Весел Снежко вкъщи гука, а на вън снега си трупа, трупа ... Септемврийки 2012!

  • 18 621
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33
Здравейте мами!Успях да наваксам изпуснатото по празниците!Ние вече си имаме стол за хранене и проходилка подарак от едно съседско бебе,но дали ще ги ползваме още не зная,за сега само място ни заемат!Аз пюрета вече почнах да купувам и хапваме,че по една лъжичка не ми се прави,но като почне да хапва повече ще правя,за сега ядем на Малечко и Ганчев,аз през април ще ставам стринка на момиченце!На Габи рядко викам по име,но май е време да почна,че горката да може да си научи името!Ние на 18.01 сме на консултация,да видим колко сме пораснали и на края имам едно питане:Габи получи един ситен обрив по слабините и е зачервена,с какво мога да мажа,сега мажа с бепантен,определено има ефект,но може ли и с нещо друго да мажа?Хубав ден ви жела,,ставам че Габи ме вика,пак бързо се наспинка!

# 31
  • Мнения: 2 802
Ние вече спим, след като дремнахме веднъж за 15 и веднъж за 5 минути  ooooh! Mr. Green

Ееее Мобси ... честито лелинство и на теб  Hug и май имаше още някой  Hug
Дано наистина в четвъртък е хубаво времето, че вече ще се побъркам вкъщи  ooooh! не сме излизали от събота и вече се чувствам като затворник в собствения си дом  Tired Мъжо пак забегна с колата и вече ще се побъркам ви казвам ... дребен ми спира тока по цял ден  smile3557
И тук сега духа, ама такова слънцИ е изпекло  Heart Eyes

Данека .. бързо да оздравяваш  Hug

Бели ... твоето педи пък що настоява да дохранваш  Shocked ти си имаш кърма. мисля, че си вървите много добре на кг. ние последно бяхме 5400, а сме по-големички от вас  Crazy
А тази фунтанела не се ли е затворила много бързо  newsm78 защо изобщо ти е изписвала вит. д?
За рекламата на ХИП да не те очудва ... много добре знаем всички, че всеки лекар/педиатър работи с определени фирми и си взима някаква печалба от предлагането им  Flutter

Таня ... ние още не сме ходили на ортопез ... на ДК ще витам педи /нали ми каза, че се ходело в 4-ти месец/ че вече сме големи и ни е време  Crossing Arms Ще искам и направление за бъбречето. Много мразя да се моля за направления ... онзи ден им теглих една и сама си пуснах изследването на дребен и си платих. Няма ли сега ... не работе ли в момента ... елате в началото на месеца ... ай сик..р вече  Mr. Green


Данайче ... и ние от време на време се давим, а сме с 2-ка. Многа зависи май от положението му и нагласата за ядене. Като е много гладен нищо не връща и не се дами Mr. Green Често обаче се дави и на гърдата /като е пълна/ но и тогава нищо не мога да направя. Просто го потупвам леко и продължаваме действието  Heart Eyes


Хаххах .. значи може още малко да му викаме Рошльо ... с мъжо много ни кефи това обръщение  Mr. Green

... хайде днеска всички, които са на ДК да носят само хубави новини  Heart Eyes


Рошли ... ще чаакам отзиви за машинката дето ще си я взимаш, че мъжо много обича варени яйзца   Joy Joy Joy хахха ... шегувам се ...  Hug



някой вече се събуждаааааааа /20 минути сън/  Crazy тамън на време  Mr. Green изчезваммммм  Joy

# 32
  • Мнения: 0
Запис и от мен. Hug
Хайде и аз да се отчета след вчерашната консултация. Тежим 6 900кг при височина 60см. Ваксини бити и до момента всичко е ОК. Доста си поплака вчера, но явно колкото повече растат, толкова по-силно е усещането за болка при бебетата. Сега два месеца обаче почивка от ваксини. Ураааа...  Peace Моята докторица пък упорито ме кара да захранвам. Доста беше обидена миналия месец като и казах, че не давам сокчета и компоти, които тя ми препоръча още след първия месец. "Ама как вика само на кърма, не може така. Shocked От този месеца казва задължително почваш зеленчукови пюрета и до края на месеца да сме почнели и месни даже, че нямало да издържи до 6-ти месец, каквито сметки съм си правила" Но аз както обикновено само казвам ОК, а си правя каквото и както знам. И за момента все още нямам намерение да захранвам - не и този месец.  Crossing Arms А и никакви признаци за започване на захранване не виждам от негова страна. И какво значи, че няма да издържи... newsm78
Проходилка смятам да ползвам, считам я за удобство и доста неща мога да си свърша докато е в нея. Повече ще се страхувам да го оставя в кошарата, че с баткото на няколко пъти резултата беше цицини, колкото орех.  ooooh! Но пък предишната кошара ни беше доста ниска в сравнение с тази, та ще видим. А стол никога съм нямала, но както казах и преди сега ще ме уредят с такъв, та да видим ква е разликата.
Ние още от раждането си му викаме по име или по-точно Ити и вече се обръща като го викнем. Но не съм много сигурна дали е защото си е чул името или просто, че е чул глас отнякъде. Все още не се обръщаме нито от гръб по корем, нито обратното и май почвам да се притеснявам.  ooooh! По корем въобще не обича да стои и като го оставя 5 минути и го обърна е един потен, зачервен и изнервен tantrum  
Като цяло е спокойно дете. Ръцете ни редовно са в устата, но за мен това си е напълно естествен процес.
Честито на патерици на всички именници и рожденици от вчера!  Party Time Живи и здрави да са, щастливи и позитивни!  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 478
Хахаха Фейтче той и моя много обича яйца, даже беше много недоволен че нямало такъв уред ама иноксов, че да му отивал на кухнята, защото тея бебешките уреди не му се връзвали пък той искал и после да си го ползва само да си вари яйца Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 773
Фейт, благодаря за темата   bouquet
Аз както споменах вода още не съм давала, заради отказа да захапе биберона. Днес мисля да се пробвам пак. Имам кана Брита и питането ми е дали е добре да преваря от тази вода или да вземам изворна?
Ева о вчера реве като я оставя в леглото или шезлонга. Иска на ръце. Направо съм побесняла. До WC-то не мога да отида. Взела е май да се лигави нещо.

# 35
  • Мнения: 2 802
 Mr. Green Рошли ... твоя мъж много разбирал от интериор  Mr. Green има такива дето хич не им пука или пък изобщо не знаят какво има в кухнята  hahaha

Варбера ... аз давам чешмяна преварена вода в кана още от както се е родил малкия. По скоро я ползвам за правене на чай и мляко .. чиста вода не пие  Heart Eyes

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 483
Цитат
Запис и от мен! Фейт   bouquet
Галените имена са ми от вътре: Симонка - бонбонка; Сиси-писи; Сладур Сладурков и любимото ми Плюнчо Плюнчев.
Ние се храним с биберони 1 все още, защото и е много лесно с двойката и после въобще не иска да суче.
За захранването още не съм решила кога и с какво, но ако ММ продължава да пътува до Германия, ще го карам да ми носи от там пюретата на Хип. Там са в пъти по евтини от тук. Относно тези на Ганчев имам лошо мнение и не бих ги ползвала. А на пролет, ще си сея в градината всичко необходимо и тогава ще знам, че е Био. newsm53
Столче и проходилка имам от каката. И двете вещи за мен са от голямо значение. Столчето става и на люлка и има полулегнало положение, с батерии е, има и мелодии и два вида табли: за храна и игра.

# 38
  • Мнения: 510
Barbera, аз преварявам вода, която е минала вече през филтърната кана (обаче какъв варовик се утаява  ooooh!) Тя не, че много вода пие, но като й предложа определено не отказва.
Аз вода давам чиста- без захар, чайове и др. подобрители.

Скай, А честито! Тимуровата команда се множи Wink Не се ли върна вече да докладваш колко е качил Владко  Mr. Green  Heart Eyes

Моя син си има 2-ма първи братовчеди набори- и сестра ми и на ММ брат му имат момченца като него.. но пък супер рядко се виждат така или иначе...

Пюрета за захранване ще правя  Peace След време може и да купувам.... Като се има в предвид огромния проблем, който имаме с акането по всяка вероятност първата й храна ще е тиква.

# 39
  • Мнения: 2 802

Относно тези на Ганчев имам лошо мнение и не бих ги ползвала.


ще споделиш ли къде е проблема, че една приятелка тях ми препоръча  Thinking

Айде честити аватари на Скай и Лъкич  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 067
Феит  bouquet за темата. Аз от много врeме и казвам на Габи по име и тя вече се обръща като го чуе  Simple Smile
Мии И аз имам много за сваляне.Днес е 20 ден – 4,5кг за сега, като преди да почна имах три дни на прочистване и се отървах от задържаната вода.
Скай, Мобси Честито за бебчетата. Само здраве им желая, другото saмо si идва на място.
Бели На мен Габи също ми се смее след 5мин хранене. Оставям я и след малко предлагам пак или предлагам другата.В повечето случай не иска повече, предполагам, че се наяждат
Аз съм против проходилките Mr. Green хахаха за сега ще се сдържа от тази покупка.
ТинаР Ние не сме ходили все още. Педи каза на 4 месеца и сега на консултацията трябва да ни даде направление.
Ох ама много бързо пишете ей, сега се връщам че имам още 2 стр да чета Crazy

# 41
  • Мнения: 237
Фейтче, според мен проблема е, че в България няма никакъв контрол. Навремето съм купувала от тях един два пъти, но моя син не ги ядеше, но беше свикнал с Хип и други вносни, може и за това да е. Аз лично също сега не бих купила от тях. Не мога да се сетя кого, не беше скоро имаше репортаж за съмнителното качество на пюретата в Бг.  

Аз съм против проходилките Mr. Green хахаха за сега ще се сдържа от тази покупка.
И аз Laughing Ще го оставям да пълзи и да се подпира където намери.

# 42
  • Мнения: 10
то в Б-я всичко е съмнително

# 43
  • Мнения: 237
Именно! За това не бих купила, просто не им вярвам.

# 44
  • Мнения: 2 802
Фейтче, според мен проблема е, че в България няма никакъв контрол. Навремето съм купувала от тях един два пъти, но моя син не ги ядеше, но беше свикнал с Хип и други вносни, може и за това да е. Аз лично също сега не бих купила от тях. Не мога да се сетя кого, не беше скоро имаше репортаж за съмнителното качество на пюретата в Бг.  

Ха така ... ще се поровя в нета тогава да видим дали ще изкоче заека  Thinking

Забравих да кажа, че аз също не искам проходилка  Mr. Green дано и дребен е на това мнение  Joy

Общи условия

Активация на акаунт