Март 2013: С хормони увеличени- ту сме тъжни, ту засмени! Тема №9

  • 27 359
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 22 436
И аз със самобръсначка, на опипване...) Колко се получава, не знам...) нали не се виждам.  Laughing

# 751
  • Мнения: 2
И аз със самобръсначката  Simple Smile Опитах да си помогна с огледало,но то се запотявя,мокри се и общо взето и аз на пипане пък колкото толкова  Grinning

# 752
  • Мнения: 242
Аз ходя на кола маска. Преди няколко страници споделих, че вече почти не ме боли.  Grinning Но аз ходя от доста години все пак.

# 753
  • София
  • Мнения: 114
Аз ходя на кола маска. Преди няколко страници споделих, че вече почти не ме боли.  Grinning Но аз ходя от доста години все пак.
Ох все се канех ... и така и не се престраших,но знам ,че ефекта е страхотен после Simple Smile  Crazy

# 754
  • Мнения: 0
Mirama, и съм с доста диоптри. Чувала съм, че се променяли през бременността, но след раждането пък защо като е било секцио? Че ако и това стане, вече прекалено множко ще ми станат на мен. Ужас.

# 755
  • Мнения: 2 843
Oх, тия диоптри  Crazy Аз съм си ги задържала вече не знам колко години, за сега не усещам промяна в погледа си  Mr. Green Дано не се покачват  Praynig
За анкетата за памперси като се уточните ще я пусна.
А сега, юруш в новата тема  Mr. Green
НОВА ТЕМА -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698530.0

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 17:32 от desitkad

# 756
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Защо не мога да се преместя в новата тема.....Sad Отваря ми пак старата

# 757
  • Плевен
  • Мнения: 0
и при мен е така

# 758
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Защо не мога да се преместя в новата тема.....Sad Отваря ми пак старата

Линка е грешен.

# 759
# 760
  • Мнения: 2 843
 Laughing Оправих го  Hug

# 761
  • Мнения: 0
Преди  малко се върнах прегледа мина добре каза че няма нищо притеснително за това вчера нещо от секрета е било нямам нито разкритие нито скъсване на шиката  премери бебето 1.545 със а вчера лекарката ми на жк го премери 2.100 има ли някоя мама на която коремчето на бебчето изостава с седмица на моето бебе изостава коремчето това дали трябва да ме притеснява ?

# 762
  • София
  • Мнения: 193
Елеонора, на мойто бебе коремчето изостава с 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт