Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Още не съм опитала с киви, но ако се наложи и това ще ям. Сега изядох една ябълка и се захващам с 1 активия пък да видим  Praynig  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 841
Не съм Роси, но кръвното - особено високото кръвно е много опасно. Внивавайте понеже това високо кръвно води до много тежки последици. Следете се внимателно и ако е нужно вървете на втори, трети или пети лекар.

# 62
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Не съм Роси, но кръвното - особено високото кръвно е много опасно. Внивавайте понеже това високо кръвно води до много тежки последици. Следете се внимателно и ако е нужно вървете на втори, трети или пети лекар.

Подкрепям  Peace Мен най ме е страх от високо кръвно, нищо, че досега не съм имала такова, ама знам ли. Моя приятелка беше в патологична, заради високото кръвно. Аз не мога да го следя постоянно, но поне на ЖК ми го мерят. А и не се чувствам, че съм го вдигнала. По тази причина за всеки случай спрях кафето, колата и шоколада, въпреки че понякога си хапвам и пийвам по малко  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 54
Бях си легнала,когато стана това.Как и да е,нали мина  Hug

# 64
  • Мнения: 273
И аз мисля,че днес вдигнх крьвно-бях в един магазин и изведньж ми се разбльска сьрцето,започнах да се потя,прималя ми и направо имх чувството ,че ще припадна.Бях така поне половин час.Лошото е ,че и преди ми е ставало така,но незнам от какво е.Аз сьм с крьвно 60-90 и не мисля,че още е паднало,защото щях да сьм припаднала.Ако има някоя от вас с високо крьвно нека сподели става ли и така или е по-различно. newsm78

# 65
  • Мнения: X
Аз пък се задъхвам от време на време и когато легна се случва да усещам един бодеж в гърдите. Иначе съм с ниско кръвно.

# 66
  • Мнения: 54
Ние сме като някакви грохнали бабички  Mr. Green млади момичета пъшкат и охкат от болежки с разнороден характер...Уж бременността била най-хубавия период от живота на жената ,ама нещо не е баш така.При мен да не кажа хич.

# 67
  • Мнения: 52
Записвам се и аз Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4 709
Записвам се и давам съвет за запечен стомах, оправих го със сушени сини сливи накиснати във вода от предната вечер изяждам 6-7 и един плод на гладно. Но аз имам друг проблем, подуване на корема, огромен надут, а не съм преяла, не знам какво да го правя. Еспумизана не помага. newsm78

# 69
  • Мнения: 54
Няма нищо общо с темата,но не мога да не го споделя.Убиец е !  Laughing

# 70
  • Мнения: 61
Гери, аз също съм с много ниско кръвно. Като бях при моя доктор да се записвам на ЖК и да му покажа резултатите от ранния скрининг, и той ми каза да следя за тези симптоми които описах в тъй оплютия ми постинг. Но освен това ми каза че трябва да си купя апарат за кръвно и да се проверявам през ден - два. Ако кача долна граница над 85 или горна над 135 веднага да му звънна. Той ми го мери и беше 60/90 но за мен това кръвно е високо. Днес си го проверих пак защото аз отдавна си имам апарат за кръвно и ми показа 53/95. Но да ви подсетя че при мен и майка ми и сестра ми имат тази прееклампсия и затова се налага да се следя по изкъсо, а и резултатите от скрининга само за тази болест показаха повишен риск.
За секса, да си призная беше почти като първия път, първите 5 минути си беше направо болезнено. Така че не е за завиждане  smile3521

# 71
  • Мнения: 14
Момичета, някой от вас има ли някаква информация за ползите от това?



Купих си го преди 2 седмици, но съм решила да започна да се занимавам с упражненията след Нова година. Няма да са ми е излишно да чуя мнението ви. Peace

# 72
  • Мнения: 68
 newsm10 С две, пет и десет ръце "За" йога, независимо дали ще я практикуваме бременни или не!!! Аз също ще я захващам като ми минат гаденетата... До септември активно практикувах, всеки ден по час поне отделях за различни техники и асани и това е нещото, което ме е крепило в много моменти!!!   bouquet Сега осезаемо ми липсва, но пък тялото ми си усеща кога е готово и аз му вярвам...

# 73
  • София
  • Мнения: 188
Охооо, ти си с доста ниско кръвно... Тя и моята гинеколожка ми каза, че трябвало да следя кръвното, но той мъжът ми и без това го прави редовно... Но не го знаех за високото кръвно, че е опасно  Thinking значи това е имала предвид гинеколожката...

Тая кашлица ме съсипа  Tired не стига, че кашлям като магаре, ами и успоредно с нея ме боли и корема... И като се закашлям, сигурно се увеличава двойно болката.. Довечера ще се прави домашния сироп и т'ва е.. Утре редовно пийване и дано да мине  Praynig

Ахи, и аз това видях одеве във ФБ и се захилих  Laughing
ivaigriva, ти хубаво се записа, ама сподели как си, що си ... Всичко точно ли е  Grinning
buttinsky, мале и аз как се задъхвам не е истина... Особено на стълбитеее... Аз като видя, че трябва да се качвам, лошо ми става... Не знам защо така се получава... А мога много да ходя на нагорнище, но видя ли стълбите, откачам  Tired на метрото на сердика едвам ги изкачвам  ooooh! срам....  Blush
rady17, кивите много помагат, но трябва да са по-мекички ...  Peace

Мале, момичетаа.... То няма никаква работа, а съм в центъра... И на всичкото отгоре съм самичка отворена в тоя магазин  Sad добре че мъжът ми ще дойде всеки момент да ми прави компания, докато стане 00ч.

Ev@, това е адски полезно и за теб, и за бебока... Евала! И аз съм решила на тези неща да наблягам, че само в движението и разходките, че преди не слизах от колата  ooooh! Ужас! Добре, че почнах да се движа с метрото по - активно...

# 74
  • Мнения: 4 841
И аз получавам жестоко подуване на стомаха. Незнам на какво се дължи, обаче е ужасно. Снощи съм заспала в 9ч, дори и преди детето и нямам спомен моя мъж кога го е сложил да спи. Така ми беше лошо, че... и си мисля, че беше от подутия стомах. Преди ми ставаше зле като пиех безалкохолно. Сега не пия и пак ми е така. Ако някой открие лек да свирка силно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт