Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 4

  • 52 481
  • 762
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 071
Шейд имаше в http://www.bgvape.com/ в разфасовка 50 мл, но не знам дали е 24. Обади се да питаш.

# 166
  • Мнения: 7
В бгвейп не продават ли само аромати и бази, без готови течности?  И май до  края на месеца не очакват доставка от ФА. Sad
Sergooo, в момента няма почти никаква наличност на ФА, така че според мен не се набутвай да си купуваш от места, които имат наличности, само защото си ги бъркат сами. Пробвай други течности, но от сигурни места, не се връщай към аналоговите. Успех Simple Smile

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 14:51 от lil.sunshine

# 167
  • Мнения: 13 959
Относно черната череша искам да споделя, че и аз не мога да я усетя. Всъщност на ФА усетих само Раян 4, явно рецепторите ми не са в час  Thinking

И моите рецептори не са в час за ароматите на FA. Затова увеличавам здраво количеството капки.

# 168
  • Мнения: 9 071
В бгвейп не продават ли само аромати и бази, без готови течности? 

В софийския магазин имаха готови течности на FA. Да звънне да ги пита.

# 169
  • Мнения: 0
Какво ли не пробвах вече имам над 20 вида течности в нас и още толкова съм раздал на приатели , последно с сдобих и с течности на Johnson Creek и Mountain Oak Vapors мислех си че след като са американски и толко скъпи ще са по хубави  но уви и те не ми харесват въобще.

# 170
  • Мнения: 0
Еееее , преди малко се обадих и са я свършили  , егати и касмета имам .

# 171
  • Мнения: 7
В софийския магазин имаха готови течности на FA. Да звънне да ги пита.
Благодаря за информацията, ето това ми харесва, че всеки ден по нещо полезно научавам за това изпаряване  Simple Smile И значи все пак в Бургас сме прецакани, нито в магазина им тук продават готови, нито в онлайн магазина има Sad

И моите рецептори не са в час за ароматите на FA. Затова увеличавам здраво количеството капки.
По колко капки слагаш? Че аз за сега само 3 инаверски съм забъркала, но им сложих по 11-12 капки, че не ги усещах и честно казано малко се притесних, дали не е вредно по толкова много, сигурно от ФА ще слагам по 15, за да ги усетя Laughing  Thinking

# 172
  • Мнения: 13 959
[По колко капки слагаш? Че аз за сега само 3 инаверски съм забъркала, но им сложих по 11-12 капки, че не ги усещах и честно казано малко се притесних, дали не е вредно по толкова много, сигурно от ФА ще слагам по 15, за да ги усетя Laughing  Thinking

На 10 ml слагам горе-долу 20 - 22 капки ФА. Според доста форуми би трябвало да стане чист парфюм, но това е начинът да усещам аромата. И както пише на самите шишенца с ароматите - много, много добре ги раздрусвам, преди да капна. Явно при стоенето се утаяват някакви съставки.
И забелязвам, че има разлика от аромат до аромат. На Тирамису са му достатъчни 18 капки. На Карамел и 22 са му малко. Но пак - сигурно е субективно.

# 173
  • Мнения: 9 071
На 10 ml слагам горе-долу 20 - 22 капки ФА.

Значи заради теб FA не могат да насмогнат с доставките.  Grinning

# 174
  • Мнения: 39
моля ви кажете ми от каде да си купя никотинова течност на ФА , само от гига преди 2 месеца намерих оригинална и от тогава само някакви бъркочи  менте си поръчвам .

Къде живееш? Ако си в София, в кой район и има ли значение за теб в кой край на София ще е магазина?
Аз съм в Студ. град и срещу моя вход (бл. 58, вх. В) го предлагат. 

# 175
  • Мнения: 39
The_Third, какво значи забъркване  newsm78

Като пате съм все още, купувам готови течности на ФА и не мисля да правя компромис.
По-добре качество на по-висока цена.

И правилно правиш, от къде си взимаш готовите течности на ФА? Аз само 2 места знам в София, ама питам за специализирани магазини, където се предлага ФА, а не "ФА" Simple Smile

# 176
  • Мнения: 39
Относно черната череша искам да споделя, че и аз не мога да я усетя. Всъщност на ФА усетих само Раян 4, явно рецепторите ми не са в час  Thinking

И моите рецептори не са в час за ароматите на FA. Затова увеличавам здраво количеството капки.
Всъщност идеята на ароматизираните течности не е в това да ти лъха яко на сладко от череши или на парфюм на Диор. Това е течност за изпаряване и пушене, а не за шмъркане Simple Smile Идеята е да отделят лек фин аромат. Именно това е проблема на политиците в ЕС и УСА, които предлагат за забрана безконтролното производтство и свободната продажба на течностите. Искат да въведат някакви стандарти, че започна всичко да насмърдява на парфюм-менте Simple Smile

# 177
  • Мнения: 13 959
На 10 ml слагам горе-долу 20 - 22 капки ФА.

Значи заради теб FA не могат да насмогнат с доставките.  Grinning

Знам, знам - пилея скъпоценната течност безобразно, а този надпис в сайта на FA за доставката в 45-дневен срок много ме натъжава.

Всъщност идеята на ароматизираните течности не е в това да ти лъха яко на сладко от череши или на парфюм на Диор. Това е течност за изпаряване и пушене, а не за шмъркане Simple Smile Идеята е да отделят лек фин аромат.
Уви, с тази концентрация постигам именно лек фин аромат /според мен/. С парфюмите съм доста по-пестелива. Но мисля, че това са различен вид рецептори. Може би дългият стаж в тютюнопушенето е притъпил вкусовите ми възприятия.  Така или иначе, според мен идеята е да постигнеш нещо, което ти е приятно за изпаряване.  Peace

# 178
  • София
  • Мнения: 141
Аз те съветвам директно да им се обадиш по телефона. Колкото и пъти да съм разговаряла с тях, съм останала с много добри впечатления. Всичко са ми обяснявали (разбирай като на идиот) и са ужасно мили. Ако имат много поръчки и клиенти, просто може да нямат време да седнат да отговарят на писма.  Така че, звънни им, няма да съжаляваш.

Успях да стана по-рано и да им звънна. Наистина имали много работа тези дни и не могли да си прегледат пощата. Бяха доста любезни, казаха ми как мога да върна батерията с наложен платеж, но ми обясниха, че индикацията на Joyetech батериите светела само при 3.3 V, което вече не се ползвало, но моята Joyetech си ми дава индикация и като се зарежда, и като пада заряда, така че им обясних, че като начинаещ искам да продължа да ползвам това, от което съм доволна.

А и не знам как някой си купува различна батерия на същата цена като на "Joyetech" въпреки, че е изчел доста по въпроса...
Прав си, че беше хубаво да се поинтересувам повече, ще внимавам занапред  Peace

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 855
И моите рецептори не са в час за ароматите на FA. Затова увеличавам здраво количеството капки.
По колко капки слагаш? Че аз за сега само 3 инаверски съм забъркала, но им сложих по 11-12 капки, че не ги усещах и честно казано малко се притесних, дали не е вредно по толкова много, сигурно от ФА ще слагам по 15, за да ги усетя Laughing  Thinking
Аз например слагам от млечния шоколад на 10 мл - 14 к и от Бейлис ФА на 10 мл - 12 к и за мен са добре.

Днес си купих батерия на Joyetech 650mah Twist и сега я пробвам точно на млечния шоколад. На 3.6 V аромата се усеща много по-добре, отколкото го усещах на обикновената си Joyetech /то и без туй аромата не е много силен/. В магазина ми казаха, че при този вид батерии, няма цветна индикация както при другите - за намаляване и свършване на заряда  Confused Сега като я изхабя, ще я заредя и ще видя колко ще държи. Три от изпарителните глави за редукс, при замерване се оказаха  - 2.4 ома, а не 1.8 както е написано и мисля да пробвам как ще се държат на по-високо напрежение с Twist-а. Предполагам, че ще мога да си ги ползвам, защото ги бях отписала.
Купих си и една течност зелена ябълка на La-Vape. Наистина е разкошна. Вкус на прясно откъсната сочна зелена ябълка  Grinning
 Laughing Другият месец, ще си взема и едно виви и вече ще се спра с покупките.

Общи условия

Активация на акаунт