Отговори
# 690
  • Мнения: 115
Цвети, честито на дружката ти.  Grinning

# 691
  • Мнения: 0
Мерси, Гери, да ни се връща радостта....... Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 377
Добро утро!

Иначе вчера ми погоди малкото такъв номер, гледа ме доктора на ехографа и се хилят 2мата с мъжа ми, малкото танцувало гюбек, на баща си се било метнало, после правило лупинги и подскачало много та се радваха...викам докторе врътни екрана да видя и аз, и тамън го завъртя и малкото легна по гръб да спи и не мърдаше повече...голям майтап само гледах как му тупка сърцето, ама на баща си мурафети прави Simple Smile Laughing
    Joy Танче преструвало се е пред майка си на кротко да си починеш още малко, че после ще танцуваш ти покрай него.

Гери Hug ще мине миличка това настроение. Нали знаеш сега сме така след малко пък се смеем. Ако пък толкова те дразни, прибери острите предмети да не стане грешка и се разфучи из къщи да се строят в две редици. Laughing Аз така правя, като викна първо бяга кучето а мъжът ми и детето застават мирно  bowuu И после са по-тихи от водата.Весело изкарване в Узана. Да се прибереш починала и в добро настроение.

Скреч ти ме уби.  hahahaКакво викаш ти си в сито и те сеят? И се събуди, защото спряха да те сеят. А и на всичкото отгоре казваш тези земетресения само ти развалят плановете  Joy. Имаш право да се гневиш.

Сандалка винаги е обяснявала много добре, както и сега. Близначе пробвай да я
послушаш.

Цвети да е живо и здраво бебчето на твоята приятелка.

# 693
  • Мнения: 19
Добро утро момичета

как сте днес ?
Аз уж съм в края на 3 месец , уж ще влизам в 4 .. и от снощи почнах да повръщам  Crossing Arms
Бях забравила какво е , нищо че скоро съм родила , всичко се забравя . Всеки ден се меря и още не съм започнала да качвам . Това е най-големия ми страх , защото много трудно свалям кг.
 С първото ми дете качих 10 кг , ама бях на 24 и не ми личеше , с второто -3 кг ,  но след раждането започнах да качвам , и никога повече не влязох в форма.

нещо полудявам от тези хормони

# 694
  • Мнения: 0
Привет, аз много трудно се ориентирам все още при вас и докато изчета, забравям какво ще пиша...
ВЕси и всички останали с проблеми със запека- аз се оправих като започнах да ям по една ябълка точно преди лягане - до сутринта тя си минава откъдето трябва и върши аквото трябва и след хранене вече по два пъти на ден ми се случват големите работи...
Ох, с тази варицела ме стреснахте- на кумците ми детето се оказа с варицела и си направих изследване за минала инфекция- че съм карала, карала съм я, ама сега...като прочетох че повтаряла малко се спекох. Аз не бягам от детето , защото се успокоих, че съм я карала...Дано няма проблеми.
Близначе, стискам ти палци да нямаш повече такива болнични преживявания преди раждането Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте и от мен!
Вече официално в болнични, та се замислих дали тези 180дни ще ми стигнат до края? В тях влизат ли тези 45 дни, които са ти задължителни преди раждане  newsm78
Добре дошла на Близначето радвам се че си у дома  Hug А настроенията, които те обземат са нормални, на всеки му минават такива мисли, но както каза Сандалка - с лошо няма да стане. Така че слагай перманентната усмивка и влизай в действие   bouquet

# 696
  • Мнения: 4 841
Тези 45 дни са отделно, така че 180 дни ще ти стигнат със сигурност  Peace

Момичета, започнаха намаленията в Ларедут, та ако има такова като мене дето не могат да чакат и мислят да пазаруват още от сега - атака!

# 697
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Добро утро  Hug



Аз така и не се научих как се пазарува от Ларедут  Simple Smile

Хубав и усмихнат ден на всички   bouquet

# 698
  • София
  • Мнения: 1 318
Агнес, а как е пазаруването в Ла редут, горе-долу какви са цените на доставките и изгодно ли е пазаруването?
Ще ти бъда благодарна, ако дадеш линк.

# 699
  • София
  • Мнения: 377

Аз така и не се научих как се пазарува от Ларедут  Simple Smile


+1 това ми е съвсем тъмна Индия.

# 700
  • Мнения: X
Добро утро,

И аз си мислех, че е започнало да отминава гаденето, но вчера почти цял ден ми беше лошо. Вечерта дори като легнах не ми мина и цялата вечеря отиде на вятъра. Ама големи напъни бе, не знам при вас как е newsm78 Днес като се погледнах в огледалото цялото ми лице е на червени точици ( явно пукнати капиляри), особено в областта на клепачите.

Да ви се оплача, панталонът за бременни, който си купих, се оказа, че боядисва. Хем го прах преди да го обуя и оня ден понеже се епилирах, реших да се намажа с едно масло на Nuxe, като се прибрах, целите ми крака бяха черни и трябваше да се търкам със спирт, за да падне боята.
Реших, че сигурно е от олиото, но вчера като гои обух без да се мажа, пак ме боядисаха, а сякаш при първото обуване нямаше такова нещо, хем цяла вечер бях с него. Дали е възможно това олио да е предизвикало отделянето на боята?
Сега пак ще го пера, да видим дали ще продължава да боядисва. Почвам да се притеснявам тази боя да не е вредна Confused

# 701
  • Мнения: 4 841
http://www.laredoute.fr/Default.aspx


Аз да си призная честно им се каня от доста време, но от мързел така и не отидох до банката да си сменя картата.
Иначе в момента цените все още са високи и трябва да се дебне. Пускат и хубави, доста хубави намаления на по 90%, че и има и неща за по центове, но както казах трябва да се дебне. Поръчва се обаче до френски адрес и нещата пристигат с превозвач, понеже доста вдигнаха цените са директна доставка до България. Има две теми за Ларедут - едната е само Лередут, а другата е за кодове от Ларедут, понеже ако имаш код, тогава става още по евтино и дори си и махаш доставката до френския адрес, че и понякога според кода и подарък получаваш. Трябва да се прчетът темите, там хората са се постарали да опишат всичко до най малкия детайл, че дори и нефренскоговорящите да се ориентират без проблеми.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Скреч, от много лекции глава не боли надявам се...мен идеята ми като цяло е да отида до тази болница за да я видя, а не толкова за лекцията, пък и да се запознаем с другите 2 Бургазлийки, стига да се отчетат в темата и те Simple Smile

Веси, наистина голям смях падна, ама знае как да се държи признавам си, знае че пред баща му минават мурафетите, а пред мен привидно кротко  Laughing Laughing Laughing

Момичета с тоя ларедут бях се навилоа преди да поръчвам гледах гледах, ама пусто като не ги знам тия размери дали ще ми стане та така и не поръчах, ако има нещо намалено и готино свиркайте...

# 703
  • Мнения: 371
Таничка за лекцията съм на линия 10 и 15 ще съм пред болницата  Peace само дано да се познаем  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 1 350
buttinsky ,накискни ги в студена вода и оцет.Не знам точно пропорцията ,но върши чудеса! Доста мирише ,но след това като ги изпереш няма и следа от миризмата.Дано да ми станат дънките от миналата бременност ,че не ми се дават пари за това  Praynig
Близначе ,сядай си на дупето и почивка само ! Няма да те изпускаме от очи ,да знаеш  Hug
Аз май ще се разболявам,настинала съм. Мисля парацетамол да пия ,лимони с мед и това е .Дано да се справя сама. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт