Списание Грация - 4

  • 67 556
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 341
Да ви кажа размерите на моя дъждобран, обаче да знаете, че не съм шивачка и меря от шев до шев, не знам дали така се мери по принцп Embarassed Значи дължината от рамото до долния ръб е 62 см, ръкавът е 57, гръдната е около 105 см. 
По закона за всеобщата гадост в момента всички будки и книжарнички, където минах, са залети само с дъждобрани, а аз търсех раничка за братовчедка ми.
Ако видите някъде големия объл несесер, също ви го препоръчвам, купих го още с предната колекция и не мога да ви опиша какво съм успяла да натикам вътре, а още има място.

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да ви кажа размерите на моя дъждобран, обаче да знаете, че не съм шивачка и меря от шев до шев, не знам дали така се мери по принцп Embarassed Значи дължината от рамото до долния ръб е 62 см, ръкавът е 57, гръдната е около 105 см. 
По закона за всеобщата гадост в момента всички будки и книжарнички, където минах, са залети само с дъждобрани, а аз търсех раничка за братовчедка ми.
Ако видите някъде големия объл несесер, също ви го препоръчвам, купих го още с предната колекция и не мога да ви опиша какво съм успяла да натикам вътре, а още има място.

Ох, този несесер колко го търсих  ooooh!
Някой да знае къде го има в Бургас?

# 272
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да ви кажа размерите на моя дъждобран, обаче да знаете, че не съм шивачка и меря от шев до шев, не знам дали така се мери по принцп Embarassed Значи дължината от рамото до долния ръб е 62 см, ръкавът е 57, гръдната е около 105 см. 
По закона за всеобщата гадост в момента всички будки и книжарнички, където минах, са залети само с дъждобрани, а аз търсех раничка за братовчедка ми.
Ако видите някъде големия объл несесер, също ви го препоръчвам, купих го още с предната колекция и не мога да ви опиша какво съм успяла да натикам вътре, а още има място.

Този закон не го знаех  Joy  Hug

Благодаря на всички ,който споделиха за дъждобрана.
А този несесер,защо го няма на снимка в мин,брой? А и по тв не го казват като подарък.  Thinking

# 273
  • Мнения: 26
В събота /9,02/ в Ямбол на репа на Старата Автогара /до Burger Point/ имаше изложен куфар.Утре ще имам път оттам и ще пиша дали все още има останали бройки. Simple Smile
 А за подаръците в следващият брой-тази по-голямата чанта е прелестна и смятам да я взема / ако намеря де/ въпреки лошото качество Blush

# 274
  • Мнения: 341
Несесерът е от предната колекция, мисля, че тук споменаха, че са го пуснали отново - предполагам, за да разтикат останалите бройки. Водеха го ученически несесер - какъв ученически, това чудо е голямо колкото дамската ми чанта  Grinning

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На мен несесерът ми трябва да си съхранявам гримовете вътре  Laughing
Стените на този несесер твърди ли са или са само от плат без никаква опора?

# 276
  • Мнения: 222
много благодаря за размерите и снимките на дъждобрана  Peace  bouquet  bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 66
На мен несесерът ми трябва да си съхранявам гримовете вътре  Laughing
Стените на този несесер твърди ли са или са само от плат без никаква опора?
Твърди, и аз за гримове го използвам.

# 278
  • Мнения: 2 673
от бензиностанция на Лукойл се сдобих с това


# 279
  • Мнения: 26
Кога излиза следващият брой Simple Smile

# 280
  • Мнения: 2 805
Кога излиза следващият брой Simple Smile

Началото на март.

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 603
Сега пък ми се прииска несесера, но не съм го виждала, дали е удобно да ми пуснете снимчица  Praynig
Иначе имам един несесер от преди години с шарката на Бърбъри, правоъгълен с цип отстрани и дръжка отгоре - супер ми е удобен, непрекъснато го ползвам за път, още е здрав и дано да издържи още дълго. Имам и един куфар - беше януарски брой от преди 5 години, също ми върши добра работа, с колелца е и е перфектен за самолет за ръчен багаж

# 282
  • Мнения: 66
Продават несесера в Продавалник. Току-що попаднах на обявата.

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 12:58 от Ани*

# 283
# 284
  • Sofia
  • Мнения: 603
Тенкю, наистина е хубав, ще го потърся...

Общи условия

Активация на акаунт