Къде спят децата ви?

  • 6 090
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Спи при нас на спалнята и така ни харесва!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
двете дами спят в собствените си легла в собствените си стаи. понякога се тъпчат в едно легло, но им позволявам, само когато на следващия ден не трябва да стават рано. аз и съпругът ми си спим в спалнята и не виждам вариант единият от нас да отстъпи мястото си на децата. е, понякога, когато той пътува, дамите идват да се търкалят в леглото при мен, но това са изключения и после без проблем си отиват по леглата.

децата ще спят там, където ги научиш. ако ги научиш да заспиват не където и както ти е удобно, не можеш да се сърдиш на тях....

# 17
  • Мнения: 2 108
при нас спи-по мое желиане- откакато се е родил само една нощ не сме спали заедно

# 18
  • Мнения: 5 531
И двете деца си спят в собствените креватчета.Докато баткото беше малък се приспивахме всяка вечер,и спяхме в една стая,затова когато се роди малката решихме да промениме нещата и тя свикна сама да заспива.Сега когато и се спи си отива в кревата и си ляга,аз само я завивам.

# 19
  • Мнения: 35 969
каката - в самостоятелна стая, бебето - на спалнята с мен, а нощем вратите са отворени и е все едно сме в една стая
каката я преместихме, когато сменихме апартамента, тя беше на 2 години и почти година спях от време на време на едно матраче до леглото й

# 20
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Спи си в собственото си легло, защото така съм го научила, всичко зависи от теб  Grinning
И при нас е така от първият и ден на този свят Laughing и въпреки, че напоследък се пробва да се намести в нашето легло - няма да стане Naughty.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
В нейната стая в нейното легло от първия ден у дома.

# 22
  • Мнения: 90
и при нас тя спи на нейното легло в нашата стая. винаги е спала на собственото си легло,имаше период когато спеше и в собствена стая ,но за съжаление той приключи поради битови проблеми.... Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 270
Лесно е, ако детето ти спи спокойно, да си спи само. Но, ако до 2 часа сте ставали през 15 минути, защото детето плаче.....тогава? Ами издържах година и половина, но вече ми се реве. Не съм спала от както съм забременяла. А приспиването..... до преди няколко месеца заспиваше "сама", с един час неистов рев. И после цяла нощ спи неспокойно. Как не можа да свикне да заспива сама? И аз си мислех, че ще упорствам и тя ще свикне , но.....Накрая се примирихме да заспива поне при нас...и така малко, помалко.... Май предпочитам да спи при нас и всички да спим спокойно, отколкото никой да не може да се наспи.

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 11:26 от kaka Linka

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Спи в собственото си легло в наща стая.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Малкия от няколко месечен спи при мен на спалнята,защото трябваше през 30 мин.да ставам (пусти зъби).А баткото и таткото спят на ъглите в детската,защото пък той ревнуваше и не искаше да спи сам.
Надявам се след година някъде да изпратя малкия при батко му,а ние с татко му да свикваме пак да спим заедно. Laughing

# 26
  • Мнения: 90
ох,когато има дете в стаята (камо ли в леглото) проблема "с таткото " става голям.не знам при това положение как да направим братче/сестриче като не смеем да шумнем.... newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 295
ох,когато има дете в стаята (камо ли в леглото) проблема "с таткото " става голям.не знам при това положение как да направим братче/сестриче като не смеем да шумнем.... newsm78

Вие само в една стая ли живеете? newsm78 Когато има желание всичко е възможно. Peace

# 28
  • Мнения: 328
Каката спеше при нас в собствено легло до 4-годишна.След това направихме детската стая и тя беше много щастлива.Дори когато по-късно се роди малкия тя не ревнуваше,че той спи в нейното старо креватче в нашата стая.На 1 год. го преместихме и него в детската стая на собствено легло.В началото беше голяма веселба,докато заспят.То не бяха игри,битки с възглавници.......та до посреднощ.Но и това премина.Сега ги слагам,цункам ги и се заспива моментално.

# 29
  • Мнения: 515
Спи в собствено легло в нашата стая отговорих, но трябва да поясня:

Мъжът ми вече спи сам в спалнята. Аз съм с детето в хола и спя на дивана, защото когато започнаха да поникват болящите зъбки, се будеше на всеки час Tired
От близо две свдмици спря да се буди нощем Simple Smile А ние с мъжът ми си правим планове да сложим климатик и в детската - и да си спинка там.
Така, че след близо 2 г и половина отново ще се завърна в "семейното ложе".  Wink

Общи условия

Активация на акаунт