Несебър 2013

  • 49 351
  • 176
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 768
usmifchica, това лято бяхме за последно преди 2-3 седмици, пазаруваме от Пени - имаше толкова евтини неща, че чак да не смееш да купиш. В момента синът ми е там с приятели, обядват в едно ново ресторантче срещу нас на спирката при стадиона - 5,80 лв обедно меню супа, салата и основно, това ако е скъпо..

# 136
  • Мнения: 10
Ok,няма проблем щом се притесняваш да препоръчаш,отиваме за десетина дни значи имаме десетина пъти да пробваме Wink,доколкото имам впечатления в стария град са по-добри заведенията,но по-скъпи,какво значи това...ако наистина 1 бира е 15 лв кой ли знае колко ще е рибата  Simple Smile!!
За Слънчев бряг мнението ми е,че курорта ни с най-хубава плажна ивица е тотално развален,жалко!единственното хубаво нещо е ,че плажа е останал добре(поне така беше преди 2 години) не е много населен(чужденците тиин или спят или са в басейните на хотелите)

# 137
  • Мнения: 768
Пред всяко заведение има меню или дъска с цени, четеш и влизаш  или отиваш да четеш на следващото Grinning.

# 138
  • Мнения: 10
Така е,съгласна съм,но има места където оставаш доволен или не,в смисъл цените са само ориентир но не са гаранция,че ще е качествена храната например...още повече за Черноморието Laughing!
А знаете ли на платените паркинги има ли свободно места и има ли разлика в цените ?

# 139
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
milla.v на всички паркинги цените са еднакви,места се намират най-често на този в Стария град не на морската гара а на по-големия(не помня как се казваше Blush).На мен ми прави впечетление,че пълните с хора заведения са евтини Thinking!Дано успеем септември и ние да отидем до Несебър,ако ли не за Коледа !

# 140
  • Мнения: 9 709
milla.v на всички паркинги цените са еднакви,места се намират най-често на този в Стария град не на морската гара а на по-големия(не помня как се казваше Blush).

Паркинг "Север". Той е около 700-800 места(не помня точно), НО и той се пълни в пик сезон.


п.с. Обявявам награда за този, който снима меню с бира от 15лв и ми изпрати снимката. Наградата ще бъде 2 бири от мен! Wink

# 141
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
според мен това с бирата от 15 лв е градски мит, но малкия Хайникен струва 5 лв Simple Smile

Пени не знам къде има, но принципно не ми вдъхва доверие като магазин Simple Smile

# 142
  • Мнения: 9 709
Пени е на кръговото между Несебър и Сл. бряг. Няма как да влезете в града без да го видите. Simple Smile

# 143
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
аз идвам от Равда, явно заради това не съм го "срещала" Simple Smile Мерси за инфото

# 144
  • Мнения: 10
Ice Queen,дай някакъв пример...например колко струва... къде имат прясна черноморска риба...

# 145
  • Мнения: 768
Цитат
Пени не знам къде има, но принципно не ми вдъхва доверие като магазин

Пени е магазин от типа на Лидъл. На нас много ни харесва, зареден е, евтин...Даже и в София понякога ходим до Пени, въпреки че ни е далече и софийският е малко по-скъп.

# 146
  • Мнения: 768
Цитат
прясна черноморска риба
На пристанището направо от риболовните корабчета, така е най-сигурно. Но лятото обикновено дребосъци вадят, попчета и подобни, другото след сезона като изстине водата.

# 147
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Единия ден седнахме с приятели в заведение в стария град пилешката супа и всички супи са по 4 4,50 лв, а в новия са към 2,4-2,8 това ми направи впечатление. Други цени не запомних ама и ние не ядем риба  Embarassed само цаца. За която мога да кажа, че ми е скъпа при нас в Пловдив е 2,5лв., а тук 4лв.
Бирата наливната на плажа е 3 лв, натуралния сок 2,2.
Иначе име на заведение не мога да кажа защото не ги помня.

# 148
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
btw в Равда има страхотен рибен ресторант, ако някой иска инфо с цени и телефон за резервация мога да дам Simple Smile

# 149
  • Мнения: 425
btw в Равда има страхотен рибен ресторант, ако някой иска инфо с цени и телефон за резервация мога да дам Simple Smile

Аз искам малко повече инфо, може и на лични Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт