Костенковци?

  • 9 274
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Бяхме резервирали пакет за Нова година 2015.

Пристигнахме на 30.12 към 18 часа - стаите бяха неотоплени. Включени бяха някакви печки.

За стара селска къща трябват поне 2 дни за се стопли. Знаеха че ще идваме - 50% капаро. Знаеха че ще сме с деца а навън беше -15!.

За всички около 40 гости имаше 1 готвачка. Поръчаните вечерта неща се забавиха над 3 часа, намерихме сумата от 120 лева за доста висока за вечеря на 4 възрастни + 3 деца... Пържените картофи бяха по 10 бр в чинийка...

Парното изстина през нощта (никой не го поддръжа се оказа).

Сутринта към 10:30 дойде някакво момиче да отвори Жълтицата. Закуската беше по 2 пържени филии на човек... Друго нямаше даже срещу заплащане...

Чакаха собственика да дойде от предния ден да донесе продукти. Нямаше нищо закупено за празничната вечеря, която бе обещана и капарирана!

Провалиха празника на над 40 човека. Собственика си изключи телефона и до 4.01 не го беше пуснал.

Ние бяхме с деца и се изнесохме към Узана, но голяма група от Бургас остана защото не можеха да шофират по обясними причини.

Не ходете там! Аз никога повече няма да стъпя! Не се надявам да ми върнат капарото...

Голям измамник е този господин Атанас Спасов от Пловдив! Казаха че бил в болницата на хемодиализа и го чакали всеки момент да дойде. А персонал просто няма...

Ако е имал проблеми - можеше да ми каже да не бием път с децата като се чухме на 29.12 по телефона. А той - заповядайте, очакваме ви! И накрая греда...

Затова съм се хеанал да пиша в нета - такива "бизнесмени" не трябва да има!

# 16
  • Мнения: 445
Здравейте, миналата година за Коледа (2013 г ) и аз се излъга да резервирам   за 5 нощувки .Ужасно беше ,с две деца, едното малко на две години , ужасен студ , дървата им бяха мокри,  не горят.Парното се пали сутрин , после цял ден никой не го поддържа , вечер се пали за малко . Мъжа ми се събуди сутринта в една каменна стая  вкочанен от всякъде .Абсурд е човек да се изкъпе там в тоя студ . Закуската се състоеше от две мекици , или 3 бухти , за вечеря едната вечер фрикасе , другата пак нещо подобно.Изкарахме  две нощувки и ни стигаха.Най - хубавия подарък , които си направихме беше да си тръгнем  преди Коледа.
А за цените в Жълтицата да не говорим , малка ракия пещерска- 3лв. за 50мл, салата шопска 200 гр.-  5.оо лв. каничка вино малка - 9 .00 лв.
Нямаш и избор къде да отидеш.Най- лошата ни почивка. За останалите три нощувки дори не съм си търсила парите .Определено са го ударили на печалбарство.

Общи условия

Активация на акаунт