жажда... пия по 5-6-7 макс чаши по 300мл от напитката и не пия вода допълнително.


Maya Borisova, аз също имах проблеми с тоалетната. Ходих на първия ден и после ми се приходи чак на 5-тия (т.е. вчера). Беше много гадно преживяване, съпроводено с гадене, виене на свят, потене на краката и треперене, а резултатът беше нищожен. После 1-2 часа съм лежала още замаяна. Според мен си го докарах сама с не-пиенето на лаксатив, който да очисти токсините по-бързо,  и поне 1,5л. вода. От днес реших да спра кафето, а снощи си взех подходящ чай и тази сутрин резултатите не закъсняха, не мога да ти опиша каква чернилка излезе  Sick

Слънчев ден, мили дами!  Hug

# 57
  • Мнения: 0
Цветката, моля те обясни ми какво си пила и как си го пила. Задължително ли е да пием допълнително литър и половина вода, защото аз не изпитвам никаква жажда... пия по 5-6-7 макс чаши по 300мл от напитката и не пия вода допълнително.

Здравей!  Simple Smile
Вода трябва да се пие много, за да се извеждат токсините извън тялото. И аз не обичам да се наливам, но днес гледам да пия по чаша вода след всяка чаша сироп.
Мислех да си купя китайски зелен чай, но тъй като рядко го използвам по принцип, получавам ужасни спазми от него. Да ти кажа честно, взех какъвто чай намерих в аптеката за нередовен стомах. И тъй като не съм го пила до сега, реших да го запаря само 6-7 минути (не 15-20, както е на опаковката). Ефекта беше налице, без гадните болки. Ето този взех, но съм сигурна, че ще намериш и нещо по-добро ако потърсиш  Peace

http://www.multipharm.eu/product/1793/vitagold-sanilax-sanilaks- … -zapek-10pak.html

Радвам се, че се чувстваш добре! Аз днес направих 1 час разходка, че в това прекрасно време е грехота да си седи човек у дома.   Nature Sun With Face

# 58
  • Мнения: 109
Здравейте момичета. Идвам да ви се пооплача...не знам какво ми стана следобед,направо изперквам да хапна да сдъвча нещо,каквото и да е. Държа се и не мисля да се потдавам,но днес ми е най-критичния следобед. Днес имам само -400 грама,това е -1,800. Лека вечер  Hug

# 59
  • Мнения: 295
Цветката, моля те обясни ми какво си пила и как си го пила. Задължително ли е да пием допълнително литър и половина вода, защото аз не изпитвам никаква жажда... пия по 5-6-7 макс чаши по 300мл от напитката и не пия вода допълнително.

Здравей!  Simple Smile
Вода трябва да се пие много, за да се извеждат токсините извън тялото. И аз не обичам да се наливам, но днес гледам да пия по чаша вода след всяка чаша сироп.
Мислех да си купя китайски зелен чай, но тъй като рядко го използвам по принцип, получавам ужасни спазми от него. Да ти кажа честно, взех какъвто чай намерих в аптеката за нередовен стомах. И тъй като не съм го пила до сега, реших да го запаря само 6-7 минути (не 15-20, както е на опаковката). Ефекта беше налице, без гадните болки. Ето този взех, но съм сигурна, че ще намериш и нещо по-добро ако потърсиш  Peace

http://www.multipharm.eu/product/1793/vitagold-sanilax-sanilaks- … -zapek-10pak.html

Радвам се, че се чувстваш добре! Аз днес направих 1 час разходка, че в това прекрасно време е грехота да си седи човек у дома.   Nature Sun With Face

Ами аз си правя по 2-3 чаши арабски зелен чай, а относно движението само 2я ден си останах вкъщи, защото ми беше отпаднало. Simple Smile Успех на всички  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт