My Toys - В света на играчките - 48!

  • 58 959
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 534
Здравейте, моля предложете нещо от сайта за 4 год. момченце Simple Smile
Наближава РД му ден и искам да го изненадам с нещо интересно  Rolling Eyes

# 751
  • Мнения: 1 178
Току-що от DHL ме изненадаха с тротинетката на Худора Simple Smile На пръв поглед е супер...след малко отивам да я изпробвам  newsm68

# 752
  • Мнения: 390
Здравейте току що пуснах една поръчка. Ще може ли някой да ми помогне да се ориентирам от къде да си видя поръчката и от къде да следя за номер за проследяване. Нещата са доста променени от описаните в първи пост, а аз не съм поръчвала от около 2 години от тук и малко ми е сложно.

# 753
  • Мнения: 322
Здравейте, бих искала да купя такова на дребното .То ще е година и половина лятото и въпроса ми дали ще успее да го подкара или да се ориентирам към по големи гуми за по нататък - иначе върви висок на 9м е 78 см.? Как е марката /да си призная за първи път я чувам/  спрямо пуки и кетлер ,ако някой има впечатление ?

# 754
  • Мнения: 278
Здравейте, бих искала да купя такова на дребното .То ще е година и половина лятото и въпроса ми дали ще успее да го подкара или да се ориентирам към по големи гуми за по нататък - иначе върви висок на 9м е 78 см.? Как е марката /да си призная за първи път я чувам/  спрямо пуки и кетлер ,ако някой има впечатление ?


Според мен ще е голямо все още. На самия сайт пише, че се препоръчва от 2 годинки нагоре. Може би не толкова заради височината, колкото заради това, че няма да може да пази равновесие, тъй като е само на 2 гуми, но може би зависи и от детето. Също така по-надолу в самите мнения на купувачите пише, че е идеално за дете 86 см. Simple Smile За самата марка не мога да кажа нищо аз.

# 755
  • София
  • Мнения: 2 925
На година и половина още се учат да ходят, мисля, че ще е рано. Но пък имате да си го ползвате до 4г, така че няма място за ядосване  Peace

Който има такова, да сподели.И аз съм намислила да взема за подарък Hug

# 756
  • София
  • Мнения: 8 317
Може ли малко информация как стоят нещата сега с поръчките от майтойс.

Имам код за първа поръчка - 10 Евро.
Искам да купя намалена раница. Ще хване ли кода, т.е да намали още от цената, така че накрая все едно доставката е 6 Евро?
С ДХЛ ли винаги се получават пратките?

# 757
  • София
  • Мнения: 478
Да се включа и аз с въпрос Grinning Има ли нещо за занимаване на децата в автмобил? До сега му закачахме едно воланче, което вече му е малко бебешко. Иска ми се да сложа и калъф на седалката, защото вече  му опират краката в нея и цапа. Преди време бях гледала някакви такива калъфи, но тип органайзери с някакви играчки, но не помня къде newsm78 Рових из сайта, но не намерих, или може би не гледам където трябва newsm78

# 758
  • София
  • Мнения: 8 317
brazilka, ако имате конструктор от "големите" (тип дупло) може и него да ползвате.
До миналата година моите си играеха отзад с Лего-Дупло

# 759
  • Мнения: 278
Да се включа и аз с въпрос Grinning Има ли нещо за занимаване на децата в автмобил? До сега му закачахме едно воланче, което вече му е малко бебешко. Иска ми се да сложа и калъф на седалката, защото вече  му опират краката в нея и цапа. Преди време бях гледала някакви такива калъфи, но тип органайзери с някакви играчки, но не помня къде newsm78 Рових из сайта, но не намерих, или може би не гледам където трябва newsm78

http://www.mytoys.de/catalog/search?query=r%C3%BCckenlehneschutz … 40&sugg=false

# 760
  • Мнения: 2 298
Проблема не е в страха и баланса - научават се много бързо.
Купих Худора (12 цола) за племеника ми на 2г. Беше му голямо, не стигаше земята с краката, дори и на най-ниската степен на седалката. Година по-късно започна да дивее с него и няма спирка.
Детето на приятелка караше такова колело без педали, но Пуки когато беше на 1,5г. Колелото обаче видимо беше по-ниско.  Peace

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 17:51 от shrekie

# 761
  • Мнения: 4
Момичета, вчера се регистрирах в сайта, заредих кошницата, сложих ваучера за минус 10 евра. Днес ми изписва, че е изкупен или изтекъл ваучера. Някакви идеи имате ли?  newsm78

# 762
  • София
  • Мнения: 1 476
Момичета, вчера се регистрирах в сайта, заредих кошницата, сложих ваучера за минус 10 евра. Днес ми изписва, че е изкупен или изтекъл ваучера. Някакви идеи имате ли?  newsm78

Опитай с друг код, щом си нов клиент лесно ще си намериш в гугъл  Peace

Desem, кода се хваща и на намалени неща, просто ти вади 10 евро от цялата сметка  Hug

 mini_79 не очакваше да изпишем бързо страничките, няма я или не е видяла, затова реших да пусна аз новата тема:

НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 15:44 от jijibiji

# 763
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Здравейте, бих искала да купя такова на дребното .То ще е година и половина лятото и въпроса ми дали ще успее да го подкара или да се ориентирам към по големи гуми за по нататък - иначе върви висок на 9м е 78 см.? Как е марката /да си призная за първи път я чувам/  спрямо пуки и кетлер ,ако някой има впечатление ?


Определено няма да може да го кара следващото лято, а най-вероятно - чак по-следващото. Моделът LR M на ПУКИ е много по-вероятно да му бъде ОК за следващото лято - той е с 8" гуми и е и по-нисък и по-лек.

# 764
  • София
  • Мнения: 1 335
Здравейте,

На 30ти направих поръчка в Тойса, която обаче и до момента не е шипната. Междувременно 2 артикула са изчерпани  Confused И едновременно с това не получавам отговор от къстъмър сървиса, на запитването, което изпратих преди ден. Парите от картата обаче са изтеглени разбира се.

Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо, каква е процедурата?

Общи условия

Активация на акаунт