MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 005
  • 722
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 34 793
Не това е като 110 на Шанел, много е в кафяво. Аз търся много по-тъмно и студено, точно лилаво- мораво.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 691
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Аз бих препоръчала Флормар. Имам един в бежовата гама, който слагам под светли червила и съм доволна. Като гледам този, 206 номер ще си пасне с червилото

# 168
  • Мнения: 34 793
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
А благодаря много. Hug  bouquet
Ивче и на теб.

Ивче, търся Пастел 77, можеш ли да помогнеш по някакъв начин?!Няма го в Колет. Hug

# 169
  • Vienna
  • Мнения: 28
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
А благодаря много. Hug  bouquet
Ивче и на теб.

Ивче, търся Пастел 77, можеш ли да помогнеш по някакъв начин?!Няма го в Колет. Hug
И аз търся Пастел77. Ще споделиш ли ако откриеш нещо за него?

# 170
  • Мнения: 2 833
Аз искам руж на МАC, но когато отида в магазина и видя ранообразието им и ме хваща нервата, не мога да избирам от толкова много нюанси  Tired
А червилото, което съм си харесала e  Sunny Seoul  Heart Eyes
Имам го, ще ти направя публикация ако искаш. Утре, че днес съм зарината с Шанели. ( дай Боже все така да е  Mr. Green )

Чудно, благодаря   bouquet

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Етооо го, има ли по-красиво червило от това ? Подписано от Герлен, разбира се.

Guerlain Rouge Automatique #168 l'heure bleue.
http://coquelicotta.com/?p=1745

Влюбена съм!  Heart Eyes Каквото имам на Герлен (а то не много - два вида метеорити, четката за тях и кхола) е със страхотно качество, а опаковките ми доставят невероятно удоволствие. След две седмици ще пътувам и непременно ще потърся това червило на летището във Виена. Освен това съм си набелязала да пробвам метеоритната база и гланцовете за устни. За последните две моля Денси да се чувства отговорна - в гримьорската тема беше пуснала един клип за грим с продукти на Герлен, невероятна красота! А някой ползвал ли е тази база и гланцовете за устни на Герлен? 

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Аз имам базата на Герлен от скоро. Взех я по препоръка на Денси, и искам да ти кажа ,че си заслужава всяка стотинка Peace Просто е перфектна Peace Отгоре слагам драконовите метеорити,сега съм хвърлила око и на  кохала  Heart Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 1 648
Искам да пробвам тази база, но никъде няма тестери  Tired Изрично попитах и в Дъглас, с намек за отсипване, направиха се на луди  Tired

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
А благодаря много. Hug  bouquet
Ивче и на теб.

Ивче, търся Пастел 77, можеш ли да помогнеш по някакъв начин?!Няма го в Колет. Hug

Скрит текст:
Сега видях чак, че си писала. Embarassed Ами аз го имам от размяна моя, но би трябвало да се намира. В Колет/Флорал в страната сигурно го има някъде - Стара Загора (имат 3 щанда в новия мол), Плевен, Благоевград, Пловдив? Нямам път иначе с удоволствие щях да мина да проверя. Помоли някоя съфорумка от темата да погледне дали го има.
Hug

# 175
  • Мнения: 13 804
Искам да пробвам тази база, но никъде няма тестери  Tired Изрично попитах и в Дъглас, с намек за отсипване, направиха се на луди  Tired
Аз я пробвах в БЗ на Стамболийски. Да е било преди месец някъде

# 176
  • София
  • Мнения: 1 648
В смисъл дадоха ти тестер или само на ръка/лице?

# 177
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
най-добре си носи контейчерче да ти отсипят, макар, че ен знам с перличките - как точно  newsm78

те нали се пукат при излизането  Rolling Eyes

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Много си харесах тази пудра Too Faced Chocolate Soleil - Matte Bronzing Powder with Real Cocoa , щом има какао  Grinning   , някой да има отзиви- качество, цена? Мисля че някой даже я беше публикувал , Адри ли  Blush

# 179
  • Мнения: 34 793
Скрит текст:
Сега видях чак, че си писала. Embarassed Ами аз го имам от размяна моя, но би трябвало да се намира. В Колет/Флорал в страната сигурно го има някъде - Стара Загора (имат 3 щанда в новия мол), Плевен, Благоевград, Пловдив? Нямам път иначе с удоволствие щях да мина да проверя. Помоли някоя съфорумка от темата да погледне дали го има.
Hug
Благодаря много.

Днес погледнах червилото Син час на Герлен, уникално е. Heart Eyes Не го купих, защото картата за точки не беше в мен и още защото се чудя между него и Коледното, но тези дни ще избера.

Общи условия

Активация на акаунт