Бремелинки от ВАРНА

  • 45 197
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 368
Много се радвам,че поне една мама се вкючи.Не видях тема за варненки и затова я пуснах,но ако има кажете да пиша там.
Аз ходих до Санита и се запознах с Великова.Направо бях шашната.Егати и арогантната жена,с ужасно поведение...абе нямам думи.Отказах се от там.Сега утре ще ходя при Бочева,да видим тя как е.Искам лекар с нормално отношение.Ти кьде се записа?


И аз ходих два - три пъти при Великова, защото от скоро съм във Варна и нямах никаква информация.
За малко да се запиша при нея на ЖК, но за щастие се осъзнах на време.
 Сега съм при Бочева, ходих веднъж , но съм доволна - спокойна и уравновесена жена, която ми вдъхва доверие. 

# 16
  • Мнения: 0
Примет и от мен и аз съм от Варна, лека и спокойна на всички мами, аз съм чак за края на юли, това време едвам минава, очаквам близнаци и ...това е за мен, ще се радвам да се опознаем и да се разхождаме заедно обменяйки опит Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 747
И аз се записвам тук, да бях видяла по- рано темата...
От подписа ми се вижда накъде съм. Записана съм на ЖК при Славчев в ОБ. Всъщност за момента съм имала само 2 прегледа при него  на практика още нямам впечатления. Бях и на ранна ФМ при Балев и това е за сега. Ни гимнастики, ни курсове - нищо  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте

И аз ще се запиша при вас, след двете чертички на теста, който направих едва преди няколко дни Simple Smile
Първа бременност ми е и много се вълнувам. Вече запази час за преглед при д-р Славчев. Сестра ми роди при него и е изключително доволна.  Аз също се интересувам от гимнастика и курсове за бременни. Знам, че Ла Лече Лига имат такива - предимно за кърмене.

Леко бременеене Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 747
Мен все повече ме притеснява раждането при Славчев и то не заради него, а заради това, че е в ОБ. Тъкмо някак да преглътна лошите битови условия, но чух, че две от стаите нямали баня и тоалетна и се ползвала общата на етажа  #Crazy  Хайде и това да се опитам да преглътна и такива чудесии четох и чух за неонатологията там, че.........................

# 20
  • Мнения: 1
Сега и аз се притесних. За толкова лоши условия не съм чувала...ако имаш още информация би било добре да я споделиш. Ти при Славчев ли си?

# 21
  • Мнения: 11 747
Да, при него съм. За раждане в ОБ и за неонатологията там може да прочетеш в темата за ОБ Варна в подфорум Здравни заведения. Разказвали са надълго и нашироко.

# 22
  • Мнения: 1
Извинявам се много, но за първи път пиша във форума и ми е трудно да открия темата, за която си писала. Би ли оставила линк?

# 23
  • Мнения: 11 747
Ето това е последната тема, тя е поредна 4-та и скоро ще пуснат нова, гледам, че свършва

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645975.0

Иначе ето целия подфорум

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

Виж там има теми за д-р Славчев, обща тема за гинеколози във Варна, тема за АГ Варна, за Майчин дом Варна. Можеш да четеш цяла година  Laughing  Всъщност не знам до колко е добра идея толкова много да четеш. Аз лично не си направих услуга - повече притеснения и нищо друго. То хем да се информираш, хем да не смееш...

# 24
  • Мнения: 1
Благодаря ти! Заравям се Wink Днес вече толкова изчетох...

# 25
  • Мнения: 137
Момичета, от къде да започнем? С коя информация да стартираме, за да можем да надграждаме знания? Дж-пито не вярвам да даде винаги обективна информация, често са твърде заети. Кой ще ни ориентира за ЖК, за лекар, който да води бременност? Кои водят - кои не? И произтичащите от това въпроси ...........  newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 472
Найстина 4Д - то в Майин дом е много добро , ние днес ходихме и видяхме бебчетата ни

Изживяването е страхотно. За пръв път да му видиш личицето. Първата ми мисъл беше, колко прилича на баща си Simple Smile

# 27
  • Мнения: 11 747
Sonderzeichen, за съжаление с това всеки се справя сам. Започва да пита познати или да пита и чете по форуми. Моя лична препоръка, без да я смятам за правило, е да не ходиш на преглед до 9-та седмица. На по- ранен етап често все още не се вижда сърцето и започват едни притеснения, а за съжаление и спекулации от лекарска страна. След това към 10-11 седмица се записваш на женска консултация. Виж линковете, които дадох по- нагоре, може да четеш много мнения и насоки за гинеколози във Варна, за платена ЖК или по здравна каса. Избираш според това, което ти допадне и така.

# 28
  • Мнения: 6
Eliz страхотно си е много меко казано  Flutter Аз изтръпнах , разтопих се , почти се разплаках и не бях на себе си едновременно  Simple Smile Толкова са нежни и красиви че направоооооооооооо незнам , аз не долових някаква особена прилика с мен или пък с таткото , но има време , само Господ на ни пази  Praynig 

# 29
  • Мнения: 137
pina,аз всъщност днеска бях при доктор Славчев - получих потвърждение за бременността си и след точно две седмици ме вика отново - лошото е,че тогава съм в командировка и ще трябва да хвърча като луда към Варна .........  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт