Помоощ!! Търся един определен игрален филм-приказка!

  • 1 324
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 615
Здравейте, момичета! Знам, че вече има подобни теми и повярвайте ми рових, четох, търсих (не само тук, а и в целия Гугъл), но за съжаление без резултат.  no Става въпрос за един филм-приказка от рода на Фантагиро и Пръстена на дракона, на който не помня нито името, нито актьорския състав, а само част от сюжета. Става въпрос за едно кралсво, което живееше в мир, но някаква зла вещица създаде или открадна (не помня вече) машина на времето и всички започнаха да остаряват много бързо. Кралят почина, а принцесата стана баба буквално за дни. Помня също, че нейният любим тръгна да се бие с вещицата с последни сили, защото и той остаряваше. Машината не можеше да бъде спряна, но последната сцена преди happyend-а, принцът падна безсилен и изпусна пръстен, даден му от принцесата, от който падна едно камъче, което се заклещи между зъбците на машината. Тя се разпадна, злото беше заличено и всички дето се вика "плеснаха с ръце и се прегърнаха"  Grinning .Не съм сигурна италиански ли е, чешки ли е (изобщо европейски ли е даже не знам   newsm78)..за всеки случай прерових цялата филмография на Анна Фалчи, но не е тя в главната роля на принцесата явно. Филмът си е старичък от 90-те, 80-те..не ми се вярва да е по-стар. Въртяха го наред с Фантагиро, Джак и бобеното зърно, Магьосникът от Оз, както и с една стара филмова версия на Снежната кралица по Диема и Евроком. Много ще съм благодарна, ако някоя паметлива мама може да помогне!!  Hug

# 1
  • Мнения: 5 984
Машината не можеше да бъде спряна, но последната сцена преди happyend-а, принцът падна безсилен и изпусна пръстен, даден му от принцесата, от който падна едно камъче, което се заклещи между зъбците на машината.

С това изречение какво дежа-вю ми отключи, не е истина. Shocked Явно и аз съм гледала този филм като дете, но за съжаление, също като теб нямам никакъв спомен какво може да е точното заглавие. Thinking

# 2

Общи условия

Активация на акаунт