Ин витро Плевен-7

  • 147 250
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 94
Здравейте, аз да питам...от прегнил появява ли се напрежение и увеличаване на гърдите, увеличаване на апетита или някакви такива бременни симптоми?

# 721
  • Мнения: 65
Обръщам се към момичетата, минали през дълъг протокол... можете ли да ми обясните как протича, инжекции, противозачатъчни и т.н. благодаря предварително Simple Smile

# 722
  • Мнения: 668
Обръщам се към момичетата, минали през дълъг протокол... можете ли да ми обясните как протича, инжекции, противозачатъчни и т.н. благодаря предварително Simple Smile
Пускат се първо хормони, ако всичко е наред от 2 ден на МЦ започваш противозачатъчни. От 10-15 ден след започването се отива на преглед, поставя се Декапептил депо. След 15-20 дни се пускат ЛХ, Е2 и Прогестерон. Ако са наред се прави преглед и се започва стимулацията. На 7 -я ден от започването -хормони+преглед и така докато нарастнат фоликулите. След това си поставяш таймиращата инжекция-Овитрел/Прегнил и след 36ч. е пункцията. Пункцията е с упойка за около 30мин. На следващия ден ти се обаждат и казват колко Я са се оплодили. В зависимост от това как се развиват ембрионите на 3-ти или 5-ти ден е трансфера. На трансфера отиваш с пълен мехур. Лежиш около 2 ч. и си тръгваш. Това е в най-общи линии.Ако имаш други въпроси, съм насреща.

# 723
  • Мнения: X
Здравейте, момичета,
знам че не е точната тема, но все пак искам да Ви питам за мнение.
Правих 1-ва неуспешна инсеминация юни месец при Бързашки.
От юли месец ми казаха, че ще е в почивка и да се обадя на 10.08 за новия график.
Звъннах току що и ми казаха, че ще работи чак след октомври месец. Мислите ли че д-р Иванов, ще се съгласи от тук нататък да ми бъде лекуващ лекар или да сменям клиниката? Питам, тъй като чакането от юли до октомври ми се струва неефективно, и си е огромно губене на време за човек опитващ се от 3 год. да забременее.
Благодаря за разбирането, просто не виждам друга тема за Плевен и затова реших да споделя тук.

# 724
  • Мнения: 94
До октомври не е чак толкова.много време, чак неефективно. Те от днес излизат в отпуск, а процедурите им започват от октомври мисля. Чак толкова много време не е, според мен. А август месец трудно ще смениш.клиниката, всички излизат в отпуски! Но решението за това си е изцяло твое, няма кой да ти каже дали да я сменяш или не!

# 725
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета,
знам че не е точната тема, но все пак искам да Ви питам за мнение.
Правих 1-ва неуспешна инсеминация юни месец при Бързашки.
От юли месец ми казаха, че ще е в почивка и да се обадя на 10.08 за новия график.
Звъннах току що и ми казаха, че ще работи чак след октомври месец. Мислите ли че д-р Иванов, ще се съгласи от тук нататък да ми бъде лекуващ лекар или да сменям клиниката? Питам, тъй като чакането от юли до октомври ми се струва неефективно, и си е огромно губене на време за човек опитващ се от 3 год. да забременее.
Благодаря за разбирането, просто не виждам друга тема за Плевен и затова реших да споделя тук.
На мен сестрата ми каза, че ще отсъства и септември само...

# 726
  • Мнения: X
На мен на регистратура ми казаха, че няма да работи септември и октомври,а чакам от юли месец. Нямам намерение да сменям клиниката, просто лекар. И исках да знам дали е възможно
Blush

# 727
  • Мнения: 379
Няма проблем да смените лекаря.
Избирате си нов и запазвате час

# 728
  • Мнения: 94
Здравейте, някой знае ли Иванов докога е в отпуск?

# 729
  • Мнения: 996
Май от 10 септември започват.

# 730
  • Мнения: 84
Кирм отваря другата седмица, но Иванов е отпуск до 10 или 12 Септември.

# 731
  • Мнения: X
Здравейте, аз имам час за 12.09 при Иванов.

# 732
  • Мнения: 11
Д-р Иванов на 10.09 е на работа.

# 733
  • Мнения: 94
Страхотно! и къде да ходя на преглед сега, като се налага, а не искам да ме объркват 🤔

# 734
  • Мнения: 2
Здрсвей Креми. Какви лекарства ви предписа доктор Бързашки преди ИКСИ.

Общи условия

Активация на акаунт