Хотел Астера Банско със закрит аквапарк

  • 9 645
  • 19
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Здравейте, интересува ме дали някой е ходил в този хотел в Банско, за да сподели впечатления?
Ходили сме в доста хотели в Банско, но този ми стана интересен, защото предлага нова атракция- закрит аквапарк. Информацията, която намерих:
Аква Паркът включва:

Голям басейн – основна част на атракциона, в средата на който е разположена водна завеса /дава илюзия, че се намираш под завеса от пара/, два водопада с много силна водна струя;

Атракционна река – заобикаля основния басейн, с два ръкава;

2 хидромасажни /водно-въздушни/ лежанки;

Басейн със стена за катерене;

Водна пещера, преградена с водна стена и място за хидромасаж;

Джакузи с хидромасажни дюзи;

2 малки басейна с малък водопад тип ракета
За децата:

Детски басейн с мини водна пързалка и водна гъба.

На второ ниво под Аква Парка е разположен SPA центърът на хотела, който предлага:

2 класически  сауни;

Леден душ;

Парна баня;

Турска баня /хамам/;

Контрастен /приключенски/ душ;

2 масажни отделения, всяко с индивидуални душове;

VIP помещение – масажна част, мини сауна и парна баня, душ;

Релакс зона с места за сядане и хидромасажни вани за краката с различни типове аромати и терапии;

Вътрешен плувен басейн.

Ако някой е ходил ще се радвам да сподели впечатления, тъй като планираме да го посетим с децата и ми е важно дали е топла водата и хотела като цяло, каква е храната и т.н.

Последна редакция: вт, 08 яну 2013, 18:06 от blondyss

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 564
И аз се интерисувам от този хотел , но няма отзиви за него . Четох ,че преди се е казвал Тамплиери.Може някой да го знае под това име.

# 2
  • Мнения: 342
Чакам отзиви и аз . Grinning
Разглеждах го за пролетната ваканция.Дано някой сподели.

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Видях, че в букинг има доста отзиви за хотела и като цяло са положителни- добре отоплени стаи. хубава храна, страхотно спа и аквапарк. Чакам отзиви и тук от първо лице.

# 4
  • Мнения: 167
Ей мацки, добре че сте вие - не бях и чувала че има такъв хотел със закрит аква парк.......Веднага им пратих запитване за майските празници  Laughing Ето го отговора:
"Благодарим Ви за интереса, който проявявате към нашия хотел. В момента
сме в етап на утвърждаване на цените ни за пролет/лято 2013. Най-късно
до вторник / 05.02/ ще ви изпратим конкретна оферта за периода.
В отговор на конкретното запитване за водата в басейните, бих искала да
ви информирам,че тя се поддържа между 29 и 32 градуса."
Ще пиша като получа конкретен отговор за цените......

# 5
  • София
  • Мнения: 1 715
Хотелът работи ли вече?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 893
Че ако това е бившият хотел Темплиер - то това беше собственост на фалиралата Алма Тур, може би са го продали на нови собственици. Надявам се да споделите впечатления, ако някой вече го е посетил.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 715
Вчера гледах цени около 75лв/човек/вечер. Днес ги няма и през формата за резервация ми дава някаква кошмарна сума - почти 400 за 2+дете, за 2 нощувки #Crazy Лудост Laughing Всъщност на снимките не мога да разбера какво може да се прави в този аквапарк - не е за плуване, ама дали е топло за плацикане?

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Аз попаднах на оферта от тур агенция за 60 лв на човек със закуска и вечеря  на ден и 15% отстъпка от цената за престой от 2 до 6 нощувки. Не съм им пращала запитване, но това е обявено в сайта им.

# 9
  • Мнения: 342
 blondyss
Би ли ми изпратила ако трябва на лични агенцията.Аз намирам само оферти 7=5 ,което всъщност пак ме устройва.Това което ме притеснява и е темп. в басейните и дали има топла връзка между старата и новата част тъй като пише че аквапарка е построен в нова част.
Иначе съм се навила да го пробваме пролетната ваканция и ще се радвам някой ако сподели тук от първо лице впечатления.

# 10
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Ванила, изпращам ти агенцията на лични, за да не е реклама.

# 11
  • Мнения: 167
 blondyss

би ли ми изпратила и на мен агенцията  Praynig

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Има ли вече отзиви от хотела?

# 13
  • Мнения: 23
Миналата седмица бяхме в хотела, като цяло сме доволни. Хотелът е близо до началната станция на лифта, но все пак не толкова, че да се ходи със ски обувки - ние ползвахме гардероб близо до лифта. В района на хотела има доста магазинчета и става за разходка. Персоналът в хотела е много любезен. Някой беше питал за топла връзка с аквапарка - да, има, не се излиза навън, а водата беше чиста и топла. Хигиената като цяло е добра.
Бяхме в апартамент (двама възрастни и две деца), който е ОК ако се ползва само за сън, но ако времето не е походящо за ски (както беше при нас) - идва малко тесничко. Банята е 2 на 2, без преувеличение. Основната ми забележка е към шумоизолацията - всеки разговор в коридора се чува в спалнята Sad. Храната не е нещо особено - стандартните еднообразни закуски, като навсякъде.
Резервирахме през БоянаМГ, дадоха най добра цена - 700 лв за 3 нощувки HB.

# 14
  • София
  • Мнения: 171
Някой да сподели пресни отзиви за хотела, че съм му метнала око   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт