Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 4

  • 52 481
  • 762
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Ами по принцип няма Вижън никъде по простота причина (не знам кой от къде зарежда) че дари и в сайт-а на Вижън няма.Освен някой да изкара от някъде изостанали бройки...което не значи, че няма да са качество...Не знам защо на някой хора им е по интересно да говорят неща който да нямат нищо общо с истината......Не могат ли да кажат, производителите имат проблем с доставките.....То при ФА свикнахме вече и си го знаем...май и с другите неща ще е така...
Ама всичко си има логика.... вкарали са на Smoktech и на MiT като няма на Вижън и сега голямо хвалене ги хвалят и плуят по Вижънските. Това си е самата истина на който и да не му се иска....

# 451
  • Стара Загора
  • Мнения: 390

PV не си мешат 5мл. аромати поне според мен , ако се разровите в сайта на италианците ще видите че има такава опция да ти направят течностите с твой етикет.....


А как си обясняваш "фабрично незапечатаните" шишенца, с лепенка pv-bg  newsm78

# 452
  • Мнения: 18 539
Е ми не знам, не съм си купувала повече Вивита, само едно имам, но на кутията си пише че е на Вижън, нещо се съмнявам Гигата да си плюят на бизнеса и да пробутват на смок или на мит като ги представят за вижънски. Още повече че хора които имат вижънските могат да "хванат" разликата. Сигурна съм, че и Мит и Смок Вивитата си имат почитатели  Peace

Renate_R, какво имаш предвид под "фабрично незапечатаните"?

# 453
  • Мнения: 0
Е ми не знам, не съм си купувала повече Вивита, само едно имам, но на кутията си пише че е на Вижън, нещо се съмнявам Гигата да си плюят на бизнеса и да пробутват на смок или на мит като ги представят за вижънски. Още повече че хора които имат вижънските могат да "хванат" разликата. Сигурна съм, че и Мит и Смок Вивитата си имат почитатели  Peace

Renate_R, какво имаш предвид под "фабрично незапечатаните"?

Никъде не съм казал, че ги продават като Вижънски, продават си ги като такива каквито са. Само, че почнаха да плюят по Вижън...защото ги няма в момента и трябва да се продава и другото което го има в наличност.Това ми е идеята.

А за ФА не знам PV какво правят, но ме съмнява да рискуват името което имат до сега.А и дори да ги разделят не виждам проблем ако всичко си е както трябва в течността. Не знам аз ФА колкото и да ми ги хвалят ми идват малко слаби и неточни в някой аромати.Различни хора различни вкусове Simple Smile

# 454
  • Варна
  • Мнения: 7 935
Мацки имам проблем.До сега изпарявах готови течности 18мг. и си ми бяха добре.Сега обаче си поръчах база 18-ка на инавера и аромати и си ги бъркам сама.......иииииииииии това нещо ми е ужасно силно-направо ме си разхлопва сърцето от 2 дръпки както със силна аналогова цигара преди.
 Да кажа,че смених и главата на карта и понеже нямаха налични 2.4 ома си взех 1.8....явно и това оказва влияние,но съм като напушена калинка ужас.Дайте съвет да разреждам течността ли и как.

# 455
  • Мнения: 13 959
Мацки имам проблем.До сега изпарявах готови течности 18мг. и си ми бяха добре.Сега обаче си поръчах база 18-ка на инавера и аромати и си ги бъркам сама.......иииииииииии това нещо ми е ужасно силно-направо ме си разхлопва сърцето от 2 дръпки както със силна аналогова цигара преди.
 Да кажа,че смених и главата на карта и понеже нямаха налични 2.4 ома си взех 1.8....явно и това оказва влияние,но съм като напушена калинка ужас.Дайте съвет да разреждам течността ли и как.

Вземи си например това http://gigadrinks.com/category/313/vpg-power-base.html /т.е. течност с нула никотин/ и разреждай полека, докато стигнеш концентрация, която те устройва.
Например  5 мл 0 + 25 мл 18  =30 мл с никотин 15,
5 мл 0 + 10 мл 18  = 15 мл с никотин 12 и така нататък.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 7 935
А зависи ли силата от омажа на главата защото в момента ми е по-лесно да си купя глава 2.4 отколкото да чакам доставка 2 дни.Течността ми харесва и не ми се пушат пак компоти готови.

# 457
  • Мнения: 0
Без да разредиш няма да стане много по добре каквато и глава да сложиш.Ще има промяна, но няма кой знае колко да е усетиш. По-добре си земи 0-ва и си разреди, да ще чакаш 2 дена но ще имаш после течност която ще изпаряваш с кеф.Друго решение няма.

# 458
  • Мнения: 18 539
Съпротивлението на главата има повече отношение към удара в гърлото и в количеството пара отколкото в приемането на никотин, така че "разхлопването" няма да се повлияе от това колко ома е главата.  Peace

# 459
  • Мнения: 4 011
Здравейте.Записвам се да ви следя,после ще ви чета.Днес се сдобих с първата си ел.цигара и все още я разучавам.Надявам се да излезе сполучлива.

# 460
  • Мнения: 0
Здравейте.Записвам се да ви следя,после ще ви чета.Днес се сдобих с първата си ел.цигара и все още я разучавам.Надявам се да излезе сполучлива.

Aко поне малко си прочела какво е писано до сега няма защо да се съмняваш в избора си Simple Smile Да си я ползваш със здраве Simple Smile

# 461
  • Мнения: 4 011
Благодаря.
Проблема е,че аз много четох и дълго се чудих и накрая...получих подарък-изненада.Добра е,батерията и е малко слаба според мен и най-важното не знам дали не е менте,че чета,че доста ментета има .Но в случая каквото такова.На харизан кон.... Laughing

# 462
  • Мнения: 13 959
Добра е,батерията и е малко слаба според мен и най-важното не знам дали не е менте,че чета,че доста ментета има .Но в случая каквото такова.На харизан кон.... Laughing


Ако има гаранция, няма никакво значение кой е производителят. Виж, ако няма - наистина "каквото, такова". Но поне ще опиташ и ще разбереш дали ти харесва. Във всички случаи - успех!  Peace

# 463
  • Мнения: 0
Добра е,батерията и е малко слаба според мен и най-важното не знам дали не е менте,че чета,че доста ментета има .Но в случая каквото такова.На харизан кон.... Laughing


Ако има гаранция, няма никакво значение кой е производителят. Виж, ако няма - наистина "каквото, такова". Но поне ще опиташ и ще разбереш дали ти харесва. Във всички случаи - успех!  Peace

Не съм много съгласен ама....кой ме пита мен Stuck Out Tongue Щом има гаранция няма проблем или почти няма проблем Simple Smile

# 464
  • Мнения: 4 011
Има гаранция Peace Ego-C е марката,производител не виждам.

Общи условия

Активация на акаунт