ЮЛИ 2007!

  • 44 616
  • 732
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 329
Иве, ако трябва ще те вземем, това да не те отказва от срещата Hug
А къде ще е ???

# 106
  • Мнения: 384
Ами а зсъм се навила за това Фенси,как е там вие като бяхте,мисля,че към 19.30 е добре но в колкото кажете аз за понеделник съм се нагласила!  Grinning

# 107
  • Мнения: 329
Ами а зсъм се навила за това Фенси,как е там вие като бяхте,мисля,че към 19.30 е добре но в колкото кажете аз за понеделник съм се нагласила!  Grinning


И аз съм навита за там Simple Smile

# 108
  • София
  • Мнения: 3 414
Къде е това и какво е?

# 109
  • Мнения: 984
Здравейте,
Да почерпя - от днес започвам 30

Довечера да пиете по едно за мое здраве  Wine Glass

# 110
  • София
  • Мнения: 568
Еха, Майче, да си жива и здрава и много обичана и слушана от твоите трима мъже!  Hug  bouquet Тъкмо навреме се включвам за наздравицата!  Grinning

# 111
  • Мнения: 766
Да си здрава и много щастлива, Мая!!!! Честит рожден ден!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Фенси е точно срещу Руската църква, за мен беше ок срещата там - нито шумно, нито тихо  Wink
Лека и спокойна нощ  Hug

# 112
  • София
  • Мнения: 3 414
къде паркирате там?сетих се кое е,всеки ден минавам от там и имам чувствоточе ще падне някой от горе #Crazy
МАЯ да си жива и здрава,НАЗДРАВЕ

# 113
  • Мнения: 329
отстрани ,в ляво нали има пряка точно до градинката,аз мисля там да оставя колата Simple Smile
Значи среща ще има нали така Party
Майче бъди много здрава и обичана!!!Хубав празник!

# 114
  • София
  • Мнения: 254
Добре, утре по обяд ще направя резервация за 19:30, дотогава трябва горе-долу да е ясна бройката. Абе, да не сте се сраснали с тези коли! Има и таксита, и те трябва семейства да хранят Wink

Ние вчера готвихме и чистихме, имахме гости. Днес с Кая ни е мързелив ден, завили сме се с едно одеало на дивана, гледам че навън е слънчице - миналата година всяка събота и неделя бяхме в парка, тази зима не сме стъпвали  Embarassed Чудя се дали да не отидем днес, но и на диванчето ми е така добре...

# 115
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
децата бяха в парка да се пързалят с баща им,аз пазарувах.
Айка хич не споменавай бакшишите,80% са цигани аз тях достатъчно ги храня #2gunfire
Най много час да остана обаче,без цигари и на студа не искам

# 116
  • Мнения: 1 098
Вили е с децата на Владая, и те се пързалят със шейни и ски. Поръчах  на Дели кънки 2 в 1- летни комбинирани със зимни. Утре ще дойдат и в сряда мисля да го водя на зимна пързалка. По- натам и на себе си ще взема, иска ми се и аз да се науча.
Направих пълнени чушки и една торта. Няма и ден без да сготвя поне две неща. Това е, защото по- голямата част на деня сме с вкъщи и се храним предимно тук. Обичам да готвя и не ми тежи, но определено ми отнема време.
Значи утре в 7.30 във Фенси последно, нали?

# 117
  • София,
  • Мнения: 4 267
За Много Годинил Живи и здрави!
Честит Рожден Ден на Майчето!!!!   bouquet
А аз се чудя, защо никой не пише newsm78, пък то имало нова тема, незная как съм я пропуснала! Добре че видях във фейса последните писания и тогава се сетих, да потърся блез да чакам уведомленията.
Ками надявам се Виктор Вече е добре, ще се радвам да не се повтаря това чудо! И в крайна сметка намерихте ли и Пулмикорт? Аз също търся сега, но уви няма никъде!

При нас нищо ново! Вероника свършва фидзиотерапията, взех направления за кръвни изследвания, и продължавам да се чуда за махането на третата сливица, засега не виждам никакво подобрение от физиотерапията, поне ушите да спасим от макаричките ще е добре!
Аз съм вече официално семестриално завършила, сега остава да се преборя и с дипломната, притеснявам се обаче че нямам никакво време, а съм до никъде! На всимчкото отгоре се тръшнах и аз болна и то с температура, дано поне не прихване малката, че тогава става страшно!
Това е засега от нас, ще се върна да Ви поизчета!!!!

# 118
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден, Майче!   bouquet Да си здрава, щастлива и много обичана и уважавана!

Айка хич не споменавай бакшишите,80% са цигани аз тях достатъчно ги храня #2gunfire
Най много час да остана обаче,без цигари и на студа не искам
Всеки ден ги ползвам, не съм съгласна! Mr. Green А пък във Фенси има място направено за пушачи - полуостъклена тераса със супер гледка  Sunglasses

# 119
  • Мнения: 329
Дани , утре за срещата ще можеш ли да дойдеш,аз бих могла да те взема  GrinningВико се пооправя , утре ще се чуя с Масларски за да ми каже как да спирам Вентолина.Иначе Пулмикорт няма никъде,аз намерих при едни познати ,чиито деца са с асма и ми казаха ,че ако имам нужда ще ми дадат.

Общи условия

Активация на акаунт