ЮЛИ 2007!

  • 44 356
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Вики, честито. Бързо и леко минаване.  Hug
Ние пък къпахме варицелен Кривчо и то всеки ден. С овесения шампоан на Хоум институт. После поливахме с разтвор от калиев перманганат. Давах Ериус да не го сърби. И пръсках/мазах с едно червено нещо Peace
И кривчо нищо не яде в къщи, добре поне че ходи на градина че там да хапва. В събота се оплака че го боли гърло, глава, после че му се повръщало. Ама той е ваксиниран за грип. Давах нурофен, пръсках т. верде и смучеше оновааа... а.. хексоралетен. Оправи се. Втресе ме като си представих че в понеделник няма да е на градина и ще се молим да яде.  Mr. Green

# 691
  • sf
  • Мнения: 10 081
ДУ
Седнала съм 5мин да и изпия кафето и яхвам вълната  Joy
толкова работа имам днес ,че не знам откъде да започна и как да я организирам  ooooh!
плюс мрънкащия Вико - уау
по-лошото е,че следващите 10дни тряя хди да се разнася, а не знам какво да го правя , пфу
намрънках се  Mr. Green
айде до довечера , ще намина да ви видя

ааа и Честит празник!   bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Честит празник.Кой каквото си празнува!
Н подкашля а трябва да я спра тази кашлица,за да можем да направим операцията,иначе няма как да ходи на градина защото все ще лепне там нещо ooooh! пак порочни кръгове.
СНощи Р ми разказваше приказката за снежанка всички версии които е чувал в една 45минутен монолог,еми заспах Laughing
сутринтаставам гледам на Н носа с кръв,лелее,Р го нарисувал супер естествено все едно му тече кръв,грмьор ще стане,ако Н стане пластичен съм уредена с вечна младост Laughing

# 693
  • София
  • Мнения: 254
Леле, ти стресна ли се, Иве?

Донси, и нашият педиатър каза да си я къпем, но само с вода без никакви гелчета и без търкане. Всъщност в един момент само докато беше в банята й се облекчаваше сърбежът. Киснеше също така в корито със смрадлика във водата. И за вани с овесено брашно ми казаха, че много облекчава, но ние не сме пробвали.

# 694
  • Мнения: 766
 Hug
Днес ми е енторно  критичен ден  Tired Симо не ми слиза от ръцете, къдрих Ина сутринта че имат снимки в ДГ и трябвало да е къдрава като нейната приятелка , с една ръка Rolling Eyes
А сега трябва да търся жълта рокля с воалчета и фльонги за пролетното тържество на Ина  ooooh!
Къде ще я намеря идея нямам, ще шия нещо явно ама карай
Ина я мериха миналата седмица при педиатърката - ами аз си отглеждам гигант, станала е 130 см и 27 кг  Crazy
......................
сутринтаставам гледам на Н носа с кръв,лелее,Р го нарисувал супер естествено все едно му тече кръв,грмьор ще стане,ако Н стане пластичен съм уредена с вечна младост Laughing
Пак направи плана  Laughing Вкарали са ти адреналин от рано зарана  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 17 591
Леле, ти стресна ли се, Иве?

Донси, и нашият педиатър каза да си я къпем, но само с вода без никакви гелчета и без търкане. Всъщност в един момент само докато беше в банята й се облекчаваше сърбежът. Киснеше също така в корито със смрадлика във водата. И за вани с овесено брашно ми казаха, че много облекчава, но ние не сме пробвали.

То май по-скоро (или поне аз така си го представям) гъбата би могла да изцеди нещо от пъпката и да го разнесе, не водата сама по себе си... нали?..

# 696
  • София
  • Мнения: 254
Ние гъба ползваме веднъж на високосна, не съм съобразявала затова изобщо  Laughing

# 697
  • sf
  • Мнения: 10 081
Вико спи  Crazy , а аз насмогнах с всичко засега. Сготвих мусака, а той цял ден яде препечени филии  Rolling Eyes
Вгледала съм се в една реклама на Нац.лотария, за печалбата на апартамента, там жената на едно място казва " това ключе вече е мойо " , като го чуя и  Sick адски ме дразни  hahaha

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
 Joy не съм се заслушвала, ще пробвам.  hahaha
Вики, нормално е сега да не иска да яде. Може да има пъпки и в гърлото - болезнено е.

Това за гъбата едва ли го мислите сериозно. Всяка пъпка като се пукне и изтича течност от нея и по тази логика трябва да разнася инфекция. А не е ли по-вероятно мръсната (замърсена, потна и т.н.) кожа да се инфектира по-лесно, т.е. пъпката? Все пак нали за това са измислили всичките тези подсушаващи пръскала и дори и спирт (това е нечовешко приложено върху рана на дете!) да подсушават и дезинфекцират мястото.  Peace

# 699
  • sf
  • Мнения: 10 081
Вики, нормално е сега да не иска да яде. Може да има пъпки и в гърлото - болезнено е.


аааа, не ме разбра  Joy той не стои гладен, просто обича да си пече филлии, изял е към 10тина днес и то само до следобеда  Joy

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
десет  Crazy

# 701
  • София
  • Мнения: 17 591
Joy не съм се заслушвала, ще пробвам.  hahaha
Вики, нормално е сега да не иска да яде. Може да има пъпки и в гърлото - болезнено е.

Това за гъбата едва ли го мислите сериозно. Всяка пъпка като се пукне и изтича течност от нея и по тази логика трябва да разнася инфекция. А не е ли по-вероятно мръсната (замърсена, потна и т.н.) кожа да се инфектира по-лесно, т.е. пъпката? Все пак нали за това са измислили всичките тези подсушаващи пръскала и дори и спирт (това е нечовешко приложено върху рана на дете!) да подсушават и дезинфекцират мястото.  Peace

Аз лично не съм специалист по варицела. И се моля никога да не ставам... Ставаше дума за някаква вторична бактериална инфекция в това, дето бях чела... и да, от гнойта от пъплите - това, че ще да става от гъбата или хавлията си е моя интерпретация - щото просто не виждам как и защо водата ще спука или изцеди пъпка...

# 702
  • Мнения: 1 098
Аз не се чувствам добре- гърло ме боли, тялото, вечер вдигам темп. Вчера се сбърках от готвене за гостите и се преуморих. През нощта усещах, че горя и ме тресе. Събудих се уморена без капка сила. Закарахме децата на майка. Сега си лежа.
Вики, и твоето мина. Аз при всяка болест си казвам,че е варицела и все не е.
Иве, посмях се с теб Joy

# 703
  • Мнения: 384
Ей и Тодор Колев ни напусна!Мир на праха му!В последните му интервюта се виждаше огромно огорчение!
Бубе бързо оздравяване!
Вики,поне ще ти мине от главата!Пази го много че е вирусно,точно сега грип навсякъде.На. е болна,взех я от уч-ще че не беше добре в корема отново,а после и темп. вдигна.Галя ми каза лекарство дето го няма в нашите аптеки и звънах на Д. д аго помоли д акупи.С оглед на добрите ни отношения напоследък съвсем забравих,че не му казвам за хомеопатията.Той беше искрено възмутен,че мога да давам на децата,отказа ми твърдо и за пореен път ми забрани д аги лекувам така,дрън дрън.  Close

# 704
  • Мнения: 1 098
Забелязала съм, че човек допусне огорчението, обидата, умората и тъгата да навлязат в живота му, тогава по- лесно се предава. Мир на прахта му!
Аз не знам полудявам ли, но пак се притеснявам за Дели. Вчера за цял ден е ял едни бисквити. Днес до тук е изял 3 бонбона. Спи вече 4 часа. Майка казва,че и изглжда тъжен и вял. Такива мисли ми влизат, че се изпълвам с ужас.
Започнах да гледам за резервации за море.

Общи условия

Активация на акаунт