easyJet

  • 62 522
  • 489
  •   1
Отговори
# 15
  • Milano
  • Мнения: 3 670
Коп4е, а ти откъде летиш за Берлин?

От София ли?
Аз бях останала с впе4атление, 4е имат полети само до Лондон и Ман4естър.
Да, това им е нова линия. Wink
От София.


Другото нещо, което ме радва, е че кацат на самите летища, а не на 200км от града, както е с Уиз Еър. Wink


И мен. Напр. утре тръгвам от Линате, които ми е на 5мин и пристигам на Орли, което е най-близко до града.

От Линате има и за Лондон Гетуик, което оба4е незнам дали е близко до града...като тръгна за Лондон ще проу4а.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 483
Айде, приятно! И после да разкажеш! Peace

# 17
  • Мнения: 24
Здравейте. И аз се записвам за темата.

# 18
  • Мнения: 119
Гетуик не е близко , но с влака (тръгва от сградата на летището) си за 25 мин. в централен Лондон. С easyBus е около час и половина.

# 19
  • Мнения: 176
записвам се за информация, не съм летяла досега с тях и ще сте ми от полза.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз се записвам да следя. Ще летим от Мадрид до Лисабон и с Изиджет май е най-изгодно.

# 21
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Здравейте. Купила съм билет за сина ми Лондон - София без чекиран багаж. Има ли възможност да доплатя към билета преди да се е чекирал и как да го направя? Малко е сложно - той е студент и му взех евтин еднопосочен билет за пролетната ваканция. Днес ми се обади, че ще ходят 5 дни на практика някъде до деня преди пътуването и за да не изпусне полета ще трябва директно да пътува оттам с малко повече багаж.

# 22
  • Мнения: 119
През профила ти на сайта на easyJet -  oт Manage Bookings.

# 23
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Благодаря, mallkata. Получаваме много ценна информация от теб.

# 24
  • Мнения: 146
Цените за Берлин са направо разкошни Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 157
Много ми харесва страницата на easyjet inspire me

# 26
  • Мнения: 1 417
Цените за Берлин са направо разкошни Simple Smile
Само да кажа, понеже вчера проверявах за Берлин края на април цената на редовните мисля Луфтханза е 109 евро на човек, сега погледнах с багажа на Изи ще е същото или малко повече. Не знаех, че Изи джет летят до там Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 9 483
Цените за Берлин са направо разкошни Simple Smile
Само да кажа, понеже вчера проверявах за Берлин края на април цената на редовните мисля Луфтханза е 109 евро на човек, сега погледнах с багажа на Изи ще е същото или малко повече. Не знаех, че Изи джет летят до там Wink
E, върни се само една страница назад и виж това:
Купихме билети за цялото семейство за майските празници до Берлин. Hug
За семейство с 2 деца отиване и връщане излезе 307,42 €.
За сега априлските дати са най-изгодни.
Пак ли ти се вижда същото? Wink

# 28
  • Мнения: 1 417
kopche видях го  Peace
Идеята е, че трябва да се сравняват цените, защото в случая с Берлин към момента разликата в цената не е чак толкова голяма, като за нискобюджетна компания спрямо редовна линия.
В нашият случай + багажа би ни излязло с около 10 евро разлика, като даже не вкл. багаж на детето, а за редовните линии и то има право на багаж до 23 кг.

# 29
  • Мнения: 119
Само , че не знаеш какво беше допреди easyJet да обявят линията. Не се намираше нищо под 250 евро. На всичкото отгоре и Air Berlin започнаха да летят и това направо срина цените на BG Air и Lufthansa .

В момента в който FlyNiki спряха полетите до Виена , Austrian и BG Air качиха цените ...

Нищо ново под слънцето. Благодарение на нискотарифните сега имам конкурентни цени до Берлин Wink

Общи условия

Активация на акаунт