Берен Саат и Intikam (турската версия на "Отмъщението") - тема 3

  • 82 992
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 885
Цитат
Сега почвамда я изгледам и щв се опитам да кажа какво мисля а и имам един въпрос    Кой уби Емре   Не видях добре но ми се стори че е Рюзгар 
Е, ти много трудни въпроси задаваш. Ако знаехме отговора им,вероятно нямаше да има смисъл да гледаме...
Сега сериозно, не съм гледала оригинала и нямам никаква представа, но все пак предполагам ,че Емре не е убит, а Рюзгар вероятно няма нищо общо ,просто се е оказал в неподходящо време на неподходящото място и избяга,за да не го обвинят.Вероятно ще ни държат в напрежение още известно време, докато разберем.


                                         
Такава съм си няма търпение са разбера какво ще стане  ooooh!

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 335
Привет и от мен в новата тема!Да ни е честита!За Чики   bouquet  bouquet  bouquet!
Записвам се да ви следя,мнения още няма да изказвам,тъй като съм назад с материала.
Хубав ден на всички!

# 18
  • Мнения: 19
записче и от мен  Simple Smile сериала ми изглежда интерен, тази седмица мисля да почна да го гледам от вики.ком :д

# 19
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО

# 20
  • Мнения: 3
Добро утро на всички, желая ви позитивна и щастлива седмица   smile3525

# 21
# 22
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Аз чакам с нетърпение превода на 2-ри епизод, за да започне заплитането на интригата.

На първо време ми е интересно какво ще разбере Шахика за младата съседка. Съдейки по началото на филма и отношенията им на годежа, явно не се долюбват двете.
Другото, което ме интересува в началото е как точно Дерин стана Ямур и изобщо как става трансформацията на момичето, което напусна социалния дом в изисканата млада дама, която се нанесе в къща на Босфора.

# 23
  • Мнения: 0
   Здравейте и от мен  Wink

    Аз съм гледала продукцията на авс, или иначе казано оригинала. Сюжета до момента e 1 към едно дори в това как започва и свършва серията, знам какво става, но няма да го коментирам  Peace  не искам да развалям удоволствието от гледането на никой   bouquet   Само ще потвърдя предположението че не Емре е убит. Въпреки това ми е много интересно  Wink

    В по-късен етап очаквам и някакво раздвижване на сценария, най - малкото защото в първи еп. забелязах само името на Майк Кели, а сега вече редом с него се изписват и други имена - предполагам други идеи и друга свежа мисъл.

    Берен, както някой вече каза не я коментираме  Wink  Уникален природен талант  txtloves

Лек и успешен ден на всички   love001

# 24
# 25
  • Мнения: 326
Momicheta,izvinete,che pisha na latinica,no imam vremenen problem s klaviaturata! ooooh! ooooh! ooooh!
Blagodaria za novata tema!  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 6 599
Здравейте!  Hug



                               

# 27
# 28
  • Мнения: 14 501


                                                                                                                  Чики Heart Eyes, благодаря за новата тема .

                                                                                                                      


Пропуснах двата епизода но мисля скоро да наваксам .

# 29
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО

Общи условия

Активация на акаунт