Over the rainbow

  • 78 194
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 581
Начи повечето дренки се събрахме пак hahaha

# 31
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ми как  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 336
Само да се запиша, после ще чета.

# 33
  • Мнения: 9 144
А, кой е имал проблеми с булимия. Порша ли? или Калиста?

Ване болна е била Порша, точно в периода докато е играла в Али Макбийл.

Гале, тя сама си е измислила това име (от Венецианският търговец, рожденото и е Amanda Lee Rogers)


Плами споко за Шей няма нищо освен, че са твърде близки с Ашли, но все пак работят непрекъснато заедно  Mr. Green
Заключение дай им още няколко години пък ще разберем   Wink

http://www.fanpop.com/clubs/shay-mitchell-and-ashley-benson/imag … son-photo?ir=true
Скрит текст:





Уентуърт? Рили? Блазе им на гейовете. Хич няма и да се пробвам да го връщам, който мъж е пресекъл, не се е върнал. Кой бяга от хубавкото  Mr. Green Само ако може да го видя в действие Heart Eyes
Тъй, Тъй  Popcorn

Последна редакция: нд, 30 дек 2012, 21:06 от Бумър

# 34
  • Мнения: 6 493
Тук съм  Laughing  ШЕЙ е СЪВЪРШЕНА!

И голямка снимка на Clea DuVall

Скрит текст:

# 35
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да си отдъхна временно викаш  Whistling Ашли е близка и с Луси  Mr. Green Peace

# 36
  • Мнения: 9 144
Айде бе Лате, къде се моткаш  Hug  hahaha

Един задушевен разговор на нашите момичета




Така е Плами, но не чак толкова,
само Troian им е някак по далечна, въпреки, че също има достатъчно снимки с останалите.

# 37
  • Мнения: 6 493
Оффф , така да я прецака Мърфи  Wink

# 38
  • Мнения: 9 144
Тази снимка за тук  hahaha

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
hahaha hahaha Снимката е яка Flutter

# 40
  • Мнения: 945
Попаднах на един списък, старичък верно, но някои от имената вътре ме изненадаха newsm78

http://www.stoppingthehate.com/News-Article272_The_Top_50_Gay_Ic … xclusive_List.htm

Наскоро прочетох биографията на Порша, хареса ми много, дава гледната си точка за Холивуд, има готини спомени от снимките на Али и основното - проблемите и с булимията и анорексията... Клюките бяха набързо съвсем накрая... Много интересно четиво. Ако някой я иска да пише на ЛС

На какъв език е, в ел. вариант ли е?

# 41
  • Мнения: 9 144
Почнах да чета списъка и се облещих  Shocked

Това са гей-икони, не гей-звезди  Joy
В Сексът и градът, Саманта имаше много готина реплика как се става звезда, първо те харесват гей-момчетата, после тийн-момичетата и накрая всички  Hug

На английски е книгата, в ел.вариант. По-късно ще я кача в докс, и ще сложа линк  Peace

# 42
  • Мнения: 3 736
Кво? Това горе да не иде да покаже, че Клеа и Сара са двойка в живота? Или просто така изглежда?

Просто не знам как живея с тоя дълъг нос, дето все иска да се пъхне някъде.  hahaha Пък и да не се цепя от колектива...

# 43
  • Мнения: 9 144
Не са бееееее  hahaha
Просто снимката е готина, а Райън като стар воайор ще кастне гей-мацки да играят двойка Wink

Клеа последно беше с Елън Пейдж, преди агентите на малката да секнат кранчето на цялата информация. Но самия факт, че не се чува нищо е интересен за спекулации
А Сара допреди 3 години беше с Чери Джоунс (президентката от 24).

Снимки след час от компа.


Пуци щом и ти си тук по-късно ще обърна и специално внимание на Стивън! Фрайфилки ли сме ние или да  Joy

# 44
  • Мнения: 3 736
А, о, значи и двете са над дъгата, аз и това не знаех. Затуй, значи се обичат така с Веждалинко. Живи-здрави.

Фрай, Фрай, Фрай! Който напоследък си е пуснал мустак и брада, и изглежда ужасно.  Crossing Arms В Туитър го гледах с възмута.

Общи условия

Активация на акаунт