Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 29

Иначе може във всяко пюре да се срещне по нещичко  Laughing тук мами са споделяли за свински четинки в пюретата на Хип например  hahaha


Леле гнусотия  #Crazy И то в Хип ooooh!
А за Ганчев - да, моя роднина откри  Simple Smile

# 736
  • Мнения: 5
Добър деен Hug
Аз съм ползвала на Овко и съм супер доволна, детето ги ядеше с голям кеф, за разлика от Хип.За Ганчев и аз съм чувала само гадости, както и че всичко е като кетчупа и няма грам истински плодове и зеленчуци ( разказва ми в болницата служителка на Ганчев). Малечко също са отвратителни. Sick
Аз замразявах в контейнерчетата на Авент, даже си носих и храна навън в тях.
Бютка, изнервя се човек, то едно ли беше..не се обвинявай, човек си, миличка Heart Eyes
Аз записах Йоан за кухня, ама тук много се чака, поне в тази до нас. При дерматит по-специално ли се захранва? newsm78

# 737
  • Мнения: 2 052
Ееее, Блонди, айде и ти сега  #Crazy Ще ме откажете от пюретата, и ще предпочета нитратите от пазара  Mr. Green Аз наистина предпочитам аз да си правя пюренцата, но тук няма такива магазини с био продукти или поне с някакъв по-сигурен произход Sad
Бреййй, днес колко съм активна, а още не съм готвила  ooooh! Бях планувала 100 неща да свърша, а нищо не съм свършила  Blush

# 738
  • Мнения: 919
ЧНГ момичета, желая ви много здраве и щастие през Новата Година!

Чета ви, че сте на вълна пюрета и влизам да ви кажа, че в билата има промоция хип био моркови на 1.29 лв., срок на годност до ноември 2013 г., май не са много пресни. Билата обаче на бъкстон, не знам дали важи и за другите им магазини.
Аз не знам защо реших онзи ден да пробвам бебка с картоф на хип. Тя естествено го изплю и хич не го хареса. Но тя плюе всичко различно от кърма, даже и панадола. В тази връзка да ви споделя, че е болничка. Има зачервено гърло и пресипнал глас. Sad

Моя приятелка си купува био ориз, амарант, киноа и елда и ги вари, след което пасира и така си прави каши на бебето. Така, че това ми се струва приемлив вариант.

Този уред на авент наистина бил страшно удобен, обаче не ми се дават толкова пари. Имам като на Ивка стерилизатора и мисля там да пробвам.  Ивка, твоят стерилизатор има ли проблем с резервоара за вода (или там както се нарича нещото, което сипваш вода за стерилизация?). Питам те, защото моят е натрупал варовик и не знам дали е безопасно да го почистя.

# 739
  • Мнения: 4 070
Муки, до сега дирих : Wink


Извара

Захранване
Подходящ, но спорен продукт по няколко причини:
- Концентрация на белтък: приема се, че има ниско съдържание на остатъчни пресечени белтъци, но има и мнения за обратното.
- Състав: възможни са други млечни примеси, ако не е спазен стриктно стандарта за производство.
- Трайност: истинската извара има максимална трайност 36 часа.
- Ако не е в състава на пюре: предлага се сирищна или кашкавалена извара, а не от пресечено прясно мляко.

Хранене
Сиренето, изварата и киселото мляко са млечни продукти с пресечен белтък и съответно подходящи за първи млечни храни.
Изварата може да се включи успешно, но основният млечен продукт е сиренето. Има допълващ ефект в млечното меню поради ниското съдържание на мазнини и калций.
Основното й предимство в детското хранене е, че е богата на млечни белтъчини, които се усвояват пълноценно.
Ред за въвеждане на млечни продукти:
сирене - (извара) - масло - кисело мляко - прясно мляко
масло - сирене - извара - кисело мляко - прясно мляко
масло - извара - сирене - кисело мляко - прясно мляко

Масло = 8 м.
Сирене = 8-10 м.
Извара = 8-10 м.
Сметана, сухо мляко в пюре = 8-10 м.
Кисело мляко, йогурт = 8-12 м.
Прясно мляко (това е смисълът на 'краве мляко' в преводните статии) = 12 м.

# 740
  • Мнения: 98
tiina ,наистина се трупа варовик,аз го чистя почти след всяко ползване с телта за чинии и става.Днес от тиквата се оцвети плочата в оранжево,ама се измива.

# 741
  • София
  • Мнения: 29
Тиина, бързо да се оправяте Hug
Гунди, мерси за полезното инфо Hug

# 742
  • Мнения: 251
Хоп-троп Mr. GreenКак сте днес Party Party Party
Ние отразихме една разходка!А уж излязохме да ходим за изследвания,ама нъц,не стана Naughty
Виждам за пюренца си говорите.Имам едно инфо аз,че на Хип са най-добрите пюрета на пазара,ама пък АМ не са на ниво!
Хм,сега като се замисля,голямо хапване на бебешки пюрета ще има Mr. GreenОтвориш го,дадеш 1-2 лъжички и айде Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Бютка,Бютка,изтормози се ти Hug Hug Hug А как хубаво си пийвахме биричка в моя сън Mr. Green
И ние снощи голям зор видяхме докато го приспим.Почти 2 часа-то не беше бутане в количка,цица,количка +сешоар,в кошара Crossing Arms
Въпреки смененото АМ,пак ака слуз ooooh! Появиха се и пъпки по дупето ooooh! Май трябва да продължим с капките ooooh!
На мен между другото ми допадна сайта със схемите за захранване,който публикува Шехина.Там нещата се случват плавно,което мен ме устройва с оглед алергиите на малкия Peace
А пък за диетите-аз отслабвам най-лесно и качествено като приложа първо малко лечебен глад и след това някоя друга диетка.Засега се радвам,че успях да спра сладкото.Сега ще се боря да спра и хлебните и така ще ми е по-лесно да се нагодя към режим за отслабване.Юни месец съм на сватба и трябва да съм 20 кила по-слаба Simple Smile
И аз от няколко дни всеки ден предлагам вода,ама не се котира много.Сукне 1-2 пъти и айде,бута биберона с език Mr. Green
Оставям ви за сега Hug После ще намина пак smile3534

Редактирам:Самимами,как е малък сладък Сами?

# 743
  • Мнения: 13
Ние днес му купихме столче за хранене- Чиполино Гранд Комфорт, на тва се спряхме, бива го столчето..
Нямам време да чета, не мога напсоледък на нищо да насмогна сега ствам да чистя основно, че е си има нужда, готвих до преди малко, луда работа Simple Smile))
Излизахме на разходка 2 часа, времето е супер, имаше толкова колички на "Жабките" до нас, преброих 28 колички с бебета, отделно преминаващите бебоци  Whistling Whistling

# 744
  • Мнения: X
уф, мъжа ми баш сега реши да ми инсталира Уиндолс 8 на компа  Joy Joy Joy
Не знам как си мерат хората бебетата, ама тоя нашия така шава, че всеки път отчита различно - за сега два пъти го мерихме - първия път изял уж 90 гр, втория 20  Joy Joy но ще дам АМ тая вечер и ще го измерим да видим дали е вярно и ако е така от утре почвам да цедя и двете цици колкото изцедя и додавам АМ и да ми се маха това хранене от главата, че вече полудяваммм  Mr. Green Mr. Green тъкмо ще спра и да ви се оплаквам  Joy Joy
За новата тема, ММ не знаеше думата "отвред"  Joy Joy та за който не я знае - значи отвсякъде  Joy Joy
Айде машала

Общи условия

Активация на акаунт