Несебър 2013

  • 49 306
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 574
Може и ние да се включим заедно на кафенце или цаца с бира през лятото!
Simple Smile

# 31
  • Мнения: 574
Може и ние да се включим заедно на кафенце или цаца с бира през лятото!
Или по добре още през първите дни на месец май!

# 32
  • Мнения: 2 812
Аз лично не бих отишла за майските празници в Несебър. Прекалено е рано, още нищо не е подготвено за сезона. Всички кепенци са спуснати. През май предпочитам да отида на "зеленко", да усетя как природата се разлиства и се готви за нов живот.

# 33
  • Мнения: 3
Здравейте на всички.Много е ценно  че в темата пишат хора  , които живает в Несебър. Не сме почивали до сега в Несебър и информацията в темата ми е мого полезна , защото сме се насочили натам за това лято.Разглеждах хотели и хотелчета , квартири  и се спрях на нещо , за което имам  въпрос. Ще съм благодара , ако някой откликне. Семейно хотелче намиращо се до хотел Виго. Притесни ме това  , което прочетох тук ,че в хотел Виго е една от дискотеките . Дали не е шумно от нея?

# 34
  • Мнения: 768
Виго е затворена дискотека, не мисля, че се чува нещо.

# 35
  • Мнения: 2 138
Щом е диско.....  не ми го хвали.

# 36
  • Мнения: 574
Не мисла че Ви го хвали, а просто я питат и ни споделя информация за заведението /дискотеката/

# 37
  • Мнения: 3
Благодаря за отговора  , Summer smile.
Аз май и близкия плаж не харесах , тъй че препоръчай нещо изпитано   , ако може . 

# 38
  • Мнения: 574
Благодаря за отговора  , Summer smile.
Аз май и близкия плаж не харесах , тъй че препоръчай нещо изпитано   , ако може . 

Слънчев бряг е страхотен с страхотна плажна ивица. Южната част /тази която е до Несебър/ е много спокойна и има прилични хотели. Несебър е близко, а и центъра по курорта не е далеч.

# 39
  • Мнения: 768
Благодаря за отговора  , Summer smile.
Аз май и близкия плаж не харесах , тъй че препоръчай нещо изпитано   , ако може .  
Най изпитан ми е нашият апартамент, пък и е до другия плаж. Ако те интересува, ще ти пиша повече на лични, да не рекламирам тук.

# 40
  • Мнения: 768
Val27 , към Обзор ли сте за Великден в крайна сметка?

# 41
  • Мнения: 574
Val27 , към Обзор ли сте за Великден в крайна сметка?

Da na Obzor sme - Rio Helios. Veche nyamam tarpenie. Shte sme za pochivnite dni ot 01-06.05. Ako Vie ste na Slanchev bryag, mojem da se razberem za po kafe, bira, agnesko.....
Izvinyavam se za latineca, no v pisha prez telefona!

# 42
  • Мнения: 768
Ние няма да успеем през май, може би някъде юни.

# 43
  • Мнения: 574
Ние няма да успеем през май, може би някъде юни.

Jalko Summer Smile, sigurna byax, che shte Si izkarate straxotno may mesec na Sanyto, no kakvo da se pravi, nyama nachin! Nie sled tova shte sme avgust!

# 44
  • Мнения: 3
Summer smile , моля за подробности на лични  , интересува ме и още как.
Val27 и аз се насочих към този район  , които ти препоръчваш.

Общи условия

Активация на акаунт