Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 4

  • 52 481
  • 762
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 39
Въобще не е вярно!
Flavour Art са италиански и се произвеждат в Италия, а Inawera са полски и се произвеждат в Полша. Сега от къде се снабдяват с пропилен-гликола, глицерина и другите химични елементи за производство на ароматите не мога да кажа, но това не е от значение всъшност, щом течностите които продават са качествени. Специално за ФА дори редовно публикуват изследвания на страницата си.
Италианците освен течности и аромати за ЕЦ произвеждат и всякакви овкусители и аромати за хранително-вкусовата промишленост.
Китайски е хардуера, но не всички течности са китайски.
Аз написах какви са моите съображения за ползване на тези течности - продават отделно аромати и бази. Китайските и българските не, за това и не ги ползвам. Китайските не ползвам и поради причина, че не ми понасят.


Напълно съм съгласна !!  Simple Smile А пък да знаете каква ЕЦ си е купил мъжа ми онзи ден, някаква Lava Tube (не обърнах никакво внимяние на модел и характеристиките и), но все едно до сега съм карала Москвич и изведнъж се качвам на Мерцедес Simple Smile Страхотна е, разбрахме се да ми я дава веднъж дваж седмично да се радвам и аз на истинска ЕЦ Simple Smile, не че моята не е добра, но това е нещо друго. Ако някой я е ползвал нека да сподели мнение.

# 211
  • Мнения: 18 539
хехе, Лавата е мод всъшност Simple Smile

# 212
  • Мнения: 13 965
А пък да знаете каква ЕЦ си е купил мъжа ми онзи ден, някаква Lava Tube (не обърнах никакво внимяние на модел и характеристиките и), но все едно до сега съм карала Москвич и изведнъж се качвам на Мерцедес Simple Smile Страхотна е, разбрахме се да ми я дава веднъж дваж седмично да се радвам и аз на истинска ЕЦ Simple Smile, не че моята не е добра, но това е нещо друго. Ако някой я е ползвал нека да сподели мнение.

Сподели каква е разликата като усещане, моля те. Достъпна ли е за употреба от технически неграмотен човек? Помня, че бях чела за този мод /или каквато е правилната дума/, но нещо ме подплаши. Как се ориентираш какво напрежение ти трябва? Откъде знаеш дали няма да изгориш карта? Или не е толкова сложно, колкото изглежда?

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 390
Не нищо грешно, просто на Редукс-а това си му е проблема.Дали след 4 дена дали след месец винаги просълзява.За това ти препоръчвам да си вземеш един "Кангер" Т2 и да си решиш проблема.А от пропилен гликола идва това усещане, защото то има дехидратиращ ефект.При мен това никога не се е случвало.Хората които имат подобен проблем казват,че се оправя с течности, но при теб и това щом не помага......

Смятам да направя точно това - втора, по-мощна батерия и картомайзер Т2.
Не че е голям проблем прокапването на Редукса, но доколкото четох по форумите не всеки го има.
Явно аз съм от късметлиите Mr. Green

А относно пресъхването на гърлото - отминава. Продължавам да приемам много течности. Понякога пак ми е сухо, но не като в началото, когато на моменти дори гласът ми се губеше Peace

Да споделя с вас какво ми се случи тази вечер /сигурно няма да изненадам никой от вас/  Grinning

Тъй като забравих да заредя батерията в офиса и от бързане забравих и зарядното - тази вечер се оказах почти без ЕЦ  Cry
Изпуших една аналогова, от предишните които пуших. Embarassed

Не мога да ви опиша отвратителното чувство, което изпитах - никакъв вкус, тежко, гадно - абе ужас  #Crazy

Чудя се сама на себе си - как съм могла толкова години да пуша тези гадости. #Cussing out
Мих зъби няколко пъти и добре, че ми беше останала малко батерия, за да си оправя вкуса и настроението с ел.цигара.  Grinning

# 214
  • Мнения: 192
Здравейте следя темите, но исках да попитам имали някой с електронна цигара  eRoll , който да сподели мнение за нея !
Приятно изпаряване !

# 215
  • Мнения: 87
Здравейте следя темите, но исках да попитам имали някой с електронна цигара  eRoll , който да сподели мнение за нея !
Приятно изпаряване !
Аз съм с такава,доволна съм,въпреки негативните мнения за нея.Стилна,елегантна,компактна-няма нищо общо с другите електронни цигари,които масово се използват.Какво по-точно те интересува?

# 216
  • София
  • Мнения: 141
Да похваля Gigadrinks за коректното отношение - изпратих им батерията с наложен платеж, върнаха си ми паричките без повече въпроси, обяснения и убеждаване в предимствата на MiT батериите. Много съм доволна  smile3501

Да похваля и mini Vivi nova карта с благодарности към Mioki и всички други, които ме насочиха към него. Ама то можело и да не гъргори докато си изпарявам! Да не говорим колко е лека дръпката, по-лека е от аналогова цигара! Много благодаря на всички за мненията, които споделяте, когато опитвате нещо ново, с ваша помощ намерих 'моя' карт и 'моята' течност  Hug

# 217
  • Мнения: 4 387
Момичета, пробвали ли сте от тази никотинова течност:
http://innovationbg.com/nikotinovi-technosti-bez-nikotin/nikotin … ti?product_id=142
Ако да, какво ви е мнението?

# 218
  • Мнения: 13 965
Момичета, пробвали ли сте от тази никотинова течност:
http://innovationbg.com/nikotinovi-technosti-bez-nikotin/nikotin … ti?product_id=142
Ако да, какво ви е мнението?

Тъй като нямах търпение да опитам двата нови аромата които забърках, пробвах Sex on the beach  Laughing 7 к на 10 мл. и престояване пет дни. Аромата е разкошен - лек плодов ненатрапчив аромат, микс от няколко плодове. Има страхотен послевкус на нещо сладичко, но така и немога да определя какво точно. Коктейла не съм го пила, но пише, че съдържа водка. Аз аромат на водка не усещам. Незнам как ще е след още десетина дни, дали аромата ще отслабне и дали ще са достатъчни тези 7 капки, но ще почакам и ще видя. Засега е много хубав. Направо стаята ми мирише на плаж, екзотика и летни коктейли   grinning039

Не е отзив за готовата течност, но е живописно описание на аромата.

# 219
  • Мнения: 140
Въобще не е вярно!
Flavour Art са италиански и се произвеждат в Италия, а Inawera са полски и се произвеждат в Полша. Сега от къде се снабдяват с пропилен-гликола, глицерина и другите химични елементи за производство на ароматите не мога да кажа, но това не е от значение всъшност, щом течностите които продават са качествени. Специално за ФА дори редовно публикуват изследвания на страницата си.
Италианците освен течности и аромати за ЕЦ произвеждат и всякакви овкусители и аромати за хранително-вкусовата промишленост.
Китайски е хардуера, но не всички течности са китайски.


Това е голяма заблуда!Абсолютно всички течности са китайски!

# 220
  • Мнения: 18 539
Е щом ти казваш...

# 221
  • Мнения: 13 965
Това е голяма заблуда!Абсолютно всички течности са китайски!


Не съм абсолютно сигурна, че италианските и полските производители внасят пропилен-гликола и глицерина от Китай, а българските - не. Предполагам, всъщност, че и в трите случая се ползват местни производства.
Говорим за неароматизирани течности.
Колкото до ароматите - мисля, че поне за FA, съдейки по изследванията, които дават, може да сме сигурни, че се произвеждат в Италия.

# 222
  • Мнения: 39
Това е голяма заблуда!Абсолютно всички течности са китайски!


Не съм абсолютно сигурна, че италианските и полските производители внасят пропилен-гликола и глицерина от Китай, а българските - не. Предполагам, всъщност, че и в трите случая се ползват местни производства.
Говорим за неароматизирани течности.
Колкото до ароматите - мисля, че поне за FA, съдейки по изследванията, които дават, може да сме сигурни, че се произвеждат в Италия.

И не съдържат пропилен гликол.

# 223
  • Мнения: 39
Въобще не е вярно!
Flavour Art са италиански и се произвеждат в Италия, а Inawera са полски и се произвеждат в Полша. Сега от къде се снабдяват с пропилен-гликола, глицерина и другите химични елементи за производство на ароматите не мога да кажа, но това не е от значение всъшност, щом течностите които продават са качествени. Специално за ФА дори редовно публикуват изследвания на страницата си.
Италианците освен течности и аромати за ЕЦ произвеждат и всякакви овкусители и аромати за хранително-вкусовата промишленост.
Китайски е хардуера, но не всички течности са китайски.


Това е голяма заблуда!Абсолютно всички течности са китайски!


Може би трябва да знаеш, че теб някой те е заблудил! За полските не зная но италианските тчности нямат нищо китайско, нито в съставките, нито в опаковката. Недейте да изкривявате представите на хората, моля ви!

# 224
  • sofia
  • Мнения: 119


Имам няколко аромата за размяна ,ако някой хареса да ми пише на лични
Бърли- Фа
Ананас-Фа
Раян 4-Фа
Чоко монт-Инавера
Дива ягода-инавера
Пъпеш-Инавера


Добавям и касис на ФА


Забърках си Макс бленда на Инавера-Страхотен аромат,когати  има в наличност  на ФА ще взема и него ,за да направя разликата.Взех и Дон Хил на Инавера ,но още не се осмелявам да го пробвам.
Ако някой го е изпарявал моля да изкаже мнение,че още му се чудя.Препоръчайте и друг тютюнев с леко сладникав вкус,че се напълних в къщи с аромати и само 2,3 изпарявам

Общи условия

Активация на акаунт