неволи с първия път

  • 914
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
с една пpиятелка от търговище снощи за сефте правихме солен кекс, ама едно, дето му стана много твърда коричката, ми и вътре остана суров, да му се не види... макар. пекохме го на 200 градуса и ся се колебаем дали заради сиренето дето турихме се получи тая работа или па на по-ниска температура треаше да го печем. вие к'о ше кажете

# 1
  • Мнения: 5 001
мИ кО да ка'Ем.......Не знаем к'ва ви е била рецептата,та да дадем предположение.....'начи..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 2
  • Мнения: 7 779
с една пpиятелка от търговище снощи за сефте правихме солен кекс, ама едно, дето му стана много твърда коричката, ми и вътре остана суров, да му се не види... макар. пекохме го на 200 градуса и ся се колебаем дали заради сиренето дето турихме се получи тая работа или па на по-ниска температура треаше да го печем. вие к'о ше кажете
и двете дядо попе  Joy
хем по-висока температура , хем по-воднисто сирене.

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Наистина е добре да дадеш рецепта за да преценим. И е хубаво да се пече до 180градуса, и то на средното ниво. Слага се по малко и по сухо сирене, но може да се добави кашкавал, колбас, царевица, грах, подправки и т.н. Все по сухи продукти. Пробваш задължително дали се е опекъл с клечка за зъби, и при необходимост намаляш печката на 160градуса или покриваш с фолио да не изгаря повече. 

# 4
  • Мнения: 1 446
200 градуса е много, и зависи колко съставки сте сложили вътре.
Като цяло аз като правя солен кекс, го правя на малки мъфини, че се получава по-лесно някак си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт