Разделно хранене 53

  • 52 503
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 336
Khaleesi, има много неща, с които можеш да експериментираш и трябва, защото са вкусни Hug.
Примерно пробвала ли си салата от зелен боб - зелен боб от консерва със ситно нарязан лук, 1-2 скилидки чесън, червен пипер и зехтин(носи и на кисело, ако обичаш). Подходящи за сезона са ряпа, червено цвекло, моркови и т.н. Зеле и моркови е класика Crazy. Сменяй картофите с нахут, елда, пълнозърнена паста, червена леща Party. Риба и морски деликатеси Crazy, всякакви скариди, калмари, октоподи(умирам за тях). Зеленчукови супички Flutter.
Днес съм закуска - чай с мед, по-късно 1 мандарина, обяд - пангасиус със зелева салата, с.з. - сурови ядки. Довечера съм на фитнес. Мисля да приключа с варено яйце и салата, ама да видим Joy.
Нерви, и аз обичам хляб, мнооого обичам, ама в нас такова чудо не влиза, освен черен Crazy.
Мен пък зимата ми харесва, лятно дете съм, ама жега не обичам. За май месец обаче си мечтая Crazy. Пък и тогава мисля да открия сезона на пътуванията Whistling.
Дънди, скоро някой ще ти звънне Joy.

# 16
  • Мнения: 4 070
Хепи, в събота идваха кумовете ни да празнуваме Нова година и ми се наложи лекинко да съгреша и сега импровизирам за няколко дни- някакъв микс между РХ и тая диета, не следвам толкова техния ред, просто нагаждам два три дни, според продуктите,които ми останаха, днес съм на тестени, утре ще ям варива, в сряда плодове и от четвъртък подкарвам стриктно тяхната. А и Ния кара в момента шарка и вчера пийнах винце, че да й избиели пъпките уж. Whistling Но 5 дни бях много разделна и стриктна и веднага усетих разлика. Hug

# 17
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте мили момичета имам един въпрос за кашкавала ,понеже съм бременна и трябва да хапвам и кашкавал и сирене се чудя къде да ги вкарам и как .До сега съм ги правила на сандвич ,търсих за кашкавала информация ,но не открих .Много ще съм ви благодарна и за овесените трици да попитам как мога да ги ям с какво да ги съчетавам сега слагах кисело мляко или прясно ,но виждам ,че не може .Благодаря много

# 18
  • Мнения: 468
happysmile боба ще го пробвам, макар, че не обичам суров лук... това с необичането ми е малко тегаво, защото не обичам и риба... и зеле Grinning За това ми куца малко разнообразието...

# 19
  • Мнения: 2 999
здравейте мили момичета имам един въпрос за кашкавала ,понеже съм бременна и трябва да хапвам и кашкавал и сирене се чудя къде да ги вкарам и как .До сега съм ги правила на сандвич ,търсих за кашкавала информация ,но не открих .Много ще съм ви благодарна и за овесените трици да попитам как мога да ги ям с какво да ги съчетавам сега слагах кисело мляко или прясно ,но виждам ,че не може .Благодаря много

Адреналинка,
Здравей и добре дошла!
Кашкавала, ако е с високо съдържание на мазнини на етикета го причисляваш към мазнини, т.е. с хляб и останалите въглехидрати, но също така и с протеини и зеленчуци. Имай предвид, че е концентрирана храна, така че не прекалявай с него.
Сиренето е към протеините, така че само със зеленчуци. Имай предвид, че е добре докато си бременна, ако ядеш сирене със зеленцучи е добре най-накрая да добавиш филия препечен хляб, за да нямаш проблем с  двете 00 и освен това е по-добре за стомаха и изхода  Joy Не според принципите на РХ, но лекарите го препоръчват, за да се избегнат киселините по време на бременност, тъй като сиренето и месото са концентрирана храна.
По отношение на овесените трици, накисвай ги с топла вода и сушени плодове или както аз ги хапвам с био овесено мляко+ сушени плодове.
Успех и леко бременеене   bouquet

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 00:06 от Dundy Sladurska

# 20
  • Мнения: 5 138
Дороооо ютроооо
викам да се разпиша докато не съм се стопила докрай  Joy Joy
топя се аз топяяяяя, якето пръщеше, а сега едно готинко свободничко еееееехххх кееееф
зумбата ми вае телцето, даже торбалан се топи не мога да повярвам  Whistling май и аз ще се видя без корем от 2006г. такова чудо при мен не се е случвало  Tired
2013г. за мен ще е годината на нова манекенска визия, ще играя с ергените волейбол на плажа хахаххаа

Днес леща гореща, снощи прекалих с едни яйчица ама за другия път ще знам само двенки и беж да ме няма.
Хубааав дееееен  Hug

Откъде да си взема батерия за кантара, че милия възкачам го повече от мъжа и той сдаде багажа, ся тормозя метъра  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.

Не пипайте лалетата, те са за Мимче Joy Mr. Green Heart Eyes.
Мимче, честит рожден ден  bouquet. Безкрайно много щастие и любов ти желая  bouquet.
Нерви, много  ме кефиш напоследък Hug Heart Eyes! Ей на това се вика позитивно мислене, с младежите ще джиткаш, а Joy.
Адреналинка, познавам те от темата на Дюкан Hug. Леко бременеене Hug.
Khaleesi - сложна си ми ти Joy. Сигурна съм, че ще намериш неща, които обичаш bowuu.
Вчера завърших с половин салата айсберг и половин свинска пържола, та се водя разделна цял ден Joy.
За днес закуска - 2 ч.л. заквасена сметана и половин шепа бадеми. Натам ще го видим Joy.
Хубав ден  bouquet.

# 22
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Dundy Sladurska    мерси мила хапванх днес за обяд салата пълнозърнес хляб и кашкавал ,довечера съм на пиле и салата ,а междинните хранения 1 кисело мляко + 1 плод ,така добре ли е ?
happysmile здравей и аз те помня мила страхотен аватар Simple Smile)))

# 23
  • София
  • Мнения: 336
АДРЕНАЛИНКА - добро ти е менюто Peace.

# 24
  • Мнения: 1
Мимче, честит рожден ден и от мен!Бъди здрава и много щастлива!  bouquet

# 25
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
момичета сега като прегладнея може ли да хапва кисело мляко ,прясно мляко + плод ( обядвах в 14 ч , ще вечерям в 20 ч ) и сутринта може ли да пия кафе със растителна сметанка .Последен въпрос може ли да смесвам н.п. картофи с ориз и царевичка или всичко отделно със салатка. Шоколада мога ли да смесвам с тестено .
мерси много

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 17:15 от *АДРЕНАЛИНКА*

# 26
  • Мнения: 2 724
Момичета, хайде по едно морално рамо  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=697939.0
Ще пиша утре, че сега нямам време Hug.
АДРЕНАЛИНКА*, кисело мляко с плод-да, прясно- не. Не разбрах защо млякото искаш да го смесваш със сметана, може би си имала предвид кафето - принципно самото кафе не се препоръчва, но ако не можеш да се лишиш, няма да попречи една лъжичка сметана.
Картофи с ориз, царевица и други въглехидрати не е препоръчително, но.... може.
Шоколадът - задължително отделно. Peace

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 17:12 от aleks

# 27
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Момичета, хайде по едно морално рамо  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=697939.0
Ще пиша утре, че сега нямам време Hug.
АДРЕНАЛИНКА*, кисело мляко с плод-да, прясно- не. Не разбрах защо млякото искаш да го смесваш със сметана, може би си имала предвид кафето - принципно самото кафе не се препоръчва, но ако не можеш да се лишиш, няма да попречи една лъжичка сметана.
Картофи с ориз, царевица и други въглехидрати не е препоръчително, но.... може.
Шоколадът - задължително отделно. Peace

мерси много ,да кафенце мислех да пиша.

я адките мога ли да ги смесвам със захар

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 20:11 от *АДРЕНАЛИНКА*

# 28
  • София
  • Мнения: 336
Адреналинка, избягвай тестеното, трудно смилаемо е(това с многото набухватели и консерванти, бяло и меко). Препичай си хляб, по - възможност пълнозърнест, слагай отгоре зехтин и подправки и готово PeacePeace. Избягвай тестени закуски, козунаци, особено купени.
Опитай се да се лишиш от всякакви сладки неща, особено в опаковки Naughty. Ако ти се прияде - по - сладки плодове, сушени плодове също, хубав шоколад.
Как така захар с ядки newsm78, това вкусът на бременните е луда работа Joy Hug. Ядките - сурови, по една шепа, комбинирай с кисели плодове.
Повече плодове, зеленчуци(ако не ти понасят сурови - задушавай или на скара), зелении, качествени храни, най - добре домашно приготвени, дълги разходки и спокойствие Peace.

# 29
  • Мнения: 468
3 дена съм почивка и 3 дена съм тотално неразделна... ама аз така си карам Simple Smile На работа и единичните оффове разделна, двойните си разпускам душицата Simple Smile Пък и мама донесе цял гювеч капама... как да откаже човек, на нещо, което се яде 2-3 пъти годишно Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт