ЮЛИ 2007!

  • 44 459
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Утре ще пиша повече, че сега едвам гледам!
Ами лягай да спиш де  Wink какво се размотаваш по форумите  Hug
Много е сладка Ема. Бонбонче малко.  Heart Eyes
November Rain появявай се поне веднъж месечно. Зайо, ти също. Hug
Били, отчета?  Hug
Сложила съм си до мен купчината с книги и учебници и психически се настройвам да седна и да си довърша дипломната, че трябваше вече да съм свършила.  Joy Само им хвърлям по един многозначителен поглед.  ooooh!

# 646
  • sf
  • Мнения: 10 143
Бебенцееееееееееееее
"Днес в 12:10 сутринта се роди малката Ива"  от фейсбук

Да са живи и здрави!

предполагам,че часът е 00:10  Thinking

# 647
  • София
  • Мнения: 3 414
Да е жива и здрава!  bouquet  bouquet

# 648
  • Мнения: 384
Честито на Били и цялото семейство!Да е жива и здрава малката Ива!Много обич в семейството и честито специално на баткото Тедо -сладоледо!

# 649
  • София,
  • Мнения: 4 267
Страхотна новина - Честито Бебнце Ива, супер име, да е жива и здрава и да е същата мила и сладка бонбонка като Били и батко си Тедо - сладоледо, тя ще е черешката в сладоледа Mr. Green. Ох много мило ми стана!!!!Шуше аз пък се отказах да предавам дипломната, ще я отлагам за лятото да ходя на зищата, написах я, ама нещо с ръководителката последния път не се разбрахме и ми промени доста неща в едната глава, нещо сега не ми се занимава да коригирам. Решихме да отложа дипломирането, че като мине защитата март и от 01.04. ще трябва да живеем на палатак апред общежитието.  JoyСега усилено търсим жилище. по цял ден ровя и прозвънявам обяви, организирам огледи и т.н. Вчера ходихме на три. Няма много избор, или има но не и за критериите в които попадаме.
Там- Там следобед ще ги прегледам игрите и ще ти кажа какво имам, сега отиваме с Вероника до пирогов - ще правим тест за упойки!

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Суперрр!!!! Честито малко бебенце Ива! Да е много здрава и блага.  Hug  bouquet

# 651
  • София
  • Мнения: 17 592
Кати, аз те питах, ама сигурно не си прочела. Какъв ти е проблема с щит. жлеза и какви добавки пиеш? Ако искаш на лични ми пиши, да не спамим.

Уф, извинявай много за пропуска!
Имам Хашимото - и... по всяка вероятност бебенцето, което не се разви, не се разви поради ниски нива на фт4. Sad

# 652
  • София
  • Мнения: 17 592
Много сладка Ема, и много е пораснала, каква усмивка вади! Peace
Аз имам Беквенка и Цифринка и някакви други подобни, много са, за комп са, не сме ги пробвали на таблета дали ще тръгнат, дори ги бах забраваила, пазя ги уж за ВЕроника, Ицко някога много играеше на тях и му беще много забавно, но на нея още не съм и ги пускала! Който иска да му ги пратя да казва! Ама да ми изпратите мейл или скайп, че не на всички В иги имам!

А за каква среда са?

# 653
  • София
  • Мнения: 17 592
November Rain, като ми правят забележки, че извеждам бебето на студено време винаги давам за пример при вас как е  Hug

Ъ. На влажно - мъгла - не е никак хубаво, наистина, ако има друг начин - ама студеното пък на кого пречи?

# 654
  • Мнения: 766
Честито бебенце Ива   bouquet  bouquet  bouquet
Дани, когато имаш възможност и време, никак не е спешно
Кати, на влажно, вятър  и мъгла сме си вкъщи  Peace, но когато е тихо и ясно - навън Wink
Пречи на свекърва ми основно  hahaha
Цифренка- от тук http://dox.bg/files/dw?a=43c105e2e8
Буквенка - от тук  http://dox.bg/files/dw?a=940ad48b17

# 655
  • Мнения: 1 098
Честито ни ново бебче! Да ни е живо и здраво  bouquet
Ето снимката на татуто. http://boriana80.snimka.bg/baby/julian.567348.29682281   Laughing На санскрит е и значи "благословена" )))) И на мен тази ми е втора.
Вчера и Юли вдигна температура. Цяла нощ имаше, сега не. У нас е весело  Laughing
Препоръчвам един филм за храненето, диетите и храните- Глад за промяна.

# 656
  • sf
  • Мнения: 10 143
Бубе, китката ли е това? А сигурна ли си в надписа, щото един приятел татуист/ на една брачедка,де/ е разказвал много смешни неща  Whistling
по тоя повод ето една снимка
Скрит текст:

# 657
  • София
  • Мнения: 254
Да е честита на цялото си семейство малката Ива! Да е жива и здрава, силна и много щастлива!

Тук съм аз (т.е. съм при мама и тати), ама защото  много се заседявам на компютъра да работя, и само ви чета  Hug. Дето споменах на срещата за топчето - ходих на лекар - лимфен възел било, доста увеличен, но няма признаци на злок. изменения, не  е притеснителен, ще го гледаме пак след раждането. Тук всички вече наричат бебето Мария, сестра ми пък го нарича Стела, аз само повтарям, че още не е избрано името  Laughing Ива е прекрасен избор Simple Smile

Янче, ти какво тату имаш?

November Rain, хубаво е, че се появяваш поне от време навреме  Hug Hug

Кати, на мъжа ми сестра му е с Хашимото и изкара нормално бременността, беше попаднала на много добра ендокриноложка, която се занимава доста с такива проблеми и бременности, ако искаш ще попитам за името. При нас и моята майка, и на мъжа ми майка му е с такова заболяване, К. ще започна да я следя още от училищна възраст, макар че аз още не съм се изследвала, ама и това ще стане.

Прекрасна е Ема, и аз това забелязах - какви къдрици има вече  Heart Eyes

# 658
  • София
  • Мнения: 3 414
Тичахме до токуда за преглед при унг,че се разкашля Н е ще се вади сливицата ooooh! ooooh!

# 659
  • Мнения: 616
Честито бебче на Били и цялото им семейство.Да е много здрава и усмихната малката ИВа.  bouquet
А Ема е невероятна бонбонка. Hug
Там-там много ти благодаря че намери време да ги качиш.

Общи условия

Активация на акаунт