Бремелинки от ВАРНА

  • 45 331
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета
някой от вас ходи ли на йога ? Simple Smile

# 76
  • Мнения: 273
Аз много бих искала да ходя и отдавна тьрся.

# 77
  • Мнения: 2
Здравейте ! Simple Smile
Бих искала да Ви попитам дали някоя мама от вас е раждала при д-р Живко Жеков в МЦ Света Анна
и ако е раждала дали си спомня какъв е списъка за родилното какво трябва да си носим и какво не  Thinking понеже разбрах че за всяко родилно изискванията са различни при някой искат да носим дрешки за бебето по време на престоя да го преобличат, памперси и т.н  някой не искат и малко съм объркана понеже ми е първа бременност и си нямам на идея, а да питам майка ми.. -едно време е било по един начин сега по друг и не знам  newsm78
Благодаря Ви предварително   bouquet

# 78
  • Мнения: 11 747
Здрасти!  Simple Smile

Св. Анна е Окръжна, та в Окръжна искат 3бр. ританки, камизолка долна и горна, 2 комплекта пелени - това запомних. Виж темата за Окръжна болница в подфорум Здравни заведения, специалисти. На първа страница, първия пост е списъка с всичко. И документите, които трябва да носиш, и принадлежностите за теб и бебето. Същия списък го имало и някъде в болницата, но не зная къде, проверен е и е актуален.

# 79
  • Мнения: 2
Здрасти!  Simple Smile

Св. Анна е Окръжна, та в Окръжна искат 3бр. ританки, камизолка долна и горна, 2 комплекта пелени - това запомних. Виж темата за Окръжна болница в подфорум Здравни заведения, специалисти. На първа страница, първия пост е списъка с всичко. И документите, които трябва да носиш, и принадлежностите за теб и бебето. Същия списък го имало и някъде в болницата, но не зная къде, проверен е и е актуален.
Благодаря много  Hug

# 80
  • Мнения: 165
Хайде и аз да се запиша при вас.Чакаме два броя бебоци юни месец.Ще се радвам на срещички и помощ.

# 81
  • Мнения: 273
Момичета дават времето да се постопли малко,та ако искате може да се видим тази седмица.Ако сте свободни да речем в петьк,следобяд.Ако сме повечето от Трошево и Младост да си направим среща тук.Давайте идеи кьде искате и ще се видим ли? Hug

# 82
  • Мнения: 165
Аз съм от Аспарухово,но центъра ми е ок за срещи.Само проблема ми е че трябав да са събота или неделя,че през другото време съм на работа.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 11
Това е списъка на ОБ
ЗА МАЙКАТА:
1.лична карта и химикал
2.направление за хоспитализация
3.карта за наблюдение на бременността(или др. мед. документация)
4.тоалетни принадлежности
5.нощница, чехли , хавлия
6.лигнин - 2 пакета
7.подложки (еднократни компреси) за легло- 10 бр.
8.термометър

ЗА БЕБЕТО:
1. шампоан на HIPP - 1 бр. остават за отделението
2.олио на HIPP -1 бр.
3.памперси
4.мокри кърпички
5.дрехи (долна и горна камизолка, ританки, чорапи) - 3 комплекта
6.нови пелени - 2 комплекта

# 84
  • Мнения: 17
teoangel, пожелавам ти леко и безпроблемно раждане, бързо възстановяване и прекрасно здраво бебенце!  ylinfant 
Това е списъка на ОБ
ЗА МАЙКАТА:
1.лична карта и химикал
2.направление за хоспитализация
3.карта за наблюдение на бременността(или др. мед. документация)
4.тоалетни принадлежности
5.нощница, чехли , хавлия
6.лигнин - 2 пакета
7.подложки (еднократни компреси) за легло- 10 бр.
8.термометър

ЗА БЕБЕТО:
1. шампоан на HIPP - 1 бр. остават за отделението
2.олио на HIPP -1 бр.
3.памперси
4.мокри кърпички
5.дрехи (долна и горна камизолка, ританки, чорапи) - 3 комплекта
6.нови пелени - 2 комплекта

# 85
  • Мнения: 165
И от  мен имаш стиснати палци за леко раждане.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте! Много късно ви открих, но пак можем да разменим опит, аз съм бременна в 30 г.с., ходя на ЖК при Христина Христова съжалявам за избора си, но е късно вече. За йога - може да пробвате сами у вас - има много практични клипчета в нета, които може да изпълнявате пред компютъра, ако не ви се ангажира с групови занимания. За раждане съм се насочила към МД при д-р М. Яков

# 87
  • Варна
  • Мнения: 307
И аз ходя при Христова на ЖК, но не се оплаквам. Ти защо не си доволна?

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4
Здравейте! И аз съм от Варна. Не знам дали точно това е темата, където трябва да пиша, но искам да ви попитам кога за първи път отидохте на лекар. Аз разбрах, че съм бременна вчера, направих си два теста и двата са положителни. Мои познати ми казват, че трябва да изчакам поне десетина дни, защото сега нищо нямало да се види. Дайте някакъв съвет, кога е нормално да се ходи, защото сякаш не ми се чака толкова време. Искам да знам какво се случва Simple Smile

# 89
  • Мнения: 11 747
Щом са положителни тестовете, значи си бременна, ясно е какво се случва  Simple Smile А закъснява ли ти вече или започна тестовете преди това? Правилно ти казват, да отидеш 10 дена след закъснението, даже 14 дена след закъснението иди. Сега освен, че няма нищо да се види, най- много да ти сервиват някое 'кухо яйце'..., че и се спекулира с такава диагноза... Изчакай момента да се вижда вече тупкащо сърце, за да нямаш тревоги и проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт