Звездни компромати-160

  • 58 782
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Абе момичета, да ви питам, Джоузеф Гордън- Левит има ли гадже, нещо?  Whistling
ЩооооооооооооооУ? Mr. Green

# 16
# 17
  • Мнения: 15
Много е готинааа. Просто ми стана любопитно, защото не съм попадала досега на информация за личния му живот. Завиждам и на мацката.  Heart Eyes

# 18
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Според мен пък е просто ужасна, особено с по-малко грим, но той явно си я харесва Laughing. От доста време са заедно, без да се афишират. В едно интервю го бяха питали, той каза: "Не крия нищо, но не смятам за необходимо да раздавам детайли". Николетка и сие да вземат да се поучат от истинските звезди, викам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 619
Роклята на Елън Помпео ми харесва. Peace Единствено бих заменила колана с бели връзки. Blush
Тази госпожа не я познавам Blush, но уви, пак нищо нередно не забелязвам. (освен този ми ти синджир)
За този тоалет пък дума да не става. Страхотен е! Heart Eyes
И аз не виждам нищо кой знае колко лошо в тези тоалети, както и примерно в тази.

# 20
# 21
  • Мнения: 511
И на мен от както се подстрига.

# 22
  • Мнения: 2 478
Роклята на Елън Помпео ми харесва. Peace Единствено бих заменила колана с бели връзки. Blush
Тази госпожа не я познавам Blush, но уви, пак нищо нередно не забелязвам. (освен този ми ти синджир)
За този тоалет пък дума да не става. Страхотен е! Heart Eyes

Койна, точно щях да отбелязвам,че тези 3 дами са облечени добре с много малки забележки и виждам,че ти си ги посочила същите Wink

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 126
 Peace

# 25
  • Мнения: 31 191
И на мен от както се подстрига.
По добре изглежда наистина.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Бритни Спиърс се е разделила с годеника си. Потвърдили са официално.
Жалко, изглеждаше ми стабилен.

# 27
  • Мнения: 2 478
Е тя Бритни като е нестабилна как да я търпи стабилния мъж Mr. Green
Рядко антипатична личност е г-жа Спиърс!

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт