MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 024
  • 722
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 771
Честити придобивки на всички! Много радост да ви носят! Simple Smile  Hug

В 5 часа имаше 6 бр. Порцелан (явно за малко повече от час е бил опоскан) .Аз пасувах. Grinning Реших да събирам пари за четката на на Нарс - Японката и за 239.

P.p. На живо изглеждаше по различно от колкото очаквах. Все пак е хубаво топло розово. Дано златната нишка да продължава и навътре в продукта. Grinning

# 421
  • Мнения: 9 829
Дойдох си.Взех пак много неща,които ще снимам и ще пиша в следващите дни. Този път купих Shine Automatique #265 Pao Rosa. Утре имам голямо излизане, но сутринта ще се постарая да пусна снимки.

Денси,много ме радваш.Сайта е направен за вас с идеята да бъда полезна,доколкото мога,разбира се.

Пуснах снимки на Пролетната колекция на Ланком - ружовете и моливите ще са хит. Другото е дежа ву и не хваща окото.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 097
Аз обмислям утре пак да отида до МАК за ice сянката от apres chic? Някой да знае да има по-евтин вариант за същия ефект/ цвят?  newsm78

# 423
  • Мнения: 218
Дойдох си.Взех пак много неща,които ще снимам и ще пиша в следващите дни. Този път купих Shine Automatique #265 Pao Rosa. Утре имам голямо излизане, но сутринта ще се постарая да пусна снимки.

Денси,много ме радваш.Сайта е направен за вас с идеята да бъда полезна,доколкото мога,разбира се.

Пуснах снимки на Пролетната колекция на Ланком - ружовете и моливите ще са хит. Другото е дежа ву и не хваща окото.
Страхотни новини Simple Smile Къде мога да видя снимки на  Пролетната колекция на Ланком?Ружа мат ли е или с перлени частички?Иска ми се да не е мат  baby_neutral

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 00:29 от sorriso:)

# 424
  • Мнения: 392
Момичета, преди време много харесвах ето тази блестяща пудра на Ести:



Estee Lauder Platinum Illuminator

Както всички хубави неща се оказа, че е лимитка. Ако сте я ползвали, да препоръчате нещо подобно?

# 425
  • Мнения: 9 829
Lancome Spring 2013 (снимка от щанда в магазина) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=192238984255414&set=a … ype=1&theater

На ръката ми - 2та ружа и 3-те молива http://www.facebook.com/photo.php?fbid=192241497588496&set=a … ype=1&theater

Пробвах на ръка и балсамите,едвааааа забележими цветове.Иначе много мазни и приятни,но не си струва цената.

# 426
  • София
  • Мнения: 1 691
Ммм, тюркоазеният молив е приказен  Crazy Heart Eyes Прасковеният руж същ е много красив.

# 427
  • Мнения: 218
Beautyholicа мерси  Simple Smile Имам същите цветове руж от палитрата на Сефора и силно се надявах този на Ланком да не мат  Sad Траябва да го видя на живо и да преценя дали да си го купя  newsm78

# 428
  • Мнения: 3
Цикламеният руж изглежда много хубав и свеж Crazy

# 429
  • Мнения: 9 829
Тюркоазеният молив и прасковения руж - това ще ми е от Ланкомската Пролет.
Моливите са супер хлъзгави,мазни и много трайни. Усещам,че цяло лято няма да сваля тюркоаза от очите си.

# 430
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
ах, припомняш ли, че ланкомският ми молив за устни е великолепен и трябва да видя къде има още и какви  Confused

# 431
  • Мнения: 3 378
Момичета, преди време много харесвах ето тази блестяща пудра на Ести:



Estee Lauder Platinum Illuminator

Както всички хубави неща се оказа, че е лимитка. Ако сте я ползвали, да препоръчате нещо подобно?

О, аз го имам, но не го използвам - някак дискретен ми се струва.
Всъщност, ако някой го иска, съм склонна да го заменя за продукт от същия клас - нещо на MAC например или друг хайлайтър.

# 432
  • Мнения: 34 810
Този продукт е един от първите които купих от Ягодата. Беше на страшна промоция и много хора тогава се сдобиха с него. Хубав е, но има едни огромен недостатък и това е, че свети в бяло при определено осветление. Абсолютно неносим е във вечерни заведения. Имало е доста комични случай с панда очи, чисто бели и бели бузки по дискотеките на София. Иначе е ситно смлян и с хубави златисти отблясъци.
Подарих го на две сестрички преди половин година след висене в несесера доста години.
Не мога обаче да се сетя да препоръчам нещо подобно.
Погледни пудрата от Здрач серията на Есенс, но тя е по златиста. Това беше точно платина.

# 433
  • Мнения: 3 378
Хм, Денси, караш ме да се замисля - възможно ли е да не съм го слагала вечер. Досега такива произшествия съм нямала. Но може би просто не съм улучила подходящата светлина Laughing

И наистина малко си прилича пудрата от Здрач - поне като консистенция. Току що ги тествах едно до друго - но илюминаторът не е така златист и не се слива толкова с кожата, има по-изразен озаряващ ефект, но пак си е твърде дискретен за моите вкусове Crossing Arms

# 434
  • Мнения: 34 810
Нямаш ли пудрата на ЕЛ, Здрача те устройва напълно. Вземай Здрача докато го има навсякъде. пудрата е добра и си струва малкото пари.

Снимах новите халайтъри на Мас и Камелиите и ще пусна снимката.

Общи условия

Активация на акаунт