Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 4

  • 52 481
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 071
Ами като се съберем на бира някъде ще ви покажа как става. Просто е, но си има тънкости за да стане добре. За около 15 мин се пренавива една глава. На Vision, VIVI, Redux са по-лесни за пренавиване от T2.

# 136
  • Мнения: 18 539
А, виж това е една много добра идея Simple Smile
Съчетаване на полезното с приятното  Laughing  Peace

# 137
  • София
  • Мнения: 6 725
Мда, добра идея, остава да приемате и новаци непиещи бира.  Laughing

# 138
  • Мнения: 18 539
Естествено, то и аз не пия, ама за идеята  Grinning  Wink

# 139
  • Мнения: 9 071
В щатите кроят някаква мизерия за е-цигарите.

# 140
  • Мнения: 18 539
Не се и съмнявам, винаги мизериите от там тръгват...  Twisted Evil аз за това искам да се науча да си пренавивам, поне от към хардуер да не могат да ме кръцнат.

# 141
  • Мнения: 9 071
Хардуера е лесен, мисля че няма и да го пипат. Ако ще правят нещо то ще е никотиновата течност. И най вероятно ще опитат да я сложат под специален режим. Например да се продава по аптеките с рецепта и съответно една камара такси върху нея.

# 142
  • Мнения: 18 539
Аз за това се опитвам да махна никотина, дано да сколасам докато нашите дупедавци решат да заемат стойка Г  Whistling

# 143
  • Мнения: 9 071
Никотина може да се намали доста, но мисля че под 3-4 мг. вече става кофти. Аз лично не мисля да падам под това ниво.

# 144
  • Мнения: 18 539
Никотина може да се намали доста, но мисля че под 3-4 мг. вече става кофти. Аз лично не мисля да падам под това ниво.
Ще се пробвам поне.
Това което четох че замислят е, че ще се опитат да ликвидират наливните течности и ще оставят само готовите пълнители което ми звучи доста абсурдно ама...

# 145
  • Мнения: 9 071
Базите и ароматите ли имаш предвид?

# 146
  • Мнения: 796
не е важно, няма смисъл Simple Smile. Имах нов фитил и затова реших да пробвам. Комплекта с 5-те глави на Т2 излизат толкова изгодно, че не си заслужава човек да се занимава с това Simple Smile

От финансова гледна точка не си струва, но пък когато се научиш да пренавиваш, главите могат да изпаряват с по-високо качество от фабричните.

охо, е значи трябва да преподадеш един урок на срещата Grinning

Аз съм на 3мг. в момента, но го мъча 3 седмици и не свиквам. Борбата продължава Laughing

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 390
Може плътността на никотина в течността която изпаряваш да не е подходящ за твоите нужди, пробвай малко по-висока плътност.

За вкуса на ФА, допускам, че е заради това ше по-рано си зареждала други течности нефлейвърартски, те са много по-натрапчиви, дори леко затъпяват  рецепторите, аз откак пуша ФА (имат по-фин и мек вкус) другите ми се струват като парфюми-менте Simple Smile

Аз изпарявам само от два дни  Cry и съм опитвала само течности на ФА.
Явно е въпрос на вкус  Wink

Да се оплача - като за втори ден без аналогови цигари все по-често ми минава мисълта за предишната ми страст  Embarassed
Май е доста рано - изпарявам само от два пълни дни - но мислите ли, че ще отмине тази "носталгия" по аналоговите  newsm78

Днес съм изпарила около 2,5 мл.
Все ми се струва, че е много като милилитри, но усещането от аналоговите май ми липсва.
Приятел, който изпарява вече 3 месеца ми каза, че така се е чувствал през първата седмица, след като напълно е отказал аналоговите.

# 148
  • Мнения: 18 539
Базите и ароматите ли имаш предвид?
Не съм сигурна каква точно схема мислят, струва ми се че се говореше за готвите течности.

Renate_R, ще отмине Simple Smile
Аз припалвах чат пат поне 3 месеца след като започнах ЕЦ. Бяха ми гадни и повече от 2-3 дръпки не можех - гасях ги.

# 149
  • Мнения: 9 071
охо, е значи трябва да преподадеш един урок на срещата Grinning

Трябва само да се организираме.



Аз изпарявам само от два дни  Cry и съм опитвала само течности на ФА.
Явно е въпрос на вкус  Wink

Да се оплача - като за втори ден без аналогови цигари все по-често ми минава мисълта за предишната ми страст  Embarassed
Май е доста рано - изпарявам само от два пълни дни - но мислите ли, че ще отмине тази "носталгия" по аналоговите  newsm78

Днес съм изпарила около 2,5 мл.
Все ми се струва, че е много като милилитри, но усещането от аналоговите май ми липсва.
Приятел, който изпарява вече 3 месеца ми каза, че така се е чувствал през първата седмица, след като напълно е отказал аналоговите.

2,5 не са нещо страшно. Пробвай да издържиш още 2-3 дни без да палиш аналогова и след това ако запалиш ще усетиш разликата.

Общи условия

Активация на акаунт