My Toys - В света на играчките - 48!

  • 58 957
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 296
Искам да попитам, колко време ви обработват поръчките? Пуснала съм една на 11-ти и все още стои със статут обработва се. А имам костюми за хелоин вътре и ми се иска да пристигне преди 31-ви...

# 736
# 737
  • Мнения: 2 892
Здравейте в края на темата  Hug
Искам да ви питам имате ли наблюдения кога намалят цената на Боби кар-а, за да ги следя имам време и за това от сега питам за теи по-специално http://www.mytoys.de/BIG-BIG-Scooter-schwarz-gr%C3%BCn/Kinderfah … .17.04.07/2584650 ,трябва ми за 2Рд на дно момченце,аз на моята й го взех като беше на1,8м но тя го подкара може би сле 2г и за това мисля че няма да е късно а 2РД,моля изкажете мнение и по този въпрос,мисля също и моторчетата могат да се карат до по-късно тъй като са по-високи от колите Tired
  bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • при моите любими
  • Мнения: 2 565
И аз да питам някой дали има наблюдения дали правят намаления и на Cars. Синът ми си е харесал един камион за Микро коли, а тук незнайно защо го няма този камион.

# 739
  • Мнения: 61
Някой да е срещал нещо такова http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.12757

# 740
  • Мнения: 5 609

Имаме такова,подарък и пълна измишльотина.Не става за нищо,или поне аз не можах да го ползвам. Нито телескопа,нито микроскопа. И понеже се поинтересувах от телескопи,във форума им пишеше,че по-добре добър далекоглед( бинокъл) ,отколкото лош телескоп.
За микроскопите съм пас,понеже съм ползвала "истински" и тези просто не им обръщам внимание .

Заключение-за момче на 4-6-7 г. беше излишен и ненужен подарък за нас.


РЕД.Не е точно този,но предполагам  в този ценови диапазон  .

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 18:11 от Трапезица

# 741
  • Мнения: 61

Имаме такова,подарък и пълна измишльотина.Не става за нищо,или поне аз не можах да го ползвам. Нито телескопа,нито микроскопа. И понеже се поинтересувах от телескопи,във форума им пишеше,че по-добре добър далекоглед( бинокъл) ,отколкото лош телескоп.
За микроскопите съм пас,понеже съм ползвала "истински" и тези просто не им обръщам внимание .

Заключение-за момче на 4-6-7 г. беше излишен и ненужен подарък за нас.
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 742
  • Мнения: 245
^ '.
Искам да попитам, колко време ви обработват поръчките? Пуснала съм една на 11-ти и все още стои със статут обработва се. А имам костюми за хелоин вътре и ми се иска да пристигне преди 31-ви...
Има ли някакво развитие при теб? Моята е от петък и се надявах, че днес като е понеделник ще се раздвижи, но още се преработва.

# 743
  • София
  • Мнения: 2 925
Някой ще прави ли поръчка за София?

# 744
  • София
  • Мнения: 1 476
Ще се раздвижат поръчките момичета, ще ги получите скоро, не се притеснявайте.
Една от последните поръчки получих дори без да разбера, не бяха отразили никакъв тракинг номер, куриера ме изненада Simple Smile

ketito, тази игра, ако нямате:
http://www.mytoys.de/Jumbo-Disney-Princess-Das-magische-Schuhspi … t.gp.sl01/2543820

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 23:31 от jijibiji

# 745
  • София
  • Мнения: 2 925
Ако имате идеи за коледни подаръци, помагайте с линкове  Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 12 296
^ '.
Искам да попитам, колко време ви обработват поръчките? Пуснала съм една на 11-ти и все още стои със статут обработва се. А имам костюми за хелоин вътре и ми се иска да пристигне преди 31-ви...
Има ли някакво развитие при теб? Моята е от петък и се надявах, че днес като е понеделник ще се раздвижи, но още се преработва.
Да вчера точно 2 неща имат вече номер в дчл и пътуват, но останалата огромна част си стои на обработка, а там са ми костюмите са хелоин и доста се притеснявам вече.
Така току що проверих, май и втората част днес ще тръгне, но още номера за проследяване не е активен. Май има шанс да пристигне навреме  Praynig

# 747
  • София
  • Мнения: 2 925
Диди, имаме я мерси  Hug
Искам и от пластелина плей-до, но не искат да го намалят до 9.99  Sunglasses  Ще ги поизчакам Flutter

# 748
  • Мнения: 1 002
Аз я загледах за подарък на племенницата за предстоящите празници. Може ли накратко да обясните как се играе на нея?
Ще помоля и за предложение за касов апарат, който да съдържа много аксесоари...дъщеря ми иска такова нещо за рождения си ден.

# 749
  • София
  • Мнения: 2 799
И аз ще помоля някой, ако пуска поръчка да ми драсне едно лично  Peace

Редактирам се: вече не търся  Grinning

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 11:54 от ninnann

Общи условия

Активация на акаунт