Хвърляте ли любимото, но вече старо бельо?

  • 3 455
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Хвърлям скъсано. Любимите Овехтели доизносвам като домашни (докато половинката не е вкъщи). Laughing

# 16
  • Мнения: 4 371
Белинда, имам пилинг машинка за топченца, абсурд да хвърля дреха, защото има такива неща по нея Laughing

не Naughty малко клошарка си падам  Embarassed
трупам си го за "всеки случай" и защото "все още може да се носи". това, че не го нося , е съвсем отделен въпрос.
а няко неща си пазя от сантименталност  Embarassed
а имам и такива бикини, които не са ми удобни и съм ги слагала 1-2 пъти. но като са нови пък не ми се хвърлят  Crazy
И аз така Peace

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
НА БОКЛУКА!!! Обожавам да си купувам бельо. Ако купувам и не хвърлям - ще се ЗАРИНЕМ в къщи с прашки, сутиени, бодита и т.н.  Mr. Green
Не понасям захабено бельо  Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз пък съм Плюшкин.  Rolling Eyes Трупам си стари сутиени, дрехи, обувки. Все не ми дава сърце да ги изхвърля.  То чак вече няма място за новите. Все се каня да взема радикалното решение и да поразчистя боклуците, ама....... Hug Добре че Белинда е пуснала такава тема, че да се засрамя и да се взема в ръце. И си обещавам Naughty Още утре всичко, което не съм носила от година отива на боклука. Ох  Cry

# 19
  • Мнения: 3 423
някои най най най любими стари сутиени са си още в гардероба ми-не ги нося,но не ги и извърлям Embarassed
затворила съм ги в кутийките и просто си седят.бельото ми е слабост и имам повече бельо ,отколкото връхни дрехи.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Пазя си ги известно време, и след някоя чистка всичко отива на боклука

# 21
  • Мнения: 3 611
Хвърлям, да. Докато остарee, вече достатъчно ми е омръзнало  Grinning

# 22
  • Мнения: 730
Хвърлям, да. Докато остарee, вече достатъчно ми е омръзнало Grinning


И аз съм на това мнение Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
бельото ми е слабост и имам повече бельо ,отколкото връхни дрехи.
Същата работа."Шкафчето" за бельото ми всъщност е един огромен скрин #CrazyПоловината обаче са именно стари парцалки, които отлежават само и единствено по сантиментални съображения...Наистина ще взема да поразчистя Embarassed

# 24
  • Мнения: 7 186
Овехтялото го хвърлям. Peace

# 25
  • Мнения: 111
хвьрлям и си копувам ново Peace

# 26
  • Мнения: 191
аз лично съм маниачка на тема бельо и постоянно сменям нещата които имам с нови малко като се захаби и край не му мисля много много Blush

# 27
  • Мнения: 1 735
Никога не изхвърлям старо и удобно бельо! Все пак като се запролети тръгваме по походи по планините!  Sunglasses  И старото удобно бельо е най-най-доброто нещо за целта!  Wink
Не изхвърляй!!!  Peace

# 28
  • Мнения: 1 735
П.П:Е ,виж ако е скъсано,и неудобно ,тогава не мисля че ще ти трябва за нещо въобще...

# 29
  • Мнения: 205
пазя в гардероба си неща които със сигурност няма да облека вече,не обичам нито да изхвърлям ,нито да раздавам нещата си е понякога се налага де

Общи условия

Активация на акаунт