Молба до администраторите!

  • 17 322
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, имам следната молба: смених си e-mail-а на user: absolutillusion със следния: fghjdhfja@abv.bg., но вече няколко пъти изпращам искане за код за активация, а получавам празен e-mail. Ако е възможно да мога да използвам отново стария си акаунт, а този може да изтриете.

Благодаря Ви предварително!
Лек ден!

# 1
  • Мнения: 6 324
Препратете ми празното писмо за активация или ми пишете от този адрес fghjdhfja@abv.bg - моят имейл адрес е видим в профила ми.

# 2
  • Мнения: 17
Много Ви благодаря! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да премахнете профила ми

# 4
  • Мнения: 1
ЗДравейте.Бих искала да премахнете профила ми.Имам стар с който имах проблем ще си ползвам него.Благодаря.

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте,

бих искала да премахнете профила ми.Благодаря предварително!

Поздрави

# 6
  • Мнения: 266
Здравейте!

Може ли по някакъв начин да игнорирам потребител, който не спря да ми слага обидни етикети и да коментира постовете ми. Не искам да вижда какво пиша аз и не искам да има право да ме коментира.

Може ли моя профил да е скрит от нейния или нейния от моя?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Не.
Това е публичен форум.

# 8
  • Мнения: 28
Възможно ли е да се изтрият мненията ми (без последните десетина страници, примерно) или ще е по-удачно да си направя нов профил? Благодаря!  Peace

# 9
  • Мнения: 6 324
Мнения, след които има отговори, на които е отговаряно и които са цитирани, които са част от дискусия, не се трият.
Ако смятате да замразите профила си, моля, уведомете ни.

# 10
  • Мнения: 28
Да, ще ви кажа ако се наложи да го замразя.  Peace А мненията, които не са цитирани?

# 11
  • Мнения: 6 324
Само, ако не са породили отговори и не са част от последвалата дискусия, т.е. ако премахването им по никакъв начин няма да наруши структурата и смисъла на темата (напр. последно мнение в тема).

# 12
  • Мнения: 363
Здравейте, имам една молба, искам да си кача няколко снимки като мнение в една от темите, изчтох правилата за качване, но там има една препратка, където обяснявате за това как да си кача снимката от компютъра в интернет пространството , като за целта трябва да направя hdml връзка, но не ми отваря тази препратка.. Sad как да разбера как да си кача снимките в този случай Sadnewsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 186
moga li da помоля профилът ми да бъде изтрит?
Имам проблеми които налагат изтриването му.

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте,

бих искала да премахнете профила ми.Благодаря предварително!

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт