Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 4

  • 50 557
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 830
Тъй като нямах търпение да опитам двата нови аромата които забърках, пробвах Sex on the beach  Laughing 7 к на 10 мл. и престояване пет дни. Аромата е разкошен - лек плодов ненатрапчив аромат, микс от няколко плодове. Има страхотен послевкус на нещо сладичко, но така и немога да определя какво точно. Коктейла не съм го пила, но пише, че съдържа водка. Аз аромат на водка не усещам. Незнам как ще е след още десетина дни, дали аромата ще отслабне и дали ще са достатъчни тези 7 капки, но ще почакам и ще видя. Засега е много хубав. Направо стаята ми мирише на плаж, екзотика и летни коктейли   grinning039 Утре ще тествам и кокопиладата.

# 61
  • Мнения: 18 542
Със сигурност ще опитам, mioki и аз знам, че излиза доста по-изгодно така.
Само трябва да дебна кога, къде, какви аромати има
и започвам да ти досаждам с въпроси.  Laughing Hug
Simple Smile няма проблеми. Надявам се февруари да заредят ФА най-после, че голяма драма там  Laughing


sanyy, на коя фирма е аромата?

Някой ако има излишен Макс Бленд на ФА, мога да го оттърва от него   Mr. Green

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 830
mioki на Инавера WG е. Аз го поръчах от сайта на Инавера, но гледам, че и в гигата са го пуснали http://www.inawera.com/eflavour-sex-on-the-beach-ml-p-677.html - http://www.gigadrinks.com/product/3745/tobbaco-sex-on-the-beach- … a-garden-7ml.html   bouquet

# 63
  • Мнения: 39

Някой ако има излишен Макс Бленд на ФА, мога да го оттърва от него

mioki, Излишен -не, но в магазина, който споменах онзи ден го имат.

# 64
  • Мнения: 7
Запис в темата,приемате ли нови попълнения?
От събота съм с Его 1300 и пуша аналогови само сутрин с кафето,ноооооооооо проблемът ми е,че ми сладнее и има вкус на мед.Работя в офис и проблемът ми е,че не мога да излизам за цигара,работата ми е в повече а и тази цигара ми допадна,но само този вкус ми е малко в повече.
Въпросът ми е има ли никотинова течност,която да не сладнее,четох че има PG и VG и че имало голяма разлика,и че едната сладнеела.Купих си някаква(незнам каква  Embarassed Дънхил) но и тя е със същият вкус.
Ще чакам вашите мнения за да се ориантирам,че съм много боса

# 65
  • Мнения: 18 542
shenel, благодаря ти, но не искам иновейшънски течности Simple Smile

vanina1980, добре дошла!
Несладнеещи до колкото съм чела са 7 листа, Desert Ship и Burley на ФА, DK-Tab на Dekang. Не съм ги пробвала де, обичам сладникави аз. Мисля че Тоскан Резерв на ФА също не сладни.

# 66
  • Мнения: 7
mioki,благодаря за посрещането,не съм запозната с течностите,доверявам се на познати и даже незнам дали това,което съм купила като цигара е нещо "добро",утре ще пробвам от това,което си препоръчала  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 6 202
Аз имам DK- tab на Dekang и много го харесвам, но има все пак сладникава нотка.
Първият ми опит със самозабърканите течности- млечният шоколад ми се получи много добре, но нещо с черната череша не можем да се разберем. Не ми е достатъчен ароматът. Добавих веднъж 4 капки, сега ще добавя още. Интересно, че като започна да изпарявам и цветът на течността се променя- от безцветна става кафеникава.

# 68
  • Мнения: 39
mioki, и аз не искам Иновейшънски затова ги ненавиждам магазините им и се опитвам да споделя нещо полезно с вас. Като не щете да чуете - ваша си работа. Реших че все пак някой се интересува от Флейвър арт, защото аз съм им фен.   Peace

# 69
  • Мнения: 221
Здравейте, mioki аз пуших няколко пъти Desert Ship много ми допадна, но си е сладникаво според  мен. В момента приятелят ми е с USA Mix на Деканг и въобще не е сладникаво и ми харесва също Simple Smile

# 70
  • sofia
  • Мнения: 114
Ето ме и мен Hug
 
Бърли и Кафе не са сладки Peaceот това ,което съм пробвала.Не знам как е Виржинията newsm78
Аз си смесвам кафето с шейд  за да ми е сладичко Grinning

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Vanina1980, съвсем прясна съм в изпаряването  Wink, но Кубинската пура на ФА не сладнее.

Моля, помогнете ми да си сложа като вашите лентички!

# 72
  • Мнения: 18 542
Здравейте, mioki аз пуших няколко пъти Desert Ship много ми допадна, но си е сладникаво според  мен. В момента приятелят ми е с USA Mix на Деканг и въобще не е сладникаво и ми харесва също Simple Smile
Аз за Дезърд Шип на Флейвър Арт говоря, не за декангския. На мен не ми беше хич сладък, ама може и до вкус да е. Simple Smile

за лентичките, цъкаш на моята примерно и отиваш на сайта на който си попълваш данните и ще ти генерират. Копираш линка и го слагаш в подписа си в профила  Peace

# 73
  • Мнения: 39
За несладникави вкусове не мога да взема отношение, защото аз пуша Ванилия на ФА и Череша от време на време, не са натрапчиво сладки, приятен фин сладък вкус имат. Мъжа ми не харесва моите продово-тортени и предпочита Макс бленд, Тускан и RY4.
 

# 74
  • Мнения: 18 542
Макс Бленд на ФА на мен ми е любимия аромат  Heart Eyes за това и го търся, че с тази липса на зареждане.... останало ми е половин шишенце аромат и взех да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт