Аз мухльо ли съм .....?

  • 52 887
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Тъй като съдейки по отношението на други жени към мен имам самочуствието,че съм доста харесван мъж,последното,което ми мина през акъла е да проявя ревност.
А ти разказваш ли на жена ти за твоите приятелки?
Приличате ми на отворено семейство пък заедно заради детето.  Whistling

# 16
  • Мнения: 81
Положението са оказва сериозно...

...Оказа се,обаче,че от двама влюбени един в друг и готови да споделят живота си занапред-единия не знае...

Такива състояния на едностранно влюбване са типични за една много по-ранна възраст.
И на мен тази история не ми се връзва нито с възрастта,нито с наличието на деца.
Въпреки ,че си спомних една история:
Моя колежка имаше връзка с друг колега(и двамата бяха семейни)
И така ,говорели си те ,как един ден ще се разведат и заживеят заедно,щастливи..
И тя направи първата крачка и се разведе.
Обаче се оказа,че той бил готов на това само на думи..

# 17
  • София
  • Мнения: 163
А ти разказваш ли на жена ти за твоите приятелки?

[/quote]
Не,неразказвам!Просто,защото няма нищо за разказване.Не съм обръщал внимание на други жени(е,може би сега ще започна).Между другото и на нея й е първия сериозен случай,в който има какво да разказва.Мисля си,че за момент е била изперкала.Може би на всеки може да се случи.

# 18
  • Мнения: 135
Слушай пич... сигурен ли си че детето е от теб ???  newsm78
Цялата история нещо намирисва.. ако е истина всичко това, май е време да си наемеш адвокат.

За момент си помислих че Марадона ни стои насреща.  Mr. Green

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И двамата са мухита  Sunglasses

# 20
  • София
  • Мнения: 2 217
Оффф...айде сега....Детето не е от него, жена му е курва, той е мухльо....С ква лекота дрънкаме някой път тук не е истина просто....

Към автора: умен човек си, ще се оправиш с тази ситуация, по всичко си личи.....

# 21
  • Мнения: 2 036
Съжалявам за драмата, която изживява автора, но заглавието така ме развесели  Joy
Ако на мен ми се случи нещо подобно, изобщо не бих си помислила да дам втори шанс само заради детето. То ще усети как стоят нещата между вас и изобщо няма да е щастливо. Ти ще приемаш жена си за парцал, тя най-вероятно ще реве и ще започне действително да изглежда така.... общо взето грозна картинка. И не бива да се пренебрегва фактът, че жена ти е била "влюбена"  и май, май е щяла да те напусне, ако не й бяха отрязали квитанцията. Тук не става въпрос само за сексуално увлечение, а за нещо по-сериозно. Но си е твоята жена, ти си знаеш какво да правиш   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 418
Съвет: Ако можеш да забравиш и да простиш ОК... но ако не можеш просто не си причинявайте травми за цял един живот нататък  Peace
Защото ако не забравиш за случката и и натякваш, за прегрешението неминуемо ще се стигне до развод и то с много лоши последици за отношенията ви относно детето.

Поиграл си си на най-добра приятелка, а сега си длъжен да триеш сълзи и да не се караш с нея по този въпрос.. макар че със сигурност ще те сърби устата много...

# 23
  • Мнения: 768
В пъти по-мухльовска позиция е да си заровиш главата и да не искаш да знаеш. Да си наясно какво точно се случва, с кого и как определено е предимство. А че в един дълъг съвместен живот ще има поглед(и) и встрани е повече от нормално.

# 24
  • София
  • Мнения: 163
Оффф...айде сега....Детето не е от него, жена му е курва, той е мухльо....С ква лекота дрънкаме някой път тук не е истина просто....

Към автора: умен човек си, ще се оправиш с тази ситуация, по всичко си личи.....

Благодаря,GENTIL!Нямам грам съмнение,че детето си е мое.Днес по план-графика на раздялата трябваше да му съобщи,но го отложи за неопределено време.След което й стана много зле.Чудех се дали да не се обаждам направо на 112,но я закарахме в медицински център,откъдето й изписаха успокоително.Със сигурност има някакъв психологически проблем.Всичко би трябвало да се изясни в следващите дни.Единственото сигурно нещо е,че като следствие  на една евентуална раздяла ще има едно много,много нещастно дете.

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 00:13 от gogodif

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Виж, ясно е, че щом и става зле, решението и, както и цялата тази дивотия, е резултат от някакъв "подводен" проблем....Ако не и пукаше за теб, нямаше да го преживява толкова....
За детенцето.....Когато една майка е нещастна, детето и трудно може да бъде щастливо....
Разберете какво я мъчи...За мен, която все пак не съм специалист, тази жена не е лекомислена и скучаеща съпруга и факторът "трети" не е основният....Нещо не е наред....Може да и трябва наистина терапевт - докато аз самата не посетих такъв, бях много скептично настроена....Помага, много помага.....

П.С. Друг вариант е просто да е много нерешителна и слаба и да не умее да последва решенията и желанията си....Да иска да промени живота си, но ластикът от досегашния начин на живот да я дърпа обратно.....Много неща може да са...Ако беше за едното чукане, нямаше да знаеш и ти.....Ако е влюбена в онзи и иска да е с него - нямаше да страда толкова...въпреки че е възможен и този момент.....

# 26
  • Мнения: 233
За да се влюби във друг,значи си пропуснал нещо във отношенията ви.
Тя търси нещо извън дома ви,което нямате.

# 27
  • София
  • Мнения: 737
Бил мухльо - дрън-дрън, като човек е либерален и не изпада в истерични пристъпи на ревност, това не го прави мухльо. Друг е въпросът, че жената е прекалила с доверието му и съвсем съзнателно и открито се е насочила към друг. Иначе нервният пристъп говори за временни или не толкова временни проблеми - фрустриране от несподелените чувства, натежало чувство за вина пред мъжа и детето, лабилна психика или силна емоционалност.

Gogodif, ти сам ще усетиш дали можеш да простиш и продължиш с нея и дали си струва да правиш компромис със себе си, ако това те прави нещастен. Peace

# 28
  • Мнения: 1
След като прочетох до тук изписаното, разбирам че просто един мъж трябва да показва, че е ревнив, не да стига до крайности, но да го прави на проблем. От там е започнал и целия ти обрат във връзката.
По темата дали си мухльо, според мен не си, но правиш  глупави постъпки. Казвам ти го без лоши чувства. Аз се чудя как жена ти не ти е казвала направо, че тая вечер няма да се прибира и ти не си и предлагал да я закараш до любовника и...  Stop

# 29
  • Мнения: 8 864
Авторе, като много внимателен и разбиращ човек се изявяваш. Може би това е, което ще отвори очите на жена ти какво има в семейството, а не го цени. И точно то ще я върне обратно при теб емоционално. Стига ти все още да я искаш обаче.... Thinking
Замислих се, че в скуката на ежедневието често забравяме и преставаме да забелязваме, че това, което ни трябва и търсим, всъщност си го имаме у дома. Който успее да се усети преди да сбърка, добре, но който не успее....хм....искам да разбера как ще завърши историята.... newsm78
Не е зле наистина понякога мъжете да показват на жените си и малка доза ревност, прекалената либералност оставя впечатление, че ти е все едно. И мъжът ми е такъв, но пък ние сме на по- сериозна възраст вече и времената на криза ни отминаха, поне така мисля... Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт