Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 26

  • 34 921
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
да, с мнооого лека ръка трябва да се нанася Ъмбрелата, за да не се напластява цвят /по този повод имам една в повече, ако някой я иска, да пише лс/


Аз гребвам с много лека ръка със стиплинг четката на Саманта и нанасям с продължителни въртеливи движения.   Laughing Перфектно ми се получава. Цветът на моята е такъв, че позволява напластяване. Трябва да взема още една такава четка, че вече руж и хайлайтер с друго не нанасям.

п.п. Открих чуден хайлайтер на един молив за вежди на Клиник, който хич не харесвах като молив и го бях оставила да отлежава.



Като стана дума за вежди да попитам някой случайно да е мяркал по сайтовете този молив на ЕЛ, че ми е супер любим, а не го откривам напоследък.  Praynig


# 571
  • Мнения: 4 428
Soft Ochre го използвам за да ми изравни цвета на клепача и за да издържат сенките по-дълго време, а базата на NYX я слагам за да може цветовете да са по-наситени  Mr. Green

Мисля, че има разлика между бялата база на Никс и Джъмбо молива  Rolling Eyes Алена също има бялата база и не беше особено очарована от нея. Аз с белия Джъмбо молив никога не съм имала проблеми. Също и сенките на Мода не са ми се събирали. Но аз не съм ги слагама с Джъмбо отдолу - достатъчно съм метална и без него  Mr. Green
Много хубав е станал грима, но и аз зеленото го виждам св.синьо  Rolling Eyes

# 572
  • Мнения: 3 675
В§С, разгледай пресованите им пигменти - повечето цветове са доста светли и нанесени на сухо, стоят по-нежно, не чак толкова блестящо.  Peace

От тези новите ли - лимитираните?
Те дали са добре пигментирани и дали няма да се ронят?
Аз все още нищо не съм виждала от новите продукти  Rolling Eyes Но другата седмица ще съм си в къщи и веднага ще отида да разгледам  Grinning


Аз не съм ползвала бяла база на NYX, а от тази, която има Ell Wink
А цветът на сенките е светло студено зелено-синьо - повече зелено отколкото синьо и нанесен на окото е определено зелено. Както и да е - това не е най-важното, а е по-важно, че ми се събира.

Оценката на Temptalia за пресованите пигменти не е особено добра.

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 17:36 от B & C

# 573
  • Мнения: 70
Да, тях имах предвид. И аз сега видях отзивите...  Confused Знам ли... погледни ги 'наживо', ако имаш възможност, за да си добиеш собствена представа. Мисля, че колекцията е вече по магазините на запад. Тук нямам идея дали и кога ще дойде  Peace

# 574
  • Мнения: 0
gadamer, на Essence кафявата гел линия е хубава. Ако намериш тази от серията Sun Club, тя е още по-близка като цвят до тази от клипчето, от редовната линия е малко по-студена  Peace

Днес както се шляех из Лили и се огледждах за новата спирала на Мейбълин и ББ-то на Буржоа, изведнъж нещо ми прищрака и взех Здрач пудрата на Есенс. Доста съм назад от форумната истерия, но това е защото нарочно се въздържах  Mr. Green Сега я пробвах и съм наистина възхитена от ефекта!  Heart Eyes Много по-хубава е за мен от лимитираната на Catrice от SpectaculART колекцията, да не кажа, че според мен може да се мери с Whisper of Gilt  Crazy

Освен това купих едни много приятни сенки на Catrice (My first copperware party), които се оказаха копие на Satin Taupe

# 575
  • Мнения: 31 362
Днес както се шляех из Лили и се огледждах за новата спирала на Мейбълин и ББ-то на Буржоа, изведнъж нещо ми прищрака и взех Здрач пудрата на Есенс. Доста съм назад от форумната истерия, но това е защото нарочно се въздържах  Mr. Green Сега я пробвах и съм наистина възхитена от ефекта!  Heart Eyes Много по-хубава е за мен от лимитираната на Catrice от SpectaculART колекцията, да не кажа, че според мен може да се мери с Whisper of Gilt  Crazy
Определено има прилика между двете пудри. За мен Здрача е единствената пудра за задължително притежание от този клас козметика.

# 576
  • Мнения: 70
Bunnylicious, много интересно откритие си направила.

Аз сега се сетих да ви питам, в случай, че някой знае, разбира се, за sculpting продуктите (пудра, крем) от MAC Pro - на някои места чета, че са спрени от производство, на други все още има отзиви от новозакупени такива. Знаете ли дали наистина са discontinued и ако да, с какво са заменени?

# 577
  • Мнения: 3 675
В момента разглеждам Pro Longwear Eye Shadow на МАС и си харесах Styledriven  Grinning  Heart Eyes



Mila Farfalla, аз имам един пресован пигмент и не съм особено впечатлена. Ще ги погледна, но едва ли ще ми харесат.

За кремообразните продукти си спомням, че бяха пуснали някаква лимитирана колекция и аз си купих четката от нея, но така и не си харесах цвят и си останах само с четка.

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 18:36 от B & C

# 578
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
B & C  newsm78 ти нали имаш много пигменти на МАС  Rolling Eyes какво стана  newsm78



Аз вече ползвах няколко от пигментите на МАС, днес - хелия - учудена съм, че някак стои непокривен, а с блясък, може би идеята ми е да стои над цветна база  newsm78

# 579
  • Мнения: 3 675
B & C  newsm78 ти нали имаш много пигменти на МАС  Rolling Eyes какво стана  newsm78

Какво означава много  newsm78 За един това, което имам може да е много, а за друг малко!  Wink
На МАС имам общо 11 пигмента, като 8 от тях са лимитирани.
От нелимитираните имам Vanilla, Naked и Fuchsia. Харесва ми  Golden Olive и него ще си го купя, но от останалите цветове нищо не ми харесва  Rolling Eyes
Лимитираните пигменти са доста лъскави и не стават за всеки ден, та все едно ги нямам  Rolling Eyes
Дано пуснат нещо ново, което да ми хареса  Praynig

# 580
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Леле, лимитираната пудра на Катрис стои жестоко. Жаки, жива и здрава да си. Hug

Скрит текст:

Нанесох по малко с 3-4 движения и под нея мъничко прасковен руж. Много добре стана.

# 581
  • Мнения: 0
Момичета  Hug тооолкова много и много информация, вие сте цял канал за красота!!  Heart Eyes Все още навлизам в темата и може да ви се стори малко невежо от моя страна...ноо все пак бих искала да попитам от къде си купувате нещата на NYX? Иии МАС? Гледам, че се появяват от време на време в бг сайтовете, но дали са истински  Confused Искам Джъмбо моливи? Хехе иии какво ли още не... Praynig Satisfied
Благодаря на всички! За това, което правитеее  Hug Flowers Bouquet

# 582
  • Мнения: 31 362
NYX от нета само.
Мас от магазина им в София. От нета Мас не, защото имат много ментета или от техните си сайтове, но не доставят до България. Hug

# 583
  • Мнения: 1 282
http://www.youtube.com/watch?v=6yIfAj8mO3I

Тази девойка има страшно красиви очи!

# 584
  • София
  • Мнения: 1 179
...ноо все пак бих искала да попитам от къде си купувате нещата на NYX?

Моите ги поръчах от http://www.cherryculture.com/nyx , сайтът е коректен и изпитан  Peace Вчера получих белия Джъмбо молив, един зелен молив и една четка за опушен грим.
Скрит текст:
Още не съм ги пробвала, но четката наживо е малко по-различна, с по-дълги косми и по-пухеста  Rolling Eyes
Пристигнаха ми и пигментите на МАС, страхотни са  Heart Eyes Много лесно се работи с тях, вече си поръчах още  Simple Smile Вчера се гримирах в синьо, нетипично за мен, но се харесах  Flutter

Момичета, поръчах си балсам Carmex, 2 броя с доставката излизат 12.14лв. Не можах да се сетя, коя точно форма препоръчваше Жаки, но реших да заложа на бурканчето.
От този продавач http://www.ebay.com/itm/121000416301

В похожденията никой не ме отрази, но ако тук някой е наясно дали съм уцелила формата?
Моите са абсолютно същите (но от Амазон), аз заложих на бурканчето заради по-добрите отзиви. Супер е балсамчето, ползвам си го редовно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт