В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 609
  • 717
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 523
Здравейтее!Може ли да ми препоръчате добра козметичка , която почиства лице ?Благодаря предварително! Hug
Нямам база за сравнение, но ходя при едно момиче до ТПК Мир - Галина се казва, доволна съм от нея.  Peace

# 571
  • Мнения: 36
Здравейте! Има ли някъде в нашия град уред, който измерва процентът мазнини в тялото?

# 572
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте! Има ли някъде в нашия град уред, който измерва процентът мазнини в тялото?
Търсете представители на Хербалайфте работиха с кантари Танита-но всичко е на базата на изчисления

# 573
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте! Има ли някъде в нашия град уред, който измерва процентът мазнини в тялото?
Търсете представители на Хербалайф-те работиха с кантари Танита-но всичко е на базата на изчисления
По принцип уреда за измерване на телесни мазнини е механичен,но не съм чувала в града някой да го има
ей това е.

# 574
  • Мнения: 431
Аз съм водила децата при Светла Николова във Варна в Николай Чудотворец с направление. Доволна съм от прегледа имат и хубава апаратура.

# 575
  • Мнения: 319
Здравейте!
Някой знае ли къде има печатница, която печата със златни букви и релефно?  newsm78

# 576
  • Мнения: 86
Здравейте,
моля за мнение за ортодонт Христова, за поставяне на апаратче за дете. Внимателна ли е? Някой ако има вече резултати след лечение при нея, моля да се включи. Препоръча ми я позната, тъй като не бяхме доволни от отношението на доста прехвалена ортодонтка във Варна.
Flowers Bouquet

# 577
  • Мнения: 1 831
Може ли да ми препоръчате добър невролог и кардиолог ,може и във Варна?

# 578
  • Добрич
  • Мнения: 757
Здравейте, търся детски стоматолог с голямо внимание и подход!

# 579
  • Мнения: 309
Здравейте,някой може ли да ми даде координати на доктор Ивайло Петев?,имах му номера,но след смяна на устройството го изгубих, а трябва да му се обадя за прегледа си:confused:.Моля някой да ми помогне.

# 580
  • Мнения: 114
0888981036 д-р Петев

# 581
  • Мнения: 309
Много ти,благодаря мила много ми помогна.Heartpulse

# 582
  • БГ
  • Мнения: 1 272
Здравейте, до съграждани използващи градския транспорт Simple Smile
днес ми се наложи  да използвам линия 301 хваната от спирка 'Стара къща', с цел стигане до спирка 'КАТ'. Представете си учудването ми, след внимателно прочитане на разписанието качено и одобрено в сайта на Общината - маршрутката просто не мина през спирката, а си я спести. Моля Ви ако знает кой номер се хваща от спирка "Стара къща" и успешно минава през спирка "КАТ" - да сподели Simple Smile

Хубава вечер!

# 583
  • Добрич
  • Мнения: 400
От както има 301 постоянно го ползвам.Никога не е минавал през КАТ.Тръгва от Центъра ( сладкарница Захир).Минава през Пазара,спирката срещу Бакарди,завива на горе .Спира на спирката на паметника Хан Аспарух,Спортна зала Добротица,блок 24 (преди АБЦ маркет).Спирка ново обръщало и Резиденция(ако му кажат на шофьораказват че там няма спирка.Между Добротица и Дружбите има две спирки.После спира на РУМ,Спортното у-ще ,Първомайска,Стоматология.Ето транспортната схема.И в нея пише,че минава през КАТ,но не е така.http://dobrich.bg/bg/info_pages/910-%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0% … D0%B5%D0%BC%D0%B0

# 584
  • Мнения: 131
Здравейте,
Тук от доста време не е писано, но все пак ще пробвам - може някой да ме чуе.
Моля да ми препоръчате добър фризьорски салон. Искам да подстрижа дъщерята, която сега има доста дълга коса, поради простата причина , че вси не попадам на добър фризьор. А и аз съм на същото дередже.

Общи условия

Активация на акаунт