Изненади, изненади, на ЮЛКИТЕ все по-малко им се гади - тема 8

  • 19 022
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 709
Виждам че обсъждате колички , легла , имена ... аз си имам всичко , но най-важната го нямам , спокойствие . Децата да ми добри , обичат се , играят си заедно , лягат си в 8ч, къпят се заедно , ядат заедно , много ми е весело когато ги гледам , много е готино в нас , само смях се чува . Мъжът ми е готин човек , първо мисли за нас , после за него . Но майка ми днес пак ми се обажда , за да ми каже , че от мен нищо не става , щом ще раждам още едно дете ,по долна съм от циганките , че децата са ми смотани , глупави и прост. Не иска с думи да ме подкрепи , а пък с дела - никога. Кара ме да махна бебето , че било за мое добро. Няма думи  #Cussing out Не мисля , че правя нещо лошо за Бога . Раждам дете , не убивам  newsm78
Споко не е само твойта, мойта пък откак и казах дума не е споменала, само на сестра ми казала, че разликата в годините ще е много голяма, няма да се справим финансово и затова ще се прави, че не е чула или нещо такова.  hahaha Не знам как човечето ще изчезне яко дим, обаче днес бях на БХС оказа се, че вече си прилича на човече, и сега чакаме резултатите. Т.к. при нас не правят такива изследвания по служебен път ги пращат до Сф-Майчин дом така че след 10 дена ще видим момента на истината. Обаче цената ме накара да ми омекнат колената, 70лв за които никой не ме беше предупредил, и после касата плащала нещо, плаща друг път. Чудя се за какво ни удържат толкова много пари, като накрая всичко навсякъде е платено. Както и да е надявам се всичко да е наред, че с тия благопожелания ...това със зимния кош, миии newsm78 предният път съм нямала, дъщерята е родена през май. Сега не знам, но ми се струва рано да го мисля, казала съм си никакво мислене докато не се уверя, че всичко е наред.

# 721
  • Мнения: 233
Alexds здрасти и добре дошла!

Коша за новородено е нещо много необходимо и изобщо не излишно. Държи гръбчето на бебето изправено, което не може да се постигне в кошовете за кола, които се монтират към количките, нито пък в колички (летни)  , които имат уж легнало положение!

Кошчетата за кола за за път и не са подходящи за дълги разходки на бебето, а още по-малко то да спи там цял ден. За кола има столчета от 0-18 кг., които са с плъзгащ механизъм, позволяващ да се постигне полегнало -положение, докато е малко бебето. С растежа на бебето, се махат подплънките на столчето и то става по-широко и удобно за вече по-голямо дете. Не е необходимо детето да може да сяда, за да използва такова столче.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 722
  • Мнения: 4 841

Кошчетата за кола за за път и не са подходящи за дълги разходки на бебето, а още по-малко то да спи там цял ден. За кола има столчета от 0-18 кг., които са с плъзгащ механизъм, позволяващ да се постигне полегнало -положение, докато е малко бебето. С растежа на бебето, се махат подплънките на столчето и то става по-широко и удобно за вече по-голямо дете. Не е необходимо детето да може да сяда, за да използва такова столче.

  bouquet  bouquet  bouquet

Може би си зависи и от столчето. Аз не бих рискувала да си сложа детето вътре толкова малко. И моето имаше подплънки, но си ползвах и допълнителна възглавничка по принуда. Столчето ми беше съвсем просто Бертони понеже беше подарък от колегите ми ако има значение марката.

# 723
  • Мнения: 1
alexds Добре дошла  Hug Споко, не се притеснявай за сайта. Аз доста се изцепвах в началото, бърках имена, но пък за сметка на това по лесно ме започниха май  newsm47 Твоя мъж иска момче, а моя вика че е фабрика за момичите, амаа ще видим дали ще е истина - аз се надявам де  Praynig

А относно за новородените. Не може ли лятото да си го нося в ПОРТ БеБе. То ще е само няколко месеца
http://bubamara-bg.com/product/2710/port-bebe-perfekta-.html
а в раничка отзад да си нося памперсчета ала бала. Аз съм си с кола и мисла че няма да ми е проблем. Все пак през цялото време няма да ми е на ръце или не става?  Thinking

# 724
  • Мнения: 54
Ох,да бях мълчала! Mr. Green
Добре дошла Алексдс.

# 725
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ох,да бях мълчала! Mr. Green
Добре дошла Алексдс.

Оти бе  Mr. Green Виж как се оживи темата  Sunglasses

# 726
  • Мнения: 4 841
alexds Добре дошла  Hug Споко, не се притеснявай за сайта. Аз доста се изцепвах в началото, бърках имена, но пък за сметка на това по лесно ме започниха май  newsm47 Твоя мъж иска момче, а моя вика че е фабрика за момичите, амаа ще видим дали ще е истина - аз се надявам де  Praynig

А относно за новородените. Не може ли лятото да си го нося в ПОРТ БеБе. То ще е само няколко месеца
http://bubamara-bg.com/product/2710/port-bebe-perfekta-.html
а в раничка отзад да си нося памперсчета ала бала. Аз съм си с кола и мисла че няма да ми е проблем. Все пак през цялото време няма да ми е на ръце или не става?  Thinking

Опасно е за кола. Бебето трябва да е в специално за целта столче, иначе ако те спре полиция ти вземат 8т и 100лв акт. Но все пак на първо място си е безопасноста на детето, а портбебето не е за кола подходящо.

# 727
  • Мнения: 54
Абе и ти си права  Grinning Гласи новата тема да продължим в нея

# 728
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Абе и ти си права  Grinning Гласи новата тема да продължим в нея

Подготвям я  Party Изписвайте тази и да я стартирам.

# 729
  • Мнения: 54
Стига сте чели само,пишете,че Кати да пусне новата темааааа  Peace
Постоянно има скрити,кой толкоз ни наблюдава?

# 730
  • Мнения: 1
хахаха, имаме си фенове  Laughing Laughing

agnesana В колата ще си е в каквото трябва, но като излезна от колата може и в такова нали?

# 731
  • Мнения: 1 350
Весела,гюленце си ми е той  Laughing Роди се 3,500 ,но наддаваше по 1,5 кг или 2 кг на месец.До годинката стана към 13  и оттогава  не мърда почти Mr. Green Сега към 14 и половина ще да е ,даже ми се струва слад ,но за бебе си беше нещо страшно !!! Ще ви го  покажа по-нататък ,че сега нямам снимка. Това го споменах във връзка със слинга,не винаги е добро решение Thinking
Хора ,на мен пак ми се гади  Sick Хем постоянно ям ,хем си остана едно тъпо гадене  Sick

# 732
  • Мнения: 233
agnesana порт бебето е нещо страхотно, но не смятам, че е подходящо да си разхождаш бебето в него! Не за друго, ами предтсави си се роди 4 кг, 2 месец ще е 5, после 6 и т.н. Та как ще го разнасяш по няколко часа това дете - ти без ръце ще останеш, мила  bouquet

# 733
  • Мнения: 4 841
хахаха, имаме си фенове  Laughing Laughing

agnesana В колата ще си е в каквото трябва, но като излезна от колата може и в такова нали?

Портбебето е удобно да си носиш детето от вас до колата и обратно. Но пък лично за мен това може да става и с кошницата. Аз също ползвах портбебе, но съм го ползвала не повече от 4 -5 пъти.

# 734
  • Мнения: 4 841
agnesana порт бебето е нещо страхотно, но не смятам, че е подходящо да си разхождаш бебето в него! Не за друго, ами предтсави си се роди 4 кг, 2 месец ще е 5, после 6 и т.н. Та как ще го разнасяш по няколко часа това дете - ти без ръце ще останеш, мила  bouquet

Аз с това бебе няма да ползвам такава екстра. И моето бебе беше големичко и поради И тази причина не ползвах и слинг. Сега се надявам ако е мома да е "нормална" и да мога да си използвам слинг, който е невероятно удобен и за носене и за кърмене.
Моят син се роди 4,500 и по спомен на 8 месеца беше 10кг. Аз съмс проблемен кръст и носенето на тежко перманентно не ми се отразявам много добре. Иначе съм рамбо и вдигам от раз, но трябва да е за кратко.

А че портбебето не става за разходка - спор в това няма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт