Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 25

  • 30 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 428
и на другата среща - на масата  Heart Eyes

Абсолютно  Crazy А ти, Аленка - четките за очи на Сами  Wink
Мерси и за темата  Hug

За миглите - слагам само за снимки и по повод.

За изминалата 2012, ако изключим конкретните продукти и за мен беше супер динамична от към грим и нови опити, открития и постижения  Party Имам още много какво да пробвам и уча през новата година.

Като се замисля, към продуктите за 2013 не бих отказала някое червило на ИСЛ и се замислям за Smoked, но докато се начудя може и да свърши  Crazy

Момичета, къде да гледам за кристалчета за декорация на грим/маникюр  newsm78

# 31
  • Мнения: 31 227
За Шанела мълчете, че има толкова много мераклии, толкова много мечти и желаещи, че .....ще внесат 4 бр. или няма въобще да дойде както червилото то Коледната колекция. Това е най-желания продукт за пролетта май в цял свят и малка България я я огрее, я не.

# 32
  • Мнения: 15
Денси, за кое червило на Шанел говориш? Май подозирам едно.. Tired

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
За Шанела мълчете, че има толкова много мераклии, толкова много мечти и желаещи, че .....ще внесат 4 бр. или няма въобще да дойде както червилото то Коледната колекция. Това е най-желания продукт за пролетта май в цял свят и малка България я я огрее, я не.
казаха, че в края на януари ще са тук  Rolling Eyes



и на другата среща - на масата  Heart Eyes

Абсолютно  Crazy А ти, Аленка - четките за очи на Сами  Wink

...

дадено  Peace за кристалчета май в джъмбо  newsm78



Жаки, аз искам сребърен брокат, но бяло, а не сиво  newsm78 сега гледах сайта на инглот, но май имат много повече цветове от магазина  newsm78 ти помни ли дали имаше  newsm78



...

Адри, дай снимка. Въпреки, че като каза грозна опаковка.... Rolling Eyes

или беше в размените или в торбата на последната среща, аз го помня  newsm78 или е споменаван преди  newsm78

# 34
  • Мнения: 13 625
Пролетният хайлайтер ли? Аз уж много го харесах, но после видях кофти снимки и се разколебах. Трябва да се види на живо.


Не знам дали Инглот имат такъв глитър. Аз на тях много не им обърнах внимание.

# 35
  • Мнения: 1 449
Предчувствам това и аз за съжаление, Денси...
И хич не вярвам да има време за размисъл - харесва ли ми или не. Thinking

# 36
  • София
  • Мнения: 1 611
Алена, може ли да споделиш дали си доволна от четките за очи на Саманта Чапман след като ги пробваш?
Не съм Алена, но да си кажа Simple Smile
Base Shadow Brush - много хубава за нанасяне на сенки. Издължена е към върха, което спомага при нанасянето на по-малки пространства. Не става за пигменти.
Deluxe Crease Brush - още не съм я пробвала за блендиране, струва ми се твърда за целта, но за поставяне на коректор е перфектна.
Accent Brush - много любима за малки детайли - цвят във вътрешния ъгъл на окото примерно, цвят в основата на долните мигли. Използвам я и за хайлайтъра под веждата.
Brow Brush - беше ми странно как може с толкова голяма четка да се поставя пудра на веждите (около 3 пъти по-обемна е от класическите четки за вежди), но всъщност е много удобна, ако дебелината на веждите позволява ползването й.
Pixel-point Eyeliner Brush - твърде дебела е за нанасяненато на очна линия. Аз я използвам за полагане на цвят в основата на долните мигли, но на някой може да му се стори твърде груба за тази зона.

# 37
  • Мнения: 31 227
Денси, за кое червило на Шанел говориш? Май подозирам едно.. Tired
За тъмното Коледно l'Impatiente, което въобще не дойде в България, освен на тестери и желанието за тях беше чутовно.


Аленка, тя колекцията ще е тук със сигурност, но дали ще има хайлайтър се разбира, когато се отворят кашоните, а съфорумките извикани по телефони, списъци и куп още щуротии чакат пред магазина. Така разбрахме и за червилото. Купувам го, нося тестера из магазина, докато купувам другите неща от колекцията, а след мен тичат и ми казват "не Госпожо, не може да го купихте", казвам "аз вече го платих", "ми нямаме го! Shocked Не е дошло има само тестер"! Sick Sick Sick

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Не знам дали Инглот имат такъв глитър. Аз на тях много не им обърнах внимание.

аз май го измислих вече - фрост на подвижния и светещо тъмно лилаво на костта - тип северно сияние  newsm78 но до тогава ще ми се сменят още 5 идеи  Crazy

# 39
  • Мнения: 13 625
И аз съм така. Преди няколко дни уж нямаше да правя нищо, вчера ми дойде идея, днес имам нова.....и накрая ще видим какво ще стане Grinning

# 40
  • Мнения: 176
Запис и от мен.   bouquet
Откритие за 2012 за мен са като цяло ББ кремовете - корейски + драгстор + хай енд. Обожавам ги за ежедневно ползване.  Heart Eyes
Другия продукт са четките на Саманта Чапман. Откакто ги имам почти не ползвам тези на Мак които имам. Чистя ги ежедневно и все още са като нови. Нещо което не мога да кажа за Мак 190 и 187 които от честото миене им се отлепиха дръжките.  #Cussing out
Единични продукти не мога да посоча, защото много бързо им се насищам и спират да ме впечатляват толкова.  Crazy

Друго откритие за мен е, че открих темата, която чета редовно, но не мога да пиша често за съжаление.  Hug

За 2013 съм решила да редуцирам малко покупките на козметика или поне да бъдат неща които са добре обмислени и от които нямам по 10-20 подобни.  Embarassed
Също съм решила значително да редуцирам наличната колекция и да оставя само нещата които ползвам и харесвам най-много.  Дано.  Whistling

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.  Crazy

# 41
  • Мнения: 0
Ел, хубава работа, как ги похвали, а аз си мислех, че тези за очи не са кой знае какво  Tired Аз имам Стиплинг и Блъш, планирах Сетинг след препоръката ти за хайлатйтър, но сега явно просто ще трябва да поръчам всички и да се приключи веднъж завинаги  ooooh! Mr. Green

# 42
  • Мнения: 115
2012 въобще започнах по-сериозно да се гримирам,по-точно да се уча - сама,с клипчета и естествено от темата  Heart Eyes
особено заобичах контурирането и ружовете - вече не мога да си представя да изляза само с фдт на лицето,изглежда ми като измито  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 13 625
Отлепили са ти се дръжките на MAC Shocked Леле ужас. Да не дава Господ!!! Попадала ли е вода над металната част?

# 44
  • София
  • Мнения: 1 573
Снимах скинфиниша Simple Smile

Скрит текст:
Отблизо


Сравнен с Лайтскапейд на МАК и със златната Здрач пудра на Есенс. Вижда се колко по-силен металически блясък има и е по-топъл и розовеещ


И ужасяващо грозната и вече олющена кутийка

Общи условия

Активация на акаунт