Аз мухльо ли съм .....?

  • 52 873
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 163
 Мадам Дьо Помпадур,да ти кажа честно(ама съвсем честно) звучиш ми като плачеща,защото през живота си виждала само малки * ишки  Grinning.Стискам ти палци(даже и на краката) да имаш удоволствието все някога да видиш някоя по-голяма.

# 151
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мадам Дьо Помпадур,да ти кажа честно(ама съвсем честно) звучиш ми като плачеща,защото през живота си виждала само малки * ишки  Grinning.Стискам ти палци(даже и на краката) да имаш удоволствието все някога да видиш някоя по-голяма.

Трябваше да ти го кажа в прав текст, че си Мухльо ли? Както между другото Сам се Определяш. Не се напъвай, опитът ти да ме опръскаш след словесната ти чикия излезе неуспешен  Laughing

# 152
  • София
  • Мнения: 163
Помпадурке-Мадамке,в нито един момент не съм се определял като "мухльо".Явно интелектуалния капацитет,който притежаваш не ти позволява да възприемеш правилно това,което четеш.Бих си признал чистосърдечно,че съм мухльо,ако бях принуден да имам вземане-даване само с долнопробни женици като теб.Обаче,за щастие имам отношения с жени,които са на несравнимо по-високо ниво от теб.  Grinning
Желая ти:Весели празници!Весело изкарване на Коледа,Нова година,Мадамовден и т.н.
Амин!

# 153
  • София
  • Мнения: 11 505
И аз се учудвам на реакцията на Мадамката. АГресивна реакция.
Колкото до автора - разкажи какво се случи и какво (не) се промени през тази година?

# 154
  • София
  • Мнения: 163
E,какво се случи!!!Както споделих преди година и половина вече жената,с която мислех,че ще прекарам остатъка от живота си,ми заяви,че се е влюбила в друг и отива да живее с него.Той,обаче не знаеше и се покри "вдън земя",въпреки моите усилия да дам "зелена светлина" на любовта.Върна се.Извини ми се много емоционално.И аз й простих,защото считам,че всеки може да сгреши.През следващата година по никакъв начин не си промених отношението към нея,нито един път не й напомних за случилото се.Но преди 4-5 месеца ми заяви,че вече не ме обича и си отива с детето.Обаче,когато му съобщи,то реагира крайно отрицателно,заплаши ни със самоубийство.Поради това сме все още заедно.И аз вече съм напълно "истинал" към нея.Втори път едно и също нещо-това вече не е грешка."Ходя" си,за нея незнам(пък и не ме интересува).За мен най-важното в момента е ,че детето ми расте щастливо(или поне са спечелени още някой месец) и че мога да участвам пълноценно в възпитанието му и да му се радвам 24 часа в денонощието.Оттук-нататък каквото стане!"Каквото дошло-добре дошло!"

# 155
  • Мнения: 863
Да вземеш да прочетеш последния си пост няколко пъти...та дано успееш да се погледнеш отстрани.Написал си куп абсурди.Кого убеждаваш?

# 156
  • София
  • Мнения: 163
Последното нещо,което ще направя е да убеждавам някого,че е истина(като че ли съм щастлив от ситуацията).Просто, miracle_today,можете да не четете щом ви се струва измислица.

# 157
  • Мнения: 863
Не съм казала, че е измислица.Написах, че всичко в поста ти е абсурдно и че много яко се самозаблуждаваш и си търсиш оправдания, за да не постъпиш по начина, по който отдавна е трябвало да постъпиш.

# 158
  • София
  • Мнения: 11 505
По кой начин е трябвало да постъпи?

# 159
  • Мнения: 1 309
Беше ясна развръзката. Все това се опитвам да науча вече порасналите си дъщери, че хората, които са се събрали под общ покрив,а и не само, трябва да пазят един другиму достойнството.
Авторе, твоето не е запазено още в началото. На жена ти не и е пукало за теб и твоите чувства. Поне можеше да си мълчи. Не се заблуждавай, че жените не могат да мълчат. А колкото и да ни се иска да сме "демократични" ,все си има граница. Аз си признавам честно, че дори и да ми мине, винаги ще ми е дерт, че не съм достатъчно, във всяко отношение. И идва въпросът: мога ли да живея дълго с това. Не бих искала. А за детето, не знам. Все ще съумеете да го отгледате заедно, макар и разделени. Ти си компромисна и разсъдлива личност, явно.

# 160
  • София
  • Мнения: 163
По кой начин е трябвало да постъпи?
Мисля,че съм постъпвал по най-правилния начин досега.
Считам,че темата вече е изчерпана и ще помоля администратора да я заключи.Когато я започнах преди година и половина бях в "дупка" и многото качествени постове тогава много ми помогнаха.Сега съм претръпнал и гледам на живота от друг ъгъл-мисля от правилния.
Благодаря на всички,които писаха,включително и на мнителните.Желая ви здраве и ,много,много успехи!

Общи условия

Активация на акаунт