Къде спят децата ви?

  • 6 103
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 180
Всяко си спи в неговата стая! Баткото - от както се е родил, а малчо до годинка и 4 месеца спеше при нас, в собствено легло, но от февруари си спи в новата стая и е супер доволен!

# 121
  • София
  • Мнения: 1 546
Нашият син от деня на прибирането ни от болницата си спи в неговото легло. Като изключим първите 6-7 месеца когато голяма част от времето прекарваше на ръце, почти няма изключения да е спал в нашето легло. понякого когато сме сами иска да спи с мен но.....след заспиването го местя в неговото си креватче. днес го заведохме при баба и дядо за по-дълго време (Дано всичко бъде О.К. Praynig) и си мисля като си го вземем вече да спинка в отделна стая. как става това?!? Не се ли притеснявате, че ще се отвие (нашият доста често прави това), че няма да го чуете или нещо подобно? Още се двуомя и се чудя какво да правим. Как става местенето най-безболезнено за...майката??? Whistling

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В собствено легло в нашата стая. Но каката имаше период на спане  в нашето легло, сигурно и при малката ще е така...

# 123
  • Мнения: 23 147
На 6м го отделих в неговата стая,но често често го взимах при нас,за да го кърмя.Сега пак е така,2 дни в неговото легло 1 в нашето.Нямам нерви да го местя през нощта,като дойде.Макар на мен да ми е трудно да спя с него.Много се върти и шава,ляга ми на възглавницата,избутва ме.... Simple Smile

# 124
  • Мнения: 4 753
Спи си в своето легло, в стаята си, но аз спя при нея

# 125
  • Мнения: 3 537
Спи в хола, ние спим в спалнята Peace

# 126
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
До 2г и 2м - в нашето легло, сега - в легло, долепено до нашето. Oт време на време пада при мен.
С удоволствие спя с нея в едно легло, като сме в къщата на майка ми (и малко ми липсва, че вече не спим в едно легло постоянно). Обожавам тези моменти - топло заспало детенце, мирише на леко влажно, бебешко, малки крачета топлички да те сбутват, промърморва нещо насън... Кеф Grinning

# 127
  • Мнения: 356
      През деня го приспивам на нашата спалня, вечер спи в неговото легло в нашата стая.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 383
В нейната си кошара, в нашата спалня. Понякога ляга и при нас, ама после и двамата с баща и сме особено категорични, че няма да се повтори - до следващия път!  Blush
Много е готино да заспи до теб, ама после с баща и спим по ръбовете и си завиждаме на този, който се е паднал откъм главата на шмекера!  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 388
В собствена стая! Peace

# 130
  • Мнения: 479
От 6-месечен спи сам в своята стая на собственото си легълце. Имало е нощи, когато се е случвало да се разплаче, тогава някой от нас отива и поостава, докато се поуспокои. По-трудно беше, докато в неговата стая нямаше голямо легло и присядахме на един фотьойл през нощта сънени  Sick

# 131
  • Мнения: 101
Спи при мен, защото баща й отсъства с месеци. Не знам като се прибере как ще се оправяме?!! Най - вероятно ще доближаваме нейното легло до нашено.  newsm78

# 132
  • Мнения: 1 446
Спи в собственото си легло в нашата стая по някой път като се събуди го взимам при нас.

# 133
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В собствените си легла, в собствената си стая. Васи още спи в кошара, но и това ще се промени след месец-два.

# 134
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Да те успокоя, че при нас историята беше подобна. Мия трайно се беше принесла да спи при нас, дори не правех опити да я слагам в нейното. Когато се роди бебето й обясних, че всеки трябва да си спи в леглото и бях по-настоятелна, защото ме обземаше тих ужас като си представех как и бебето ще дофтаса при нас. Сега и двете си спят в леглата, които са в нашата спалня.

Общи условия

Активация на акаунт